Toyota elektriautod

Kütuse- ja heitevaba sõit

Meie uue põlvkonna täiselektriautod põhinevad üle kahekümne aastasel elektrifitseerimise kogemusel, pakkumaks kompromissitut segu võimsusest, töökindlusest ja praktilisusest.

Järgmise viie aasta jooksul valmib vähemalt kümme nullheitesõidukit eesotsas mudeliga Toyota bZ4X.

Kõik elektriaku eelised

Kuna elektrisõiduk töötab ainult aku jõul, ei kasuta see üldse kütust ega tekita heitmeid. Lihtne laadimine, täpsus ja vaimustavad sõiduomadused tänu elektrimootoris kiirelt tekkivale pöördemomendile. Sellele kõigele lisanduvad tavalisest sõidukist madalamad käituskulud.

/
Elektrisõiduki laadimine

Elektriauto laadimine on lihtne ja mugav ning seda saab teha kodus, kontoris või teel olles üha arvukamates avalikes laadimispunktides.

/
Pistikupesast laadimine Toyota elektriautot saab laadida tavalisest pistikupesast. See on tavaliselt aga aeglaseim laadimisviis ja sobib kasutamiseks öösiti, kui kodulaadijat ei ole.
/
Kodulaadija Need on kõige tavalisemad kodulaadijad, mida kasutatakse eluhoonete garaažides, sissesõiduteedel ja paljudes kontori parklates. Need spetsiaalsed seadmed suudavad akut laadida kaks kuni viis korda kiiremini kui pistikupesast.
/
Kiirlaadija Kiirlaadimispunkte on paljudes avalikes kohtades, alates tanklatest kuni supermarketiteni. Need suure võimsusega seadmed on tüüpiliselt vaid lühikese sõidu kaugusel ja suudavad auto aku osaliselt täis laadida vähem kui tunniga.
Püsiv võimsus

Sarnaselt teiste Toyota komponentidega on kõik meie akud loodud kestma. Meelerahu tagamiseks pakub Toyota sõiduki iga-aastaste hoolduste käigus elektrisõidukite korrasoleku kontrolli, mis sisaldab aku pikendatud hooldust.

/
Toyota bZ tutvustus
/

Saa tuttavaks Toyota uue alamkaubamärgi Toyota bZ autodega. See järgmise põlvkonna elektriautode mitmekülgne pere läheb nullist kaugemale, et pakkuda elumuutvaid kogemusi. Rabav Toyota bZ4X on esimene mudel Toyota bZ perekonnast ja jõuab müügile 2022. aasta lõpus.

Avasta Toyota bZ

Vaata lisaks

Liigume nullist kaugemale Liigume nullist kaugemale Tutvu Toyota elektrifitseeritud sõidukite rikkaliku valikuga. Alates hübriidautodest kuni saastevabade elektrisõidukiteni välja – siit leiab iga klient endale sobiva keskkonnahoidliku lahenduse. Liigume ootustest kaugemale Liigume ootustest kaugemale Uuri lähemalt, kuidas Toyota muudab sõidud kõigi jaoks turvalisemaks ja nauditavamaks. Alates ideeautodes kasutatud tehisintellektist kuni Toyota T-Mate’i ohutus- ja juhiabisüsteemideni välja. Liigume takistustest kaugemale Liigume takistustest kaugemale Tutvu Toyota liikuvuslahendustega. Olgu selleks inimesi abistavad robotid või ratastoolikasutajatele mõeldud elektriautod, Toyota loob maailma, kus kõik saavad liikuda. Toyota vesinikkütuseelemendiga elektriautod Toyota vesinikkütuseelemendiga elektriautod Meie kiiresti tangitavad ja enam kui 650 km sõiduulatusega teedrajavad vesinikkütuseelemendiga elektriautod pakuvad puhast ja võimsat jõudlust ning nende ainsaks heiteks on vesi.