Uus AYGO

Edulugu jätkub. Rohkem sõidurõõmu kui kunagi varem.

Uus Toyota AYGO teeb oma maailmadebüüdi 2018. aasta Genfi autonäitusel. Mudeli ainulaadset DNA-d tugevdades ei ole Toyota disainerid ja insenerid mitte ainult võimendanud AYGO nooruslikku ja omapärast kuvandit, vaid ka täiustanud selle jõudlust ja juhtimisomadusi, et auto juhtimine pakuks veelgi rohkem rõõmu.

Omapärased nooruslikud ilmed

Uus AYGO säilitab oma ikoonilise eesmise X-signatuuri, mis on nüüd teisenenud kahemõõtmelisest graafikast jõulisemaks, kolmemõõtmeliseks arhitektuurielemendiks.

Omapärane esiosa kujundus hõlmab ümberkujundatud "keen look'i" esitulesid koos päevasõidutuledega, tugevdades veelgi AYGO ilmet. Alaosa raamib esivõret ning rõhutab AYGO stabiilset asendit ja kompaktsele sõidukile omast väledust.

Külgvaates kombineerib kolmemõõtmelisem esiosa tagatulede uue disainiga tagumisi klaase, et esi- ja tagaosa omavahel visuaalselt siduda, jättes mulje edasiliikumisest ja suurendatud dünaamikast.

Tagaosas annavad uued LED-päevasõidutulede suunajad AYGO-le rafineeritud ilme ja teevad mudeli otsekohe äratuntavaks. Ainulaadne tulede signatuur loob ettekujutuse kompaktsest sõitjateruumist laiema tagapõrkeraua piirkonna kohal, et rõhutada tagaosa laiust ja sõiduki stabiilsust.

/
/
Kõigile meeldima kohandatud kvaliteediklassid

Uue AYGO kvaliteediklassid vastavad erinevate klientide maitsele ja vajadustele. Uue AYGO keskmes on x-play, see on kõigi kohandamisvariantide aluseks, mis võimaldavad klientidel sättida auto oma maitse järgi. Uus esmaklassiline x-clusiv põhineb x-play standardspetsifikatsioonidel isikupärase kahetoonilise värviskeemiga, mis võimaldab valida kolme värvi vahel.

Lisaks värskendavad AYGO mudelivalikut kaks eriväljaannet: x-cite ja x-trend. X-cite on AYGO mudelivaliku kõige ekstravertsem variant tänu ainulaadsele kahetoonilise viimistlusega magentavälisvärvile, spetsiaalsetele 15-tollistele üleni mustadele valuvelgedele, istmekangale Manhattan, kerevärvi vahetükkidele ventilatsiooniavadel ja käigukanginupule ning sügavmustale näidikuplokile ja käigukangi ümbrusele. X-trend'i muljetavaldav tsüaanvälimus on kombineeritud mustade esitulekaunistuste, väliskleebiste, spetsiaalsete 10 kodaraga 15-tolliste valuvelgede, osalise nahkpolstri ja kerevärvi interjöörielementidega.

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

Parandab Toyota veebisaidi turvalisust ja pakub teile minimaalseid teenuseid.

Parandab meie pakutavaid teenuseid, kasutades analüütikat, küsitluste hüpikaknaid, üldist toimimist ja seiret.

Jätab meelde teie sisselogimisandmed ja parandab teie kasutajakogemust teatud valikute meelespidamise abil.

Võimaldab täielikku kogemust, peab logi teie külastatud lehekülgedest või pakub kohalikke teenuseid teie lähedal. Sellega võivad kaasneda sihtreklaamid Toyota veebisaidil või väljaspool seda.