Avasta uus Corolla Cross Hybrid

Linnamaastur, mis toob naeratuse näole

Sinu ees on uhiuus Corolla Cross Hybrid.

Esimese Corolla linnamaasturiga lisandub maailma enim müüdud auto mudelivalikusse uus keretüüp.

Corolla Cross, milles on ruumika ja kõrge linnamaasturi praktilisus ühendatud meie kõige innovatiivsema hübriid- ja ohutustehnoloogiaga, pakub peredele igapäevast sõidurõõmu.

Corolla Cross Hybrid on just Sulle, kui oled otsinud tõelist pereautot.

Mudel on saadaval alates 2022. aasta lõpust.
Liitu uudiskirjaga

Sõidurõõm, mugavus ja avarus uues linnamaasturis
/
Palju sõidurõõmu

Ergas ja tundlik moodne linnamaastur pakub juhile tõelist sõidulusti. Auto uus 2-liitrine mootor on ületamatult võimas ja väikse CO2-heitega. Lisavarustuses olev intelligentne nelikvedu (AWD-i) pakub kindlustunnet igas olukorras. Parem kiirendus, muljet avaldav kütusesääst ja laadida ei ole vaja – Corolla Cross Hybridiga on iga perereis lõbus.

Meeldivalt praktiline

Kõrgema kliirensi ja juhiasendi abil tagab linnamaastur Sulle linnas liikudes vajaliku kindlustunde. Pea- ja jalaruumi on rohkem ning tänu kõrgele ja laiale pakiruumiavale on linnamaasturi mahukat pakiruumi lihtsam kasutada.

/
/
Uued perspektiivid

Ükskõik kas teed tööd või valmistud puhkuseks – Corolla Crossiga kulgeb teekond turvaliselt ja suurepärase ühenduvusega. T-Mate'i liiklusohutuse süsteemid muudavad sõidud veelgi turvalisemaks ja sujuvamaks. Tänu integreeritud ühenduvuskomplektile, alates reaalajas pilvenavigatsioonist 10,5‑tollisel HD-puuteekraanil kuni 12,3‑tollise näidikuekraanini juhi ees, tundub isegi poodisõit taas lõbus.

Vaata lisaks

Liigume nullist kaugemale Liigume nullist kaugemale Tutvu Toyota elektrifitseeritud sõidukite rikkaliku valikuga. Alates hübriidautodest kuni saastevabade elektrisõidukiteni välja – siit leiab iga klient endale sobiva keskkonnahoidliku lahenduse. Liigume ootustest kaugemale Liigume ootustest kaugemale Uuri lähemalt, kuidas Toyota muudab sõidud kõigi jaoks turvalisemaks ja nauditavamaks. Alates ideeautodes kasutatud tehisintellektist kuni Toyota T-Mate’i ohutus- ja juhiabisüsteemideni välja. Liigume takistustest kaugemale Liigume takistustest kaugemale Tutvu Toyota liikuvuslahendustega. Olgu selleks inimesi abistavad robotid või ratastoolikasutajatele mõeldud elektriautod, Toyota loob maailma, kus kõik saavad liikuda. Toyota pistikhübriid-elektriautod Toyota pistikhübriid-elektriautod Meie võimsad pistikhübriidautod, mis suudavad Sind ainult elektri jõul edasi viia, pakuvad hübriidile omast meelerahu elektriauto nullemissiooniga.