Toyota algatas ettevõtte üleilmse projekti „Start Your Impossible”

Toyota on transpordivahendeid pakkuva ettevõttena pühendunud põhimõttele „liikumisvabadus kõigile”.

Toyota Motor Corporation algatas üleilmse projekti „Start Your Impossible”, mille eesmärk on inspireerida Toyota töötajaid, partnereid ja kliente ning tuua nad lähemale ettevõtte põhiuskumustele. Ajal, mil tehnoloogilised ja keskkondlikud lahendused arenevad kiiresti, demonstreerib „Start Your Impossible” Toyota pühendumust jätkusuutlikuma ja kaasavama ühiskonna loomisele, milles saavad kõik täita oma unistused.

Toyota usub, et liikumine pole seotud ainult autoga, vaid ka raskuste ületamise ja unistuste poole püüdlemisega. Projekt „Start Your Impossible” peegeldab neid väärtusi ja tõstab esile ettevõtte eesmärki pakkuda liikumisvabadust kõigile. „Soovime seda mõtteviisi jagada kõigi osanike ja ka klientidega, et saaksime selle ülesandega tegeleda koos,” ütles Toyota president Akio Toyoda.

Alates Toyota asutamisest kangastelgede tootjana on ettevõtet ajendanud soov anda oma panus ühiskonda. Toyotast on ettevõtte pika aja jooksul saanud juht uuenduslikkuse vallas. See on võimalikuks teinud sõidukite massilise elektrifitseerimise, mis algas hübriid-elektriauto Prius väljatöötamisega 20 aastat tagasi ja jätkub praegu vesinikkütuseelemendiga elektriauto Mirai tootmisega. Toyota jaoks on alternatiivsed jõuseadmed, juhita autod, transpordilahendused teenusena ja robootika olulised võimalused, et pakkuda liikumislahendusi ja arendada ettevõtet edasi.

Olümpia- ja paraolümpiamängude üleilmse partnerina on Toyota eesmärk spordi ja transpordilahenduste abil julgustada jätkusuutliku ning rahumeelse ühiskonna loomist, kust puudub diskrimineerimine. Toyota pideva arenemise ja inimeste austamise väärtusi jagavad ka olümpiamängud, mis ühendavad terve maailma sõpruses ja solidaarsuses, et tähistada inimpotentsiaali suurimat teostust.

„Toyota on kogu oma ajaloo vältel muutnud võimatu võimalikuks uuenduslikkuse, kire ja võimalikkuse piiride pideva nihutamise abil. Praegu on autotööstuses selgelt käimas kõige põnevam muudatuste periood, mille jooksul on Toyota jätkuvalt pühendunud veelgi paremate autode loomisele. Samuti töötame välja transpordilahendusi, et aidata kõigil elamist nautida, ning me anname oma panuse, et luua veelgi parem ühiskond järgmiseks sajaks aastaks ja edaspidi. See eeldab, et me peame jätma tavapärased sõidukid seljataha ja looma uued transpordivormid, mis saavad üle tänastest piirangutest ja lahendavad homsed probleemid. Jagame seda unistust ja pideva täiustuse meelsust olümpia- ja paraolümpiamängude sportlastega, kes ületavad ennast iga päev. Loodan, et olümpia- ja paraolümpiamängud loovad kõigi jaoks, kes on Toyotaga seotud, võimaluse teha võimatu võimalikuks ja ületada oma piire.”

Toyota on olümpia- ja paraolümpiamängude esimene transpordilahenduste partner, kelle eesmärk on pakkuda transporditeenuseid ja logistilist asjatundlikkust. Projekti „Start Your Impossible” esimene film „Mobility for All” tutvustab transpordilahendusi, järgmise põlvkonna liikumisvõimalusi ja täiustatud tehnoloogiaid. Edasi liikudes hakkab „Start Your Impossible” hõlmama ka erinevaid lisaprogramme, mis on keskendunud töötajatele, edasimüüjatele ja tarbijatele, ning alustab koostööd sihtasutusega Toyota Mobility Foundation, mis rajati selleks, et tegeleda linnatranspordi probleemidega ja teha transpordilahendused kõigile kättesaadavaks ning pakkuda inspiratsiooni järgmise põlvkonna transpordilahenduste loomiseks.

Toyota võtab kasutusele ka uue veebisaidi www.MobilityForAll.com. Veebisait (mis võetakse kasutusele etappidena) on loodud koostöös Ameerika Ühendriikide keskusega National Center for Accessible Media (NCAM) ja selle eesmärk on olla juurdepääsetav erinevate erivajadustega kasutajatele ning võimaldada kasutajatel kogeda saiti ja kogu selle sisu. Olenemata sellest, kas veebisait on vaikesätetel või on valitud seadistused nägemis-, kuulmis-, liikumis- või kognitiivse puudega inimeste jaoks, toimivad samamoodi kõik kodeerimis- ja disainifunktsioonid, mis teeb kogemuse võrdselt nauditavaks kõigi kasutajate jaoks.

Selleks et tähistada projekti „Start Your Impossible” algust ning selle partnerlust olümpia- ja paraolümpiamängudega, korraldas Toyota esimest korda Toyota transpordialase tippkohtumise Kreekas Ateenas, kus toimusid esimesed moodsad olümpiamängud. Ürituse juurde kuulus reaalajas vestlus Akio Toyodaga ning erinevad arutelud Toyota täitevasepresidendi Didier Leroy, globaalsete arvamusliidrite ning olümpia- ja paraolümpiamängude sportlastega. Üritusel käsitleti erinevaid liikumisega seotud teemasid sotsiaalsetest, füüsilise heaolu ja spordiga seotud vaatenurkadest ning tuleviku transpordilahendusi tehnoloogiliste arenduste ja uuringute kaudu.

/
/

Vaata lisaks

Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi 1. septembril avati Tartu Kutsehariduskeskuses uus Toyota hübriidauto õppeklass ning koolile anti üle Priuse pistikhübriid. Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota korraldas eile Tallinna lauluväljakul 14. Baltimaade kutsemeistrivõistlused, mille fookus oli tänavu hooldusnõunike teenindusoskustel. Baltikumi parimaks osutus Läti esinduse Amserv Motorsi hooldusnõunik Kristaps Narubins. Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Eestis, Lätis ja Leedus kõige populaarsem automark, mida müüdi 2016. aastal 8397 sõidukit. Ja 2017. aasta 31. jaanuaril ületas Toyota hübriidsõidukite üleilmne müük 10 miljoni künnise. Sinu jaoks paremaks loodud Sinu jaoks paremaks loodud Vaata, kuidas Toyota uudse mõtlemise ja tehnoloogia – alates vesinikkütuseelementidest ja THUMSI perest kuni aerodünaamika ja äärmusliku temperatuuri katseteni – tulemusena sünnivad paremad ja turvalisemad autod. Toyota 2016. aasta Genfi autonäitusel Toyota 2016. aasta Genfi autonäitusel Tänavusel Genfi autonäitusel saad tutvuda sellega, kuidas Toyota toob teedele parema tuleviku, – ning publikumagnetiks on üks auto: uus Toyota C-HR. Toyota töökindlus Toyota töökindlus Tutvu lugudega Toyotadest – autodest, mis on alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib. Toyota Mirai Toyota Mirai Toyota Mirai tähistab sõidukite maailmas uue ajastu algust. Mirai, mis kasutab elektrienergia tootmiseks vesinikku – tuleviku energiaallikat, on muljetavaldavalt keskkonnasäästlik ning pakub mugavust ja sõidunaudingut. Toyota on Genfis tähelepanu keskpunktis Toyota on Genfis tähelepanu keskpunktis Toyota fännidele leidub meie 85. Genfi rahvusvahelise autonäituse väljapanekul kõike: on uute mudelite esitlusi, uuenduslikku tehnoloogiat, võidusõiduautosid ja ka murranguline uus auto, mille heitmeks on vaid vesi. Toyota 2014. aasta Pariisi autonäitusel Toyota 2014. aasta Pariisi autonäitusel Hübriidtehnoloogiat on arendatud juba ligi 20 aastat. Pariisi autonäitusel tuleb esmaesitlusele pilkupüüdev ideeauto C-HR Concept, mis näitab, kuhu suunas hübriidsõidukid arenevad.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK