1. Electrified
  2. EV Charging
Kiirtee

Toyota kodulaadija

Toyota kodulaadijaga saad pistikhübriid- või elektrisõidukit laadida mugavalt oma kodus. Soovid säästa kütust, elektri jõul kaugemale sõita või hoida kokku aega – Toyota kvaliteetne kodulaadija on alati mugav ja soodne võimalus sõiduki igapäevaseks laadimiseks.

Kodu on seal, kus on laadija

Vooluvõrku ühendatav kodulaadija võimaldab hõlpsalt, kiiresti ja taskukohaselt sõidukit kodus laadida.

Ühenda, lae ja lõõgastu

Toyota kodulaadijaga saad hõlpsalt ja säästlikult oma pistikhübriid- või elektriautot kodus laadida. Garaaži või sissesõiduteele paigaldatuna laeb kodulaadija sõiduki aku kiiremini ja kindlamalt kui pistikupessa ühendatuna, nii et meelerahu tagab teadmine, et aku on alati täielikult laetud ja auto sõiduks valmis.

Regulaarne laadimine ja rohkem sõidurõõmu

Toyota kodulaadijat kasutades saad oma pistikhübriid- või elektriauto pakutavast kordumatust sõidunaudingust veelgi rohkem rõõmu tunda. Korrapärane laadimine tähendab, et Su pistikhübriid töötab pikemat aega vaikses elektrirežiimis, säästab kütust ja CO₂ heide on väiksem. Elektriautode omanikud saavad alustada päeva teadmisega, et saavad sõita kaugemale ilma vahepealse laadimispeatuseta.

Kontroll on Sinu käes

Toyota kodulaadijaga on kontroll Sinu käes – nüüd ja tulevikus. Ajastades laadimise autos või rakenduse MyToyota kaudu, saad kasutada soodsamat elektrihinda. Kuna laadijad on varustatud Euroopa standardile vastavate Type 2 pistmikega, saad paindlikku laadimist ja meelerahu nautida veel palju aastaid.

MyToyota annab Sulle võimu

Rakendusega MyToyota saad oma Toyotaga kõikjal sidet hoida – alustada või planeerida laadimist, kontrollida aku laetust ning leida ja avada avalikke kiirlaadimisjaamu. Ükskõik, kas viibid parasjagu poejärjekorras või puhkad kodus diivanil.

Võta rakendus MyToyota kasutusele juba täna.

Toyota kodulaadija

Turvaline ja tulevikuks valmis. Toyota kodulaadija on ülimalt kvaliteetne ja töökindel ning Sinu Toyota pistikhübriid- või elektrisõidukile ideaalne partner.

Toyota kodulaadija

Nimipinge: 230/400 V AC (kuni 3 faasi)
Suurim laadimisvool: 16 A (faasi kohta)
Suurim väljundvõimsus: 11 kW
Mõõtmed: 272 x 221 x 116 mm
Kaal: 4,5 kg
IP kategooria: IP54 (sobib välistingimustesse)
Töötemperatuur: –25…+40 °C
Kaabel: fikseeritud kaabel, pikkus 6 m
Pistmik: 1 x Type 2
Garantii: 3 aastat (ostes koos autoga ja selle paigaldab Toyota partner)

Kõik Toyota elektriautod ja pistikhübriidid müüakse laadimiseks vajalike juhtmetega.
Fotod on illustratiivsed.