Mida vastupidavam, seda parem

Dakari rallidel välja arendatud legendaarne vastupidavus.

Toyota on Dakari rallil osalenud enam kui 40 aastat

Erakordselt keerulise maastiku ja uskumatult suureks kasvavate kiirustega Dakari rallil pole tähtis mitte ainult tempo, vaid ka sõiduki kvaliteet ja vastupidavus. Sellistes äärmuslikes tingimustes on olulisim sõiduki töökindlus ning paljud võistlejad eelistavad Toyotat tänu selle legendaarsele vastupidavusele. Üks neist võistlejatest, Nasser Al-Attiyah, tõestas Toyota Hiluxi sitkust parimal võimalikul moel – 2019. aasta Dakari ralli üldvõiduga.

Toyota 2020. aasta Dakari rallil

Kaks nädalat, 12 etappi ja üle 5000 km ekstreemsetes oludes maastikul. Taas kord said kõik näha TOYOTA GAZOO Racingu ja Hiluxi võimekust tänu järjekordsele edukale aastale Dakari rallil, kus Nasser Al-Attiyah ja kaardilugeja Matthieu Baumel saavutasid teise koha ning neli Hiluxi mudelit lõpetasid esikümnes. Ja tundub, et meeskondadel läheb järgmisel aastal veelgi paremini.

Daily Video

Dakari ralli 2020

Kõrbevideo

Dakari ralli pulsil

“Soovime ka edaspidi
toota järjest paremaid autosid, millega
on igasuguste teede ja maastike läbimine nauding.”
Akio Toyoda

Suundu uutele seiklustele

Tutvu Hiluxiga

Land Cruiseriga pääsed kõikjale

Tutvu Land Cruiseriga

Vaata lisaks

Võidusõidu DNA Võidusõidu DNA TOYOTA GAZOO Racingu poolt toodetud Toyota GR Suprale toovad kasu võistlustel saadud kogemused ning tulemuseks on tõeline sportauto, mis on omas elemendis nii võidusõidurajal äärmuslikes oludes kui ka lemmikmaanteel. Supra lugu Supra lugu Supral, mis on olnud nii filmi „Kiired ja vihased” esimese osa staar, Gran Turismo® mängijate lemmikauto kui ka terve põlvkonna kirglike tuunijate ja driftijate sõiduk, on kindel roll popkultuuris ning on inspireerinud noori ja vanu üle terve maailma. Toyota 2021. a WRC maailmameistrivõistlustel Toyota 2021. a WRC maailmameistrivõistlustel Varustatuna suurema kogemustepagasi, võimsama ja kiirema Yaris WRC ja kolme tippmeeskonnaga, nihutab TOYOTA GAZOO Racing 2021. aasta FIA rallimaailmameistrivõistlustel piire. Supra: Toyota sportautode ajalugu Supra: Toyota sportautode ajalugu Supra, mis tähendab ladina keeles „ületav“ või „ülal“, osutus igati sobilikuks nimeks Toyota väidetavalt kõige kuulsamale sportautole.