Nullist kaugemale
Toyota tee nullemissioonist parema maailma poole


Null ei ole meie lõppeesmärk. See on veel üks samm meie elektrifitseerimisteekonnal, mis sai 1997. aastal alguse hübriidautoga ja jätkub pistikhübriididega. Me valmistame vesinikuautosid. Oleme toonud bussidesse, veokitesse ja isegi paatidesse vesinikuenergia, millest jääb maha ainult vesi. Väikestest heitkogustest kuni täieliku vabaduseni, suuremast liikuvusest parema ühiskonnani kõigile. Miks piirduda nullemissiooniga, kui saab minna kaugemale?

Tutvu meie teekonnaga nullist kaugemale – puhtama ja parema maailma poole

/

Liigume nullist kaugemale

25 aastat on möödas ajast, mil Toyota Priuse turuletoomisega võtsime teejuhi rolli elektrifitseeritud sõidutehnoloogiate arendamisel. Oleme jätkanud selles valdkonnas pingutamist ega rahuldu enne, kui iga kliendi jaoks on loodud lahendus, mis sobib talle ja meie koduplaneedile. Selle tulemusena on meil valik elektrifitseeritud sõidukeid – nii täishübriide, pistikhübriide kui ka elektri- ja vesinikusõidukeid. Meie uusim eesmärk ei ole pelgalt nullheite saavutamine, vaid sellest kaugemale jõudmine, luues samal ajal sõidukeid, millel on positiivne mõju ümbritsevale keskkonnale. Täpselt nagu teeb seda vesiniku jõul töötav Toyota Mirai, mis eraldab ainult vett ja puhastab õhku.

Vaata lisa

/

Liigume takistustest kaugemale

Kui meil on vabadus liikuda, on kõik võimalik. Mistõttu töötamegi selle nimel, et aidata kujundada maailma, kus kõik saavad liikuda vabalt. Ühtlasi oleme aastatel 2018–2024 olümpia- ja paraolümpiamängude liikuvuspartner. Just 2024. aasta Pariisi olümpiamängudel esitleme maailmale paljusid uusi mobiilsuslahendusi, mille hulka kuuluvad näiteks inimeste tugirobot, mis abistab neid, kes ei saa iseseisvalt liikuda, ja i⁠‑Ride – täiselektriline sõiduk, mis on mõeldud ratastooli kasutajatele ning mille eesmärk on muuta liikumine lihtsamaks ja tõhusamaks.

Vaata lisa

/

Liigume ootustest kaugemale

Soovime muuta iga sõidu nauditavaks. See tähendab, et lisaks juhile tuleb meil mõelda kõigi reisijate unikaalsetele liiklemis- ja liikumisvajadustele ning keskenduda teistele liiklejatele, kes meie sõidukitega kokku puutuvad. Näiteks meie prototüüp LQ kasutab juhi emotsioonide ja eesoleva tee paremaks mõistmiseks tehisintellekti abi, et tagada seeläbi kõigi liiklejate ohutus. T-Mate’i intelligentsed süsteemid on loodud just selleks, et meid kogu reisi vältel abistada, juhendada ja hoiatada. Veel oleme loonud virtuaalse THUMSi avariitarkvara ja et kasu oleks kõigile, tegime selle kättesaadavaks teistelegi autotootjatele. Teekonnal nullist kaugemale on meie eesmärk viia ka õnnetuste arv nullini.

Vaata lisa

/

Liigume väljakutsetest kaugemale

Tahame jõuda nullheitest kaugemale. Punktini, kus meie toodetel ja teenustel on positiivne mõju kogu ühiskonnale. See tähendab tooteid ja algatusi, mis aitavad rikastada elu kogukondades, ühiskonnas ja meie kõigi ühisel koduplaneedil.

Toyota keskkonnaväljakutse 2050 on meie kohustus saavutada tõeline jätkusuutlikkus kõiges, mida teeme. Võtame vastu ka ÜRO säästva arengu eesmärgid, aidates suurendada tehnoloogia-, loodus- ja täppisteaduste alal õppivate ning töötavate tüdrukute arvu. Töötame vesinikuühiskonna nimel, kus kogu transport ja terved linnad töötavad puhta vesinikkütusega. Liigume parema ja puhtama maailma poole, mis jõuab nullist kaugemale.

Vaata lisa

Tutvu lähemalt mudelivalikuga

Vaata lisaks

Tutvu Toyota kodulaadijatega Tutvu Toyota kodulaadijatega Kvaliteetse kodulaadijaga saad oma pistikhübriid- või elektriautot kasutada parimal võimalikul viisil. Toyota vesinikkütuseelemendiga elektriautod Toyota vesinikkütuseelemendiga elektriautod Meie kiiresti tangitavad ja enam kui 650 km sõiduulatusega teedrajavad vesinikkütuseelemendiga elektriautod pakuvad puhast ja võimsat jõudlust ning nende ainsaks heiteks on vesi. Toyota elektrifitseeritud autod Toyota elektrifitseeritud autod Meil on hea meel olla elektrifitseerimise alal tunnustatud liidrid. Hübriid-, pistikhübriid- või vesinikutehnoloogia valikuga saad nautida just praegu Sulle sobivat jõuallikat. Miks vesinik? Meie tuleviku tähtis kütus Miks vesinik? Meie tuleviku tähtis kütus Saa rohkem teada vesiniku peamistest eelistest ja loe seda kütuseallikat puudutavaid korduma kippuvaid küsimusi.