Nullist kaugemale

Toyota tee nullemissioonist parema maailma poole

Null ei ole meie lõppeesmärk. See on veel üks samm meie elektrifitseerimisteekonnal, mis sai 1997. aastal alguse hübriidautoga ja jätkub pistikhübriididega. Me valmistame vesinikuautosid. Oleme toonud bussidesse, veokitesse ja isegi paatidesse vesinikuenergia, millest jääb maha ainult vesi. Väikestest heitkogustest kuni täieliku vabaduseni, suuremast liikuvusest parema ühiskonnani kõigile. Miks piirduda nullemissiooniga, kui saab minna kaugemale?

Väikestest heitkogustest kaugemale

Üle 20 aasta tagasi innustas heitmevabaduse eesmärk meid tooma turule maailma esimese hübriid-seeriaauto. See ind jätkub tänapäeval pistikhübriidide ja vesinikuautodega. Elektrifitseerimise liidritena ei piirdu me ainult sellega. Kuna meil on kavas tuua 2025. aastaks üle maailma turule 40 uut või uuendatud elektrifitseeritud sõidukit, pakume kõige laiemat elektriliste jõuallikate valikut. Niiviisi saab igaüks nautida vastavalt vajadusele õiget tehnoloogiat õigel ajal.

/
Hübriid: vaieldamatu liider Meie neljanda põlvkonna hübriidmudelid võimaldavad sõita heitmevabalt kuni 70% linnasõitudest, ilma et peaksid autot vooluvõrku ühendama ja laadima.
/
Pistikhübriid: liigu heitmevabalt kaugemale Meie pistikhübriidid pakuvad ühe laadimiskorraga heitmevaba täiselektrilist sõitu kuni 75 km. Meie hübriidelektriliste mudelite kõigi eelistega pistikhübriidid tagavad sulle meelerahu ka pikematel sõitudel.
/
Vesinikukütuseelement: ainus heide on vesi Kiiresti tangitaval ja rohkem kui 650 km sõiduulatusega teedrajaval vesinikuautol Mirai on kütuseelement, mis pakub puhast ja võimsat jõudlust ning selle ainsaks heiteks on vesi.
Piirangutest kaugemale

Kuna meie autoettevõte muutub liikuvusettevõtteks, ei piirdu me ainult ühiskonna pidevalt muutuvate liikuvusvajaduste rahuldamisega, vaid lähme sellest kaugemale. Oleme pühendunud sellele, et hoolitseme kõigi liikumise eest alates eakatest kuni paraolümpiasportlasteni, hoolimata nende füüsilisest puudest. Sest kui me ei jäta kedagi maha, liigume me kõik kaugemale.

/
Vabadus nautida sõitu Concept-i RIDE on ratastoolikasutajatele mõeldud juhtkangi abil juhitav elektriauto. Selle ainulaadne istmepaigutus ja sõiduki automaatjuhtimise funktsioonid tagavad kõigile vabaduse ja meelerahu.
/
Vabadus ka viimasel kilomeetril Ükskõik kas liigud seistes, istudes või ratastoolis, meie jalakäijate alal kasutatav sõidunaudingut pakkuv ja keskkonnasäästlik akutoitega elektriauto aitab kõigil linnas oma teekonna viimase kilomeetri kiiresti läbida.
/
Vabadus konkureerida Usume, et kui on olemas liikumisvabadus, on kõik võimalik. Olümpia- ja paraolümpiamängude ülemaailmse liikuvuspartnerina saame me lõpuks teostada oma eesmärki pakkuda liikumisvõimalusi kõigile.
/
Vabadus kõigile APM (Accessible People Mover) töötati välja spetsiaalselt selleks, et aidata liikumise erivajadustega osalejatel 2020. aasta Tokyo olümpiamängude võistluskohtades, nt olümpiastaadionil, ringi liikuda.
Ootustest kaugemale

Mis veel asub nullist kaugemal? Mida sa arvad tõeliselt meeldejäävate kogemuste pakkumisest kõigile, ükskõik kas autos või veebis? Või täiustatud ohutustehnoloogiast, mis viib meid sammu võrra lähemale meie eesmärgile viia liiklusõnnetuste arv nullini? Meie sõidukite kvaliteedi ja töökindluse maine ning sinu vajadustega paremini kooskõlas olevate teenuste ühendamisel muutub iga kogemus teekonnal nullist kaugemale ohutumaks ja nauditavamaks.

/
Sõidud, mil tunned, et sind mõistetakse Täisautomaatsel ideeautol LQ on võimas tehisintellektil põhinev agent Yui. See õpib sinult ja pakub isikupärasemat kogemust, mis tugevdab sinu sidet autoga.
/
Sõidud, mil tunned end ohutumalt Toyota Safety Sense on aktiivohutussüsteemide pakett, mis on mõeldud autoga seotud õnnetuste ärahoidmiseks või nende mõju leevendamiseks, viies meid ühe sammu võrra lähemale eesmärgile kaotada liiklusõnnetused.
/
Sõidud, mil tunned, et oled ühendatud MyT digiteenuste nutitelefonirakendus, mis hõlmab selliseid funktsioone nagu Hübriidi juhendamine ja Leia mu auto, pakub täielikku kontrolli sinu Toyota sees ja sellest väljaspool, et sõitmine oleks ohutum ja nauditavam.
/
Sõidud, mil tunned end peatamatuna Aktiivkallutuse Active Lean ja pööravate tagaratastega täiselektriline i-ROAD pakub mootorrattale iseloomulikku erksust koos autole omase mugavuse ja ohutusega. Ideaalne linnasõidu esimeste või viimaste kilomeetrite läbimiseks.
Takistustest kaugemale

Soovime oma 2050. aasta keskkonnaväljakutse raames sõita heitmevabalt veel kaugemale. Piirangutest kaugemale heitmevaba ühiskonnani. Vesinik on puhas ja säästlik energiaallikas, mis aitab vähendada meie toodete ja tegevuste mõju keskkonnale ja luua paremat ühiskonda. Olenemata sellest, kas liigud punktist A punkti B, kütad kodu või varustad terveid linnu elektriga, soovime, et meie innovatsioonid viiksid meid kõiki parema maailma suunas. Maailma, kus me ei jäta midagi endast maha.

/
Ühistranspordist kaugemale Caetanobus: meie Euroopa esimest kütuseelementidega busside parki energiaga varustav heitmevaba vesinikutehnoloogia pakub kompromissitut ühistransporti, mille ainsaks heiteks on veeaur.
/
Linnadest kaugemale Tervenisti Toyota vesinikukütuseelementide toitel toimiv prototüüplinn Woven City, mis on ehitatud Jaapanis Fuji mäe jalamil olevale 70 hektari suurusele maa-alale, on täielikult ühendatud ökosüsteem, kus inimesed elavad, töötavad ja mängivad.
/
Äritegevusest kaugemale Hotellituba, kauplus, sõidujagamisteenust pakkuv sõiduk – e-Palette on meie nägemus mobiilsest ärist. Heitmevaba kohandatav sõiduk, mis pakub iga kliendi vajadustele vastavat teenust otse ukseni.
/
Ühiskonnast kaugemale Vesinikuenergia on fossiilkütuste säästlik alternatiiv. Alates veokite ja laevade energiaga varustamisest kuni kodude kütmiseni välja oleme valmis võtma endale juhtrolli vesinikupõhise ühiskonna suunas liikumisel. Ühiskonna, kus vesi on ainus kõrvalsaadus.
Tutvu lähemalt elektrifitseeritud mudelivalikuga

Tutvu

Vaata lisaks

Uus Toyota Mirai Uus Toyota Mirai Uus Toyota Mirai paistab silma oma voolujoonelise ja dünaamilise silueti poolest. Pilkupüüdvat välisilmet täiendab uudne tehnoloogia. Toyota pistikhübriid-elektriautod Toyota pistikhübriid-elektriautod Meie võimsad pistikhübriidautod, mis suudavad sind ainult elektri jõul edasi viia, pakuvad hübriidile omast meelerahu akutoitega elektriauto nullemissiooniga. Toyota GR sportautod Toyota GR sportautod Toyota GR mudeliseeriasse kuuluvad stiilipuhtad sportautod, mis ühendavad endas TOYOTA GAZOO Racingust sündinud teadmisi ja tehnikat. Avasta sõidurõõm igal sõidul. Toyota täishübriid-elektriautod Toyota täishübriid-elektriautod Toyota täishübriid – kütusesäästlik ja väikeste heitkogustega täishübriid-elektriauto, mida pole vaja pistikust laadida. Sõida kuni 60% ajast elektri jõul ja nullemissiooniga.