TOYOTA HÜBRIIDID. ALATI LAETUD.

8 Toyota hübriidi vastavalt igale vajadusele

Vaata meie mudelivalikut

Toyota on hübriid-elektriautosid ehitanud juba pea veerandsajandit. Selle ajaga oleme samaväärsete bensiinimootoritega võrreldes vähendanud CO2 heitkogust kogu maailmas rohkem kui 120 miljonit tonni. Meie hübriid-elektriautosid kasutab kogu maailmas üle 15 miljoni autoomaniku.

Alati laetud

Nüüd on parim aeg valida endale Toyota hübriid, sest liisinguintress on 0,99%. Valikus on lausa 8 hübriidi, mille hulgas on ka nr 1 hübriid linnamaasturid RAV4 ja C-HR. Toyota hübriidiga sõidad 50% ajast elektri jõul ning seda ei pea pistikust laadima – meie hübriidid on alati laetud.

Vali endale nr 1 hübriid!

VALI UUS SÕIDUVIIS

Toyota hübriidautod säästavad kütust ja raha ning pakuvad oma klassi väikseimat CO2 heitkogust. Kuna kõik meie hübriidautod on iselaadivad (v.a Prius Plug-in Hybrid), pole vaja neid akude laadimiseks vooluvõrku ühendada.

Vaata hübriidautode korduma kippuvaid küsimusi, et näha, kui palju on Toyota hübriididel pakkuda.

SÕIDA NII NAGU IKKA

Toyota hübriid-elektriautoga on mugav sõita. Bensiini- ja elektrimootoriga varustatud autod lülituvad sujuvalt ühelt energiaallikalt teisele, mistõttu saad sõita nii nagu alati.

VÄHEM CO2 HEITMEID

Keskkonnahoidlikum sõiduviis. Toyota hübriid-elektriautod paiskavad õhku vähem süsinikdioksiidi kui samaväärsed bensiini- või diiselmootoriga autod. Oleme 23 aastaga vähendanud CO2 heitkogust kogu maailmas üle 120 miljoni tonni.

SÕIDA KINDLUSTUNDEGA

Oleme oma tehnoloogias nii kindlad, et anname Toyota hübriidmudeli hübriidakule 10-aastase garantii.

POLE VAJA VOOLUVÕRKU ÜHENDADA

Toyota hübriid-elektriautod on iselaadivad, neid pole vaja vooluvõrku ühendada (v.a Prius Plug-in Hybrid). Lihtsalt istu sisse, kinnita turvavöö ja alusta sõitu.

Pakkumised ja kampaaniad

Vaata lisaks

Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi 1. septembril avati Tartu Kutsehariduskeskuses uus Toyota hübriidauto õppeklass ning koolile anti üle Priuse pistikhübriid. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Maailmas korraldatakse alates ringrajasõitudest kuni rallietappideni hulgaliselt autospordiüritusi. Nüüd on kõik Toyota autospordivaldkonna tegevused kogu maailmas koondatud ühe nime alla, milleks on TOYOTA GAZOO Racing.

Kombineeritud kütusekulu 3,8–5,8 l / 100 km, kombineeritud CO2-heide 87–131 g/km (WLTP andmete järgi). Fotod on illustratiivsed.

Kampaania kestab kuni 31.12.2020 või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval.

Teenuse pakkuja on Swedbank Liising AS. Tutvuge teenuse tingimustega www.swedbank.ee, vajaduse korral konsulteerige pangatöötajaga. Krediidi kulukuse määr on 1,39%, vara hind 25 900.00 kmga., sissemakse 10% periood 5 a., jääkväärtus 32%, lepingutasu 250€, intress 6 kuu Euribor + 0,99% aastas (24.08.2020 oli 6 kuu Euribor -0,442% Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga; Euribor võib muutuda iga 6 kuu järel), tagasimaksete summa 18 515.59€. Krediidi kogukulu on 18 574.14€. Antud pakkumine on indikatiivne ja võib erineda lõplikest liisingutingimustes.

Hinnang põhineb perioodil 01.08.19–19.08.20 Eestis tehtud proovisõitudel Toyota hübriidautoga, millele on paigaldatud Driveco seade. Seade võimaldab mõõta sõiduaega, mil auto liigub elektrirežiimil ja mil kütust ei kulu. Protsent väljendab EV-režiimil sõidetud keskmist aega ning sõltub iga konkreetse juhi sõidustiilist, ilmastiku- ja teeoludest ning valitud marsruudist.

Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.