1. Uued autod
  2. Hybrid Electric
Kiirtee
  • Nutikalt elektriline

    Toyota rikkaliku uuendustepagasi ja kõrge tehnilise taseme toel pakub uus Corolla luukpära võrratult meeldiva ja kütusesäästliku sõiduelamuse. Äärmiselt mugava iselaadimisega sõidukis on ühendatud bensiinimootori väsimatu jõudlus ning puhas ja võimas elektriajam.

Mugavus ja juhitavus

Kiire ja hea juhitavusega Corolla luukpära roolis tunneb juht end enesekindlalt. Corolla jäik kere tagab suurepärase sõidumugavuse igasugusel teekattel.

Elamusi loov juhitavus

Kiire, hea reageerimisvõimega ning juhitud ja neutraalse kurvis sõidu tasakaaluga Corollal on kerge ja vahetu roolisüsteem ning paika timmitud vedrustus nii ees kui ka taga. Tulemus on intuitiivne ühendus auto ja juhi vahel. Sina keera rooli ning Corolla reageerib kiirelt ja loomulikult, luues meeldiva ja turvalise sõidukogemuse.

Sujuv elektrijõud

Corollas on kasutusel uusim, viienda põlvkonna hübriidelektriline süsteem. Kasutamisel ei erine see auto tavalisest sõidukist, kuid oma klassi juhtiva kütusesäästu ja vähese saaste poolest küll – sealjuures pole sõiduulatuse pärast vaja muretseda. Tangi nagu tavaliselt ja kuna Toyota hübriidid on iselaadivad, ei pea neid vooluvõrku ühendama ega laadima.