1. Uued autod
  2. Technology
Kiirtee
  • Intuitiivne esmaklassiline digilahendus

    Corolla 12,3-tolline digitaalne universaalnäidik pakub rikkalikult funktsioone. See kuvab kõike alates valitud meediakanalist kuni olulisemate sõiduandmeteni ning on paindliku kujundusega, nii et saad seda enda soovide järgi kohandada – Sinu info Sinu moodi. Neli kujundusvarianti – Casual, Smart, Sport ja Tough – lisavad isikupärastamiseks veel rohkem võimalusi.

10,5-tolline puutetundlik multimeediaekraan koos Apple CarPlayga

Uus Corolla teeb digielu autosse kaasavõtmise lihtsamaks kui kunagi varem. See ühildub Apple CarPlay ja Android Autoga ning pakub kiiret ühenduvust ja sõrmega juhtimist 10,5-tollise multimeediaekraani kaudu. Saad vajaminevad funktsioonid aktiveerida kiiresti ja täpselt, olgu tegu navigeerimise, vabakäetelefoni ühenduse või Apple CarPlayga, või kasutada kõnede tegemiseks ja sihtkohtade määramiseks häältuvastussüsteemi.

Pidev areng

Tänu reaalajas toimuvale juhtmevabale värskendamisele auto andmesideühenduse kaudu jõuab uusim tarkvara hetkega Sinu Corolla luukpära multimeediasüsteemi ning parandab pidevalt selle digivõimekust. Uus tarkvara installitakse niipea, kui see kättesaadavaks muutub, ja see tähendab, et saad kõige uuemaid funktsioone kohe kasutada.

Taustamuusika igal sõidul

Muusikal, nagu autosõidulgi, on lummav jõud. Toyota pikaajaline koostöö ettevõttega JBL loob tänu kunsti ja teaduse ühendamisele imelisi helimaastikke. Iga kõlar asub hoolikalt valitud kohas, et luua võimalikult efektne ja haarav helielamus, mis rikastab kõiki hetki.

Alati täielikult laetud

Nutitelefoni, mis on Su elu lahutamatu osa, saad hõlpsalt muuta ka Corolla rikkalike digifunktsioonide lahutamatuks osaks. Et Sul oleks laetud telefon alati käepärast, laeb armatuurlaua all olev juhtmevaba laadimispesa telefoni aku alati täis ning Sa ei pea juhtmetega sekeldama.