1. Uued autod
  2. GR Yaris
Kiirtee
Legend kestab edasi
Liigu edasi Jäta vahele
Legend kestab edasi

Uus Toyota GR Yaris

Erakordselt täiuslik

Parim on nüüd veel parem. Rallirajalt maanteele jõudnud ja pidevalt täiustatav uus GR Yaris on klassikaline luukpära. Võimas kolmesilindriline mootor ja nelikvedu annavad sõidupõnevusele uue tähenduse.

Mudelit on aidanud välja töötada Toyota autospordi asjatundjad
Uuenduslik kaheksakäiguline GAZOO Racingu otselülitusega automaatkäigukast
Sina oled sündmuste keskpunktis
Ogier’ ja Rovanperä erimudelid
Autospordi pärand
Karastunud konkurentsis
Toyota on tänu aastakümnetepikkusele edule kõrgeima taseme rallis saanud maailma autospordis kardetud konkurendiks. Miks? Sest uute tehnoloogiate ja vapustavate uute autode väljatöötamiseks pole paremat keskkonda.
TOYOTA GAZOO Racing Direct automaatkäigukast
Sportkäigukasti uus sisu
Välkkiire käiguvahetuse ja kiiremate ringiaegadega TOYOTA GAZOO Racingu otselülitusega käigukast toob rallitehnoloogia maanteele. Selle uuendusliku käigukasti kaheksa lähestikust ülekandesuhet võimaldavad vapustavat kiirendust ning ennustav täisautomaatne käiguvahetus aimab Sinu kavatsusi ette.

Kohandub sinu sõidustiiliga

Nutikal ja kohanduval otselülitusega automaatkäigukastil on Normal, Eco, kohandatav ja võimas Sport režiim.

Superauto käigud

Kiirem käiguvahetus tähendab kiiremaid ringiaegu. GAZOO Racingu uus, otselülitusega automaatkäigukast annab GR Yarisele konkurentsieelise.

Sõidudünaamika
Loodud meeli erutama
Ralliauto kõige olulisem komponent on juht. Uus GR Yaris on loodud juhti silmas pidades. Alates uuest alusvankrist, mis parandab tunnetust ja annab tagasisidet, kuni madala istmeni on kõik detailid lihvitud, et luua meelierutav side.

Konkurentsitu võimsus

Tugevam ning suurema võimsuse ja pöördemomendiga silmapaistev mootor muutus veelgi võimekamaks.

Täpsus, mida on tunda

Tänu jäigemale kerele, tugevamatele vedrustuse kinnitustele ja jäigemale vedrustusele annab kiire uus GR Yaris rohkelt tagasisidet.

Juhikeskne paigutus

Täiustatud juhikeskne kokpit on madalama istme ja multimeediaekraaniga, parandades nii mugavust ning juhitavust.

Ogier’ ja Rovanperä erimudelid
Disaininud tšempionid
Tutvustame kaht ainulaadset mudelit*, mille on loonud Toyota rallisuperstaarid. Sébastien Ogier’ Matt Stealth Grey GR Yarisel on suur tagaspoiler, ainulaadne nelikvedu ja efektsed sinised detailid. Ekstravertse Kalle Rovanperä loodud sõiduk saab erigraafika, rallist inspireeritud tagatiiva ja Donuti nelikveorežiimi. * Erimudelite saadavus on Euroopas piiratud.
Liitu uudiskirjaga
GR Yarise uudised
Autogurmaanidele mõeldud GR Yarise on loonud fännid fännide jaoks. Kui tundsid ennast ära, registreeru siin, et saada GR Yarise kohta uudiseid.