1. Uued autod
  2. Hybrid Electric
Kiirtee

Kasuta ära mõlema valdkonna parimaid omadusi

Uue Prius Plug-in Hybridi kui täiselektrilise autoga saad teha palju tavapäraseid sõite. Ent bensiinimootoriga sõites ei mõjuta Sind sõiduulatusega seotud ärevus. See tipptasemel topelt DNA-ga jõuallikas võimaldab ka uskumatut kütusesäästu. Hübriid režiimis sõites 100 km läbimiseks kulub vaid 0,7 liitrit*.

* Kombineeritud WLTP väärtus, olenevalt sõiduoludest ja mudelist.

Kuidas see töötab?

Pistikhübriidid aitavad hübriidautode ja täiselektriliste autodega harjuda. Pistikhübriidautoga saab sõita ka ainult elektri jõul ja seda kiiresti laadida nagu elektriautot. Samas on neil nagu hübriidautodelgi mootor puhuks, kui laadimine on ebamugav.

Paremaks mõistmiseks klõpsa animatsioonidele, mis näitavad, kuidas Prius Plug-in Hybrid töötab.

Milline on uue Prius Plug-in Hybridi sõiduulatus?

Aku mahutavus on varasemast 50% suurem ja uue Prius Plug-in Hybridi sõiduulatus ainult elektri jõul on üle 72 km*. Linnapiirkondades, kus kiirused on tavaliselt väiksemad, on see sõiduulatus veel suurem ja võib olla Sinu igapäevaste sõitude jaoks piisav, nii et mootorit polegi vaja kasutada.

 * Kombineeritud sõit, olenevalt sõiduoludest ja mudelist.

 

Kuidas oma auto sõiduulatust suurendada?

Kui uut Prius Plug-in Hybridi korrapäraselt laadida, siis on auto ökonoomsus muljetavaldav ning paraneb ka elektriline võimekus. Elektrirežiimil sõites aitavad sõiduulatust suurendada suure energiatihedusega aku ja nutikas tarkvara. Sellised funktsioonid nagu regeneratiivvõimendus, ennustav säästlikkussõit ja Prius Plug-in Hybridi päikesepaneeliga katus aitavad samuti sõiduulatust suurendada, nagu ka sujuvalt sõitmine ning järsu kiirendamise ja pidurdamise vältimine.