Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Kere- ja värvitööd

Mitte kellelegi ei meeldi mõelda õnnetustest. Kuid õnnetused võivad juhtuda ka kõige ettevaatlikumate juhtidega. Paljud inimesed ei satu elus kordagi ühtegi kokkupõrkesse. Ent paljud meist on parklasse jäetud auto juurde naastes avastanud kerelt mõlgi või kriimustuse, mida seal enne ei olnud.

Õnneks võite teie Toyota omanikuna kindel olla, et olenemata kahjustuse suurusest on Toyota volitatud remonditöökoda valmis teid alati aitama. Teie kohalik Toyota volitatud remonditöökoda teeb kõik remonditööd, mida on vaja selleks, et taastada teie auto avariieelne seisukord.

Teeninduse ja kogemuste garantii

Toyota avariijärgse remondi garantii tagab teile erakordselt kõrgel tasemel individuaalse teeninduse ja tehnilise pädevuse. Võite usaldada oma auto remondi kohaliku Toyota volitatud remonditöökoja hoolde.

Teeme teie elu lihtsamaks

Olenemata sellest, kas tegemist oli suure või väikese avariiga, remonditööde alustamiseks piisab vaid ühest kõnest Toyota volitatud remonditöökojale. Remondi ajaks määratakse teile kontaktisik – töötaja, kes on kursis kogu protsessiga. Tema korraldab kõik teie eest ära ja vajaduse korral suhtleb teie kindlustajaga.

Hoiame teid kursis

Toyota avariijärgse remondi garantii hõlmab lubadust hoida teid tööde edenemisega kursis. Teiega kooskõlastatakse ka auto tagastamise kuupäev ja kellaaeg. Lisaks on meil kohustus teid kohe teavitada, kui on vaja teha mõni plaaniväline töö või kui autot ei jõuta kokkulepitud ajaks valmis.

Toyota kvaliteet

Viimne kui üks remonditöö tehakse Toyota erakordselt rangete kvaliteedistandardite kohaselt. See tähendab, et teie auto tagastatakse teile sama tugeva ja turvalisena, kui ta oli enne õnnetust.

Tähelepanu pisiasjadel

Toyota volitatud remonditöökodade põhjalikkus on üldtuntud. Seal hoitakse aknad kinni, et tolm ei satuks teie autosse, kaitstakse istmed ja põrandad katetega ning värvitud pindadele ei jäeta kunagi plekke. Sellised pisiasjad on väga tähtsad.

Ladus ja tõhus

Toyota võimuses ei ole ainult üks asi – keerata aega tagasi ja teha nii, et õnnetust poleks juhtunud. Halvima stsenaariumi korral võite aga usaldada oma kohalikku Toyota volitatud remonditöökoda, kes toetab teid ladusa ja tõhusa teenindusega ning taastab teie auto avariieelse seisukorra.

Vaata lisaks

Toyota maanteeabi Toyota maanteeabi Toyota 24/7 maanteeabi kehtib kuni 10 aastaks kõigis Balti riikides ja rohkem kui 30 Euroopa riigis. Toyota garantii sinu meelerahuks Toyota garantii sinu meelerahuks Toyota annab igale autole 5-aastase (või 150 000 km) garantii ja 24/7 maanteeabi teenuse. Lisaks annab Toyota hübriidi akule 10-aastase garantii ning TOYOTA PLUS kasutatud autodele kehtib garantii ja maanteeabi vähemalt 24 kuuks. Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist. Toyota omanikule Toyota omanikule Registreeri end Minu Toyota portaali kasutajaks, vaata oma Toyota mudeli hooldeprogrammi, kas võid kasutada biokütust oma Toyotas ning veel muud infot Toyota omanikule.
Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.