Vali Toyota hübriid-elektriauto

Liitu üle 15 miljoni Toyota hübriidauto omanikuga

Vaata meie mudelivalikut

Toyota on hübriid-elektriautosid ehitanud juba pea veerandsajandit. Selle ajaga oleme samaväärsete bensiinimootoritega võrreldes vähendanud CO2 heitkogust kogu maailmas rohkem kui 120 miljonit tonni. Meie hübriid-elektriautosid kasutab kogu maailmas üle 15 miljoni autoomaniku.

VALI UUS SÕIDUVIIS

Toyota hübriidautod säästavad kütust ja raha ning pakuvad oma klassi väikseimat CO2 heitkogust. Kuna kõik meie hübriidautod on iselaadivad (v.a Prius Plug-in Hybrid), pole vaja neid akude laadimiseks vooluvõrku ühendada.

Vaata hübriidautode korduma kippuvaid küsimusi, et näha, kui palju on Toyota hübriididel pakkuda.

SÕIDA NII NAGU IKKA

Toyota hübriid-elektriautoga on mugav sõita. Bensiini- ja elektrimootoriga varustatud autod lülituvad sujuvalt ühelt energiaallikalt teisele, mistõttu saad sõita nii nagu alati.

lt

VÄHEM CO2 HEITMEID

Keskkonnahoidlikum sõiduviis. Toyota hübriid-elektriautod paiskavad õhku vähem süsinikdioksiidi kui samaväärsed bensiini- või diiselmootoriga autod. Oleme 23 aastaga vähendanud CO2 heitkogust kogu maailmas üle 120 miljoni tonni.

SÕIDA KINDLUSTUNDEGA

Oleme oma tehnoloogias nii kindlad, et anname Toyota hübriidmudeli hübriidakule 10-aastase garantii.

POLE VAJA VOOLUVÕRKU ÜHENDADA

Toyota hübriid-elektriautod on iselaadivad, neid pole vaja vooluvõrku ühendada (v.a Prius Plug-in Hybrid). Lihtsalt istu sisse, kinnita turvavöö ja alusta sõitu.

Pakkumised ja kampaaniad

Vaata lisaks

Uus Highlander Hybrid Uus Highlander Hybrid Stiilne, ruumikas ja väärikas seitsmekohaline linnamaastur Highlander kasutab meie uusimat hübriidtehnoloogiat ja intelligentset nelikvedu. Uus Yaris Cross Uus Yaris Cross Stiilne Yaris Cross viib Yarise uutesse kõrgustesse ja toob järgmise põlvkonna väikeauto kõik positiivsed omadused linnamaasturisse. RAV4 Plug-in Hybrid on Toyota hübriidide uus lipulaev RAV4 Plug-in Hybrid on Toyota hübriidide uus lipulaev RAV4 Plug-in Hybrid pakub klassi väikseimat kütusekulu ning väiksemat saastet kui ükski teine selle klassi auto. Hübriidi aku 10-aastane garantii Hübriidi aku 10-aastane garantii Oleme oma hübriidaku pikaajalises võimekuses kindlad ja anname sellele 10-aastase garantii.

* Hinnang põhineb perioodil 01.08.19–19.08.20 Eestis tehtud proovisõitudel Toyota hübriidautoga, millele on paigaldatud Driveco seade. Seade võimaldab mõõta sõiduaega, mil auto liigub elektrirežiimil ja mil kütust ei kulu. Protsent väljendab EV-režiimil sõidetud keskmist aega ning sõltub iga konkreetse juhi sõidustiilist, ilmastiku- ja teeoludest ning valitud marsruudist.