Vii Toyota proovisõidule
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg
Leia lähim edasimüüja

Kere- ja värvitööd

Mitte kellelegi ei meeldi mõelda õnnetustest. Kuid õnnetused võivad juhtuda ka kõige ettevaatlikumate juhtidega. Paljud inimesed ei satu elus kordagi ühtegi kokkupõrkesse. Ent paljud meist on parklasse jäetud auto juurde naastes avastanud kerelt mõlgi või kriimustuse, mida seal enne ei olnud.

Õnneks võid Toyota omanikuna kindel olla, et olenemata kahjustuse suurusest on Toyota volitatud remonditöökoda alati valmis aitama. Sinu kohalik Toyota volitatud remonditöökoda teeb kõik remonditööd, mida on vaja selleks, et taastada auto avariieelne seisukord.

Teeninduse ja kogemuste garantii

Toyota avariijärgse remondi garantii tagab sulle erakordselt kõrgel tasemel individuaalse teeninduse ja tehnilise pädevuse. Võid usaldada oma auto remondi kohaliku Toyota volitatud remonditöökoja hoolde.

Teeme sinu elu lihtsamaks

Olenemata sellest, kas tegemist oli suure või väikese avariiga, remonditööde alustamiseks piisab vaid ühest kõnest Toyota volitatud remonditöökojale. Remondi ajaks määratakse sulle kontaktisik – töötaja, kes on kursis kogu protsessiga. Tema korraldab kõik sinu eest ära ja vajaduse korral suhtleb sinu kindlustajaga.

Hoiame sind kursis

Toyota avariijärgse remondi garantii hõlmab lubadust hoida sind tööde edenemisega kursis. Sinuga kooskõlastatakse ka auto tagastamise kuupäev ja kellaaeg. Lisaks on meil kohustus sind kohe teavitada, kui on vaja teha mõni plaaniväline töö või kui autot ei jõuta kokkulepitud ajaks valmis.

Toyota kvaliteet

Viimne kui üks remonditöö tehakse Toyota erakordselt rangete kvaliteedistandardite kohaselt. See tähendab, et sinu auto tagastatakse sulle sama tugeva ja turvalisena, kui ta oli enne õnnetust.

Tähelepanu pisiasjadel

Toyota volitatud remonditöökodade põhjalikkus on üldtuntud. Seal hoitakse aknad kinni, et tolm ei satuks sinu autosse, kaitstakse istmed ja põrandad katetega ning värvitud pindadele ei jäeta kunagi plekke. Sellised pisiasjad on väga tähtsad.

Ladus ja tõhus

Toyota võimuses ei ole ainult üks asi – keerata aega tagasi ja teha nii, et õnnetust poleks juhtunud. Halvima stsenaariumi korral võid aga usaldada oma kohalikku Toyota volitatud remonditöökoda, kes toetab sind ladusa ja tõhusa teenindusega ning taastab sinu auto avariieelse seisukorra.

Vaata lisaks

Toyota salongiõhufiltrid – värske õhk sinu autos Toyota salongiõhufiltrid – värske õhk sinu autos Toyota salongiõhufiltrid ei lase õhusaastel sõiduki salongi siseneda ning tänu sellele on õhk sinu autos värske ja puhas. Toyota maanteeabi Toyota maanteeabi Toyota 24/7 maanteeabi kehtib kuni 10 aastaks kõigis Balti riikides ja rohkem kui 30 Euroopa riigis. Toyota garantii sinu meelerahuks Toyota garantii sinu meelerahuks Toyota annab igale autole 5-aastase (või 150 000 km) garantii ja 24/7 maanteeabi teenuse. Lisaks annab Toyota hübriidi akule 10-aastase garantii ning TOYOTA PLUS kasutatud autodele kehtib garantii ja maanteeabi vähemalt 24 kuuks. Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist.