1. Uued autod
  2. Technology
Kiirtee

Kõik oluline silma all

Uus Prius Plug-in Hybrid teavitab juhti ilma teda liigselt häirimata. Mitmeotstarbeline juhiekraan ja 7-tolline TFT-universaalnäidik paiknevad armatuurlaua keskosas ja selgelt juhi vaateväljas ning väikese läbimõõduga sportrool ei häiri vaatevälja. Digitaalses kokpitis kuvatakse juhile oluline teave, näiteks kiirus ja järelejäänud sõiduulatus elektrirežiimil, aga näidikud on paigutatud nii, et silmad võimalikult vähe liiguksid ja tähelepanu teel püsiks.

Digiteenused alati käepärast

Uue Prius Plug-in Hybridi digifunktsioonide keskmes on multimeediasüsteem koos Apple CarPlay ja Android Auto ühilduvusega. Saad kõrglahutusega 12,3-tollise ekraani kaudu helistada, seadistada navigatsioonisüsteemi, kuulata muusikat jms, ja seda kõike sõrmepuudutusega või hääljuhtimise abil.

Alati ajakohane

Samamoodi nagu värskendatakse nutitelefoni tarkvara, nii värskendatakse pidevalt ka Su Prius Plug-in Hybridi tarkvara juhtmevabalt (n-ö üle õhu), ja nii on alati Sinu käsutuses uusim tarkvara ja funktsioonid.

 

 

 

 

 

 

 

Ideaalne nähtavus

Hea nähtavus on ohutu sõidu seisukohast hädavajalik. Digitaalne peegel kuvab kaamerapildi auto tagaosast tahavaatepeeglisse, nii on vaade olemas ka siis, kui pagas või reisijad varjavad tagaakna. Tulemuseks on ideaalne nähtavus tagasuunas ja suurem ohutus.