1. Uued autod
  2. Ülevaade
Kiirtee

Vaheta sõidukit

Camry Luxury

Sedaan, 4 ust

Camry - Luxury - Sedaan, 4 ust
Deep Metal Grey (1L5)

Hind alates

35350.0

Mootor

2.5 Hybrid Dynamic Force

Camry - Luxury - Sedaan, 4 ust

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Camry hinnakiri

Tutvu Camry hindadega
Ava hinnakiri
  • Nutikad funktsioonid suurepärase sõidu tagamiseks

    Uuenduslike funktsioonide rikkus teeb Camry Hybridist muljetavaldava sedaani. Sujuvalt integreeritud tehnoloogia muudab iga sõidu paremaks, tagades alati intuitiivse sõidukogemuse. Camry Hybridi sõitjateruumis kasutatakse erakordset heliisolatsiooni, tänu millele saad selgemalt nautida veatut ruumilist heli.

  • Sõida optimaalse säästlikkusega

    Camry Hybrid pakub puhtamat sõitu, tegemata järeleandmisi võimsuses või stiilsuses. Istu väga muljetavaldava uue klassi hübriidi rooli. See vaikse 2.5-liitrise iselaaduva bensiini-hübriidajamiga inseneritöö saavutus tagab piisava pöördemomendi väikesel kiirusel ning muljetavaldava võimsuse suurematel kiirustel koos kasvanud erksuse ja pingevaba kiirendusega.

  • Esimesest pilgust võluv enesekindel sedaan

    Stiilne Camry Hybrid, milles kvaliteetse sedaani elegants seguneb dünaamilisusega, jätab tõelise teedevallutaja mulje. Esiosa on maksimaalse mõju saavutamiseks läbinud uuenduskuuri ning uue ilme on saanud nii ülemine kui ka alumine radiaatorivõre. Alumise radiaatorivõre ribid ulatuvad kaugemale külgedele, muutes auto välimuse laiemaks ja dünaamilisemaks.

Täisekraan Sulge
Lohista ja pööra autot Lohista