Kas täishübriid-elektriautosid on kallis pidada?

Küsimused ja vastused
Innovatsioon, mis tasub ära

Tänu meie uuenduslikule rekuperatsioonitehnoloogiale kuluvad näiteks Toyota hübriidautode piduriklotsid palju vähem ja seega on ka hoolduskulud väiksemad.

Toyota hübriidauto elektrimootori ja veojõuaku osad ei vaja hooldust ning järeleproovitud tehnoloogiana on need töökindlamad kui sisepõlemismootorid. Tegelikult on teatud mehaanilised elemendid, nagu sidur, 12 V generaator, abiseadmete rihmad ja käiviti, täielikult eemaldatud, mis vähendab ettenägematute kulude riski veelgi.

Pakkumised ja kampaaniad

Vaata lisaks

Liigume ootustest kaugemale Liigume ootustest kaugemale Uuri lähemalt, kuidas Toyota muudab sõidud kõigi jaoks turvalisemaks ja nauditavamaks. Alates ideeautodes kasutatud tehisintellektist kuni Toyota T-Mate’i ohutus- ja juhiabisüsteemideni välja. Liigume takistustest kaugemale Liigume takistustest kaugemale Tutvu Toyota liikuvuslahendustega. Olgu selleks inimesi abistavad robotid või ratastoolikasutajatele mõeldud elektriautod, Toyota loob maailma, kus kõik saavad liikuda. Toyota elektriautod Toyota elektriautod Toyota esimene puhtalt elektrijõul töötav elektrisõiduk saabub turule 2022. aasta lõpus, juhatades sisse vähemalt kümne uue nullheitesõiduki saabumise järgmise viie aasta jooksul. Toyota pistikhübriid-elektriautod Toyota pistikhübriid-elektriautod Meie võimsad pistikhübriidautod, mis suudavad Sind ainult elektri jõul edasi viia, pakuvad hübriidile omast meelerahu elektriauto nullemissiooniga.