Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Kere- ja värvitööd

Mitte kellelegi ei meeldi mõelda õnnetustest. Kuid õnnetused võivad juhtuda ka kõige ettevaatlikumate juhtidega. Paljud inimesed ei satu elus kordagi ühtegi kokkupõrkesse. Ent paljud meist on parklasse jäetud auto juurde naastes avastanud kerelt mõlgi või kriimustuse, mida seal enne ei olnud.

Õnneks võite teie Toyota omanikuna kindel olla, et olenemata kahjustuse suurusest on Toyota volitatud remonditöökoda valmis teid alati aitama. Teie kohalik Toyota volitatud remonditöökoda teeb kõik remonditööd, mida on vaja selleks, et taastada teie auto avariieelne seisukord.

Teeninduse ja kogemuste garantii

Toyota avariijärgse remondi garantii tagab teile erakordselt kõrgel tasemel individuaalse teeninduse ja tehnilise pädevuse. Võite usaldada oma auto remondi kohaliku Toyota volitatud remonditöökoja hoolde.

Teeme teie elu lihtsamaks

Olenemata sellest, kas tegemist oli suure või väikese avariiga, remonditööde alustamiseks piisab vaid ühest kõnest Toyota volitatud remonditöökojale. Remondi ajaks määratakse teile kontaktisik – töötaja, kes on kursis kogu protsessiga. Tema korraldab kõik teie eest ära ja vajaduse korral suhtleb teie kindlustajaga.

Hoiame teid kursis

Toyota avariijärgse remondi garantii hõlmab lubadust hoida teid tööde edenemisega kursis. Teiega kooskõlastatakse ka auto tagastamise kuupäev ja kellaaeg. Lisaks on meil kohustus teid kohe teavitada, kui on vaja teha mõni plaaniväline töö või kui autot ei jõuta kokkulepitud ajaks valmis.

Toyota kvaliteet

Viimne kui üks remonditöö tehakse Toyota erakordselt rangete kvaliteedistandardite kohaselt. See tähendab, et teie auto tagastatakse teile sama tugeva ja turvalisena, kui ta oli enne õnnetust.

Tähelepanu pisiasjadel

Toyota volitatud remonditöökodade põhjalikkus on üldtuntud. Seal hoitakse aknad kinni, et tolm ei satuks teie autosse, kaitstakse istmed ja põrandad katetega ning värvitud pindadele ei jäeta kunagi plekke. Sellised pisiasjad on väga tähtsad.

Ladus ja tõhus

Toyota võimuses ei ole ainult üks asi – keerata aega tagasi ja teha nii, et õnnetust poleks juhtunud. Halvima stsenaariumi korral võite aga usaldada oma kohalikku Toyota volitatud remonditöökoda, kes toetab teid ladusa ja tõhusa teenindusega ning taastab teie auto avariieelse seisukorra.

Vaata lisaks

Järelturu varuosad vs. Toyota originaalvaruosad Järelturu varuosad vs. Toyota originaalvaruosad Järelturu varuosad võivad näida samasugused ja sobida samamoodi, kuid need ei ole valmistatud samamoodi. Kehvema konstruktsiooni ja kehvemate materjalide tõttu vastavad need väiksema tõenäosusega oodatud standardile. Kuna Toyotale on sinu ohutus ja sinu auto parimad tööomadused esmatähtsad, soovitame sul alati kasutada oma Toyota edasimüüjat ja paigaldada Toyota originaalvaruosi. Teave tagasikutsumise kohta Teave tagasikutsumise kohta Toyota esitab oma sõidukite kvaliteedile kõrgeimad nõudmised ja jälgib sõidukite ekspluatatsiooni jooksul nende tehnilist seisukorda erinevate meetoditega. Aeg-ajalt sõidukite kasutamisel erinevates tingimustes ilmneb olukord, kus Toyota sõiduki mõni komponent ei vasta tehase karmidele kvaliteedinõuetele. Seda, kas tagasikutsumine puudutab ka sinu sõidukit, saad kontrollida sellel lehel. Garantii ja maanteeabi Garantii ja maanteeabi Meie sõidukid on konstrueeritud erakordselt rangete standardite kohaselt, kuid klientide meelerahu huvides pakume kõigile auto mehaanilistele osadele kolmeaastast garantiid. Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota korraldas eile Tallinna lauluväljakul 14. Baltimaade kutsemeistrivõistlused, mille fookus oli tänavu hooldusnõunike teenindusoskustel. Baltikumi parimaks osutus Läti esinduse Amserv Motorsi hooldusnõunik Kristaps Narubins.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK