Toyota pistikhübriid-elektriautod

Sõida üksnes elektri jõul kaugemale

Meie pistikhübriidid pakuvad meie hübriidelektrilise mudelivaliku eeliseid, ent paremate sõiduomadustega ja võimega viia sind ainult elektri jõul kaugemale. Autosid saab laadida vooluvõrgust kodus või laadimispunktis ning heitmevabalt ja kütust tarbimata saab läbida kuni 75 km. Pikemateks sõitudeks lülitub auto sujuvalt säästlikule bensiini-elektrisüsteemile, et tagada sulle meelerahu uksest ukseni.

Mõlema valdkonna parimad omadused

RAV4 Plug-in Hybridi neljanda põlvkonna hübriidtehnoloogia ja võimsa aku pakutav topeltenergia võimaldab sul nautida mõlema valdkonna parimaid omadusi: dünaamilisi sõiduomadusi ja elektriauto muljet avaldavat säästlikkust, sh oma klassi parimat CO₂ heitkogust, kütusekulu ja elektrirežiimi sõiduulatust.

/
Pistikhübriidi laadimine

Ükskõik kas laed autot kodus, kontoris või teel olles üha arvukamates avalikes laadimispunktides, on mitu võimalust pistikhübriidi laadimiseks ja kogu selle potentsiaali kasutamiseks.

/
Kodus laadimine RAV4 Plug-in Hybridi kiirlaadija võimaldab laadida akusid tavalisest kodusest 10 A vooluvõrgust 7,5 tunniga.
/
Erilaadimine Optimaalse kiiruse ja ohutuse tagamiseks saab laadimis-seinaboksi ja vastavat kaablit kasutades laadida RAV4 Plug-in Hybridi 2,5 tunniga.
/
Kiirlaadimine Kiirlaadimispunktid leiab paljudest avalikest kohtadest, näiteks tanklatest ja supermarketitest.
MyT digiteenused

MyT nutitelefonirakendus pakub spetsiaalseid funktsioone alates aku oleku ja hetkesõiduulatuse kontrollimisest laadimisaegade programmeerimise ja isegi sõitjateruumi eeljahutamise või ‑soojendamiseni välja, et aidata sul kasutada oma Toyota pistikhübriidi parimal võimalikul viisil.

Tutvu MyT digiteenustega

/
Kestev jõud

Sarnaselt kõigi Toyota elementidega on meie pistikhübriidide akud loodud kestma. Meelerahu tagab hübriidi aku garantii, mis pikeneb hübriidajami iga-aastase korrasoleku kontrolli korral kuni kümne aastani.

Meie tagasivõtukava tagab, et kui meie elektriauto akude kasutusiga lõpeb, kõrvaldatakse need kasutuselt ohutult ja vastutustundlikult. Toyota volitatud remonditöökojad kõrvaldavad praegu kasutuselt üle 90% meie akudest ja meie eesmärk on võtta ringlusse üle 50% hübriidaku kaalust.

/

Vaata lisaks

Toyota tee nullemissioonist parema maailma poole Toyota tee nullemissioonist parema maailma poole Oleme pühendunud parema ühiskonna ning heitkogustest ja piirangutest kaugemale jääva maailma loomisele. Maailma, kus me ei jäta midagi ega kedagi maha ja kus inimesed kogevad liikumisvabadust. Uus Toyota Mirai Uus Toyota Mirai Uus Toyota Mirai paistab silma oma voolujoonelise ja dünaamilise silueti poolest. Pilkupüüdvat välisilmet täiendab uudne tehnoloogia. Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi 1. septembril avati Tartu Kutsehariduskeskuses uus Toyota hübriidauto õppeklass ning koolile anti üle Priuse pistikhübriid. Toyota täishübriid-elektriautod Toyota täishübriid-elektriautod Toyota täishübriid – kütusesäästlik ja väikeste heitkogustega täishübriid-elektriauto, mida pole vaja pistikust laadida. Sõida kuni 60% ajast elektri jõul ja nullemissiooniga.