Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Corolla Touring Sports

HÜBRIID SAADAVAL

Meie tegime sellest hübriidi. Sina teed sellest Corolla.

Hind alates 16 200 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 4,5 l / 100 km
CO2 Alates 102 g/km
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 6,3 l / 100 km
CO2 Alates 143 g/km
 • Loodud pilke püüdma

  See on auto, mis on pilkupüüdev iga nurga alt. Atraktiivne madal kapott loob saleda profiili ning eest ja tagant vaadates on näha võimas ja jõuline olek, mida rõhutavad sportlik iluvõre ja stiilsed täis-LED-lambid.

 • Tõeline sõidurõõm

  Hübriid pole kunagi varem nii hea tundunud. Valikus on kaks hübriidmootorit. 1,8-liitrine hübriidmootor tagab Toyotale omase sujuva ja vaikse sõidu. Uus 2,0-liitrine Hybrid Dynamic Force’i mootor viib hübriidi uuele põnevale tasemele, pakkudes rohkelt võimsust ja jõulist kiirendust, et saaksid ka kõige tavapärasemal teekonnal nautida energilist ja dünaamilist sõiduelamust.

 • Meelerahu

  Uuenenud ohutuspakett Toyota Safety Sense ennetab võimalikke ohte ja aitab sul tõhusamalt neile reageerida. Tänu mitmesugustele nutikatele juhiabisüsteemidele, nagu tahavaatekaamera, pimeala monitor, tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem, nutikas parkimisabi ja kohanduvad automaatsed kaugtuled, on iga sõit turvalisem ja nauditav.

 • Nutikas ja praktiline

  Pakiruumi läbimõeldud disain võimaldab sul kõike kaasa võtta, olenemata sellest, kas see on jalgratas, golfikott või terve pere pagas. Pakiruumi põhjakate on ümberpööratav ning selle ühel küljel on vaip ja teisel küljel kaitsev kumm. Kui soovid ruumi juurde, liiguta see lihtsalt madalamasse asendisse. Soovid veelgi rohkem ruumi? Lihtsalt tõmba hoovast ja tagaistmed klapitakse automaatselt alla. Kui kannad kaasas oma nutivõtit, piisab vaid jala liigutamisest tagumise põrkeraua all ning uksed avanevad või sulguvad automaatselt.

Corolla TREK

/
Corolla, mis on loodud sinu aktiivse elustiili jaoks

Toyota Corolla TREK on suurepärane kaaslane aktiivset elustiili nautivale inimesele. Disainis ühenduvad sportlikud detailid ja hübriidi dünaamiline olemus, mis pakub vaheldusrikka ja jõulise sõiduelamuse.

Olgu metsatee või linnatänav, Corolla TREKi sooritusvõime on mõlemas keskkonnas suurepärane ja silmapaistvalt stiilne välimus on kõikjal pilkupüüdev. Erimudeli varustusse kuulub loodussõbralik ja säästlik 1,8-liitrine hübriidmootor, eridisainiga 17’’ valuveljed ja suurepärast nähtavust pakkuvad LED esituled. Sportlikku iseloomu lisavad musta värvi esi- ja tagaspoiler, mida täiendab Corolla TREKi sisemuse kahetooniline värvivalik.

Vaata brošüüri (ENG)

/
Loodud väljas seiklemiseks
/
Loodusest inspireeritud salong
/
Ideaalne nii linnasõiduks kui ka seiklemiseks

Uus Toyota Corolla hübriid

Stiilne, praktiline ja nauditav uus Corolla on moodsa aja ikoon. Olenemata sinu elustiilist ja valitud keretüübist kaasneb iselaadiva hübriidmootoriga palju eeliseid. Toyota pakub esimest korda samale mudelile kaht hübriidmootorit: 1,8-liitrine hübriidmootor ja 2,0-liitrine Hybrid Dynamic Force. Koos Toyota uue veermikuarhitektuuri (TNGA) eelistega on tagatud energiline sõiduelamus.

Maailmas enim ostetud auto uue põneva ajastu algus

Auto, mis teeb sõitmise lõbusaks. Tunned erinevust niipea, kui jõuad rooli taha: stiilne salong ning suurepärane juhitavus ja stabiilsus teevad sõitmise veelgi kaasahaaravamaks.

 • Loodud pakkuma rohkemat.

  Toyota on pühendunud veelgi paremate autode valmistamisele. Corolla on ehitatud Toyota uuele täiustatud veermikuplatvormile (TNGA), mis aitab tagada tõeliselt nauditava sõidu. Jäigem kere ja madal raskuskese vähendavad kurvides õõtsumist ning topeltõõtsharkidega vedrustus neelab lööke paremini, mis teeb sõitmise sujuvamaks.

 • Loodud muljet avaldama.

  Esimene asi, mida uue Corolla juures märkad, on selle julge ja dünaamiline välimus. Sümpaatne madal kapott annab sõidukile saleda ja dünaamilise profiili, mida rikastavad sportlikud 18-tollised valuveljed.

 • Stiilitaju.

  Meie disainerid on valinud kombinatsiooni kõrge kvaliteediga materjalidest, mis näevad koos suurepärased välja. Üleni must välimus annab salongile sportliku tunnetuse. Võid valida ka jaheda halli, mis toob esile ruumikuse ja korrastatud disaini. Väljanägemist täiustavad ideaalselt stiilsed sportistmed.

Avasta enda jaoks maailmas enim ostetud auto

Ees ootab põnev teekond, kus ikoonist saab hübriid.

Sulle meeldib uue Corolla energiline olemus

Sulle meeldib uue Corolla energiline olemus

Toyota hübriididega sõitmine on puhas rõõm. 1,8-liitrine hübriidmootor, mis on linnas energiline ja tundlik, pakub rahulikku sõiduelamust. Uus 2,0-liitrine Hybrid Dynamic Force suurendab võimsust veelgi, kuid ei tee sujuva sõidu arvelt järeleandmisi. Olenemata valikust säästad mõlemaga kütust ja vähendad heitkoguseid, mis kahanevad ainult elektri jõul sõitmisel nullini.

Istu ja lõõgastu

Istu ja lõõgastu

Uue Corolla salong on loodud mugavuse pakkumiseks. Sportistmed ümbritsevad sind ja hoiavad sind kindlalt paigal, et pikad teekonnad mööduksid kergemalt. Rooliasend on tehtud võimalikult loomulikuks, mis aitab vältida väsimust. Roolil olevad juhtimis-, teabe- ja meelelahutussüsteemi ning helisüsteemi juhtnupud võimaldavad hoida käsi ühes kohas ning roolisoojendus hoiab käed külmadel päevadel soojana.

Nutikas ja praktiline

Nutikas ja praktiline

Uus Corolla Touring Sports on ülimalt ruumikas. Selles on tagaistmel sõitjatel täpselt sama mugav kui ees olijatel. Sõiduki pakiruumi mahub tänu kohandatavale põhjakattele, käepärastele küljetaskutele ja hõlpsalt kokkuklapitavatele tagaistmetele kõik, mis vaja. Kui soovid tagaluuki avada, kuid käed on asju täis, liiguta jalga tagumise põrkeraua all ja tagaluuk avaneb automaatselt.

Ohutus pole kunagi vaid valik – see kuulub alati varustusse

Ohutus pole kunagi vaid valik – see kuulub alati varustusse

Toyota Safety Sense ohutuspakett on igal Corollal standardvarustuses, sest sinu ohutus on esmatähtis. See ainulaadne ohutussüsteem sisaldab erinevaid uuendatud ohutusfunktsioone, mis teevad sõitmise lihtsamaks ning tagavad veelgi parema ohutuse sinule ja su kaassõitjatele.

Tutvu ohutusfunktsioonidega

Milline Corolla Touring Sports sobib sulle?

Loe lisa hübriidide kohta

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK