1. Uued autod
  2. Practical
Kiirtee
  • Ruumi kõige jaoks

    Aktiivne elustiil ja suuremad perekonnad vajavad ka suuremat ja mitmekülgsemat autot. Isegi kui autos on terve pere, on Corolla Touring Sportsi pagasiruum endiselt avar ja mitmekülgne.

Igaks olukorraks valmis mitmekülgne sõiduk

Corolla Touring Sports ühendab vähese heitega hübriidelektrilise tehnoloogia ruumikuse ja praktilisusega, millest oskad vaid unistada. Ruumikas, mugav, paindlik ja peresõbralik pakiruum aitab Sul olla valmis kõigeks, mis elul varuks on. Lisaks on pakiruumi põhi täiesti tasane, ümberpööratav ja reguleeritava kõrgusega. Tagaistmed kokku klappides saad tervelt 1606 liitri suuruse pakiruumi, kuhu mahub ära kõik, mis aktiivse elustiili juurde kuulub. Sinu auto, Sinu moodi.
  • Viis istet Corolla Touring Sportsi standardvarustusega versioon on äärmiselt praktiline: viis istekohta ja 596-liitrine pakiruum, kuhu mahub neli-viis suurt kohvrit ja nii mõndagi veel.
  • Kolm istet Vaja transportida pikka ja tülikat koormat? 60 : 40 jaotusega tagaistmete kokkuklappimisel suureneb pakiruumi pikkus tunduvalt, aga säilib ka veidi istumisruumi teises reas.
  • Kaks istet Ka väga suured koormad pole selle auto jaoks mingi probleem. Saad kogu teise istmerea kaugjuhtimise teel kokku klappida, nii et moodustub üks suur madal ja tasane pind.
  • Iseavanev pakiruum

    Aktiivne eluviis tähendab enamasti ka päris suurt pagasit. Kui Sul on käed kotte täis ja nutivõti taskus, pead pakiruumi automaatseks avamiseks või sulgemiseks jalga lihtsalt tagumise põrkeraua all viibutama. Sulgemis- ja lukustusfunktsioon aitab Su asju turvaliselt hoida.

Valmis kõigeks

Corolla kohandatav pakiruum saab kõigega hakkama. Vajad rohkem ruumi? Sea pakiruumi põhi alumisse asendisse või klapi tagaistmed tasaseks pinnaks kokku. Kardad, et pakiruumi kate saab märjaks või mustaks? Pööra see ringi ning saad mustrilise koerasõbraliku kummipinna, mis sobib ideaalselt ka aiataimedele või märjale surfivarustusele.