1. New Cars
 2. Ülevaade
Kiirvalik
Kiirvalik

Vaheta sõidukit

Corolla Touring Sports Active

Universaal, 5 ust

Corolla Touring Sports - Active - Universaal, 5 ust
Pure White (040)

Hind alates

28800.0

Mootor

1,8 Hybrid

Corolla Touring Sports - Active - Universaal, 5 ust

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Corolla Touring Sports'i hinnakiri

Tutvu Corolla Touring Sports'i hindadega
Opens in new window Ava hinnakiri
 • Disain

  Loodud pilke püüdma

  See on auto, mis on pilkupüüdev iga nurga alt. Atraktiivne madal kapott loob saleda profiili ning eest ja tagant vaadates on näha võimas ja jõuline olek, mida rõhutavad sportlik iluvõre ja stiilsed täis-LED-lambid.

 • Tõeline sõidurõõm

  Hübriid pole kunagi varem nii hea tundunud. Valikus on kaks hübriidmootorit. 1,8-liitrine hübriidmootor tagab Toyotale omase sujuva ja vaikse sõidu. Uus 2,0-liitrine Hybrid Dynamic Force’i mootor viib hübriidi uuele põnevale tasemele, pakkudes rohkelt võimsust ja jõulist kiirendust, et saaksid ka kõige tavapärasemal teekonnal nautida energilist ja dünaamilist sõiduelamust.

 • Meelerahu

  Uuenenud ohutuspakett Toyota Safety Sense ennetab võimalikke ohte ja aitab Sul tõhusamalt neile reageerida. Tänu mitmesugustele nutikatele juhiabisüsteemidele, nagu tahavaatekaamera, pimeala monitor, tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem, nutikas parkimisabi ja kohanduvad automaatsed kaugtuled, on iga sõit turvalisem ja nauditav.

 • Nutikas ja praktiline

  Läbimõeldud disain võimaldab Sul kõike kaasa võtta, olenemata suurusest. Pakiruumi põhjakatte ühel küljel on vaip ja teisel küljel kaitsev kumm. Kui soovid ruumi juurde, liiguta see lihtsalt madalamasse asendisse, või tõmba hoovast ja tagaistmed klapitakse alla. Tänu nutivõtmele piisab vaid jala liigutamisest tagumise põrkeraua all ning uksed avanevad või sulguvad automaatselt.

Täisekraan Sulge
Lohista ja pööra autot Lohista