Toyota Balti Paraolümpiatiim


Me oleme ääretult uhked, et saame toetada kuut Baltimaade parasportlast teekonnal 2021. aasta Tokyo paraolümpiamängudele. Nende sihikindlus ja pühendumus inspireerivaid meid kõiki, et saavutada võimatuna näivaid eesmärke.

Eesti

Susannah Kaul

Kui positiivse ellusuhtumise eest antaks medaleid, siis oleks Eesti paraujujal Susannahil juba terve sein neid täis. Alati naeratav parasportlane usub, et elu on liiga lühike, et raisata seda torisemisele. Seepärast on tema päevad alati tihedalt sisustatud raskete treeningute, arhitektuuriõpingute, maitsva toidu kokkamise, autoga sõitmise ja loomulikult ka auhindade võitmisega. Susannah on võitnud medaleid nii Eesti kui ka maailmameistrivõistlustelt ja ta on nimetatud Eesti parimaks parasportlaseks.

Matz Topkin

Matzi optimism ja elurõõm on sama suured nagu tema meelekindlus ja pühendumus. Ta võitis hõbemedali Euroopa ujumismeistrivõistlustel ja on oma võistlusklassis 100 meetri seliliujumise maailmarekordi uhke omanik. Vaatamata nii vägevatele maailmaklassi saavutustele on Matz jäänud üheks kõige lahkemaks ja sooja südamehega inimeseks, keda sa võid kohata.

Läti
/

Diāna Dadzīte

Vaadates Dianat oda viskamas, on kohe näha, et meelekindlusel on nimi ja see algab just D-tähega. Pühendunud sportlase ainus eesmärk on võistelda nii hästi, et lätlased saaksid tema üle uhkust tunda. See on tal ka igal võimalikul moel õnnestunud. Diana on toonud kuldmedaleid Rio paraolümpiamängudelt ja Londoni maailmameistrivõistlustelt. Kui ta parajasti ei treeni oma keha, siis toidab ta oma vaimu hea raamatu ja tassikese mõnusa tee seltsis.

/

Rihards Snikus

Rihards on para-ratsasportlane, kellele meeldib tantsida koos hobustega. Koos lemmikhobuse King of Dance’iga on Rihards võitnud medaleid Tryoni Maailmamängudel, ratsutamise Euroopa meistrivõistlusel Göteborgis ja veel paljudel väärikatel võistlustel. Ta ei pane aga ainult hobuseid tantsima. Kui ta ei ole parasjagu võistlustel, siis on ta DJ ning tantsitab külalisi pulmades, pidudel, diskodel ja spordiüritustel. Rihards teab, et muusikal on tohutu jõud, mis muudab võimatu võimalikuks.

Leedu
/

Aušra Garunkšnytė

Alati optimistlik ja rõõmsameelne Aušra võtab jooksmist väga tõsiselt. Ta oli esimene Leedu sportlane, kes täitis Tokyo paraolümpiamängude normi. Londoni maratonil jooksis ta sõna otseses mõttes üle oma publikuhirmust ja saavutas võiduka neljanda koha. Ta teab, et miski ei ole tegelikult võimatu, kui piisavalt tahta ja tõeliselt pühenduda. Kui ta parasjagu ei jookse treeneri valvsa pilgu all pikka distantsi, siis meeldib talle hobuse seljas jalgu puhata ja koos sõpradega ratsutada.

/

Danas Sodaitis

Danas on kiire. Kohe väga-väga kiire. Seejuures ei ole vahet, kas ta sprindib staadionil, sõidab mootorrattaga või vajutab kaameranuppu. Tema eesmärk on olla iga päevaga kiirem ja parem versioon enesest. Ei ole probleeme – alati on ainult lahendused! Danas on lõpetanud sõjakooli, kust ta sai kaasa raudse distsipliini ja oskuse tegeleda väljakutsetega. Pühendumus ja meelekindlus on teinud temast tõelise maailmaklassi sportlase, mida näitab ka Euroopa parakergejõustikuvõistluste teine koht 2018. aastal. Õppides Danast paremini tundma, võib raudse ja tugeva sportlase pealispinna all näha ülisõbralikku ja hoolivat inimest.

Vaata lisaks

Start Your Impossible Start Your Impossible Uuri tulevikuühiskonna võimalusi. Drop by Drop Drop by Drop Usume, et kui on olemas liikumisvabadus, on kõik võimalik. Toyota olümpia- ja paraolümpiamängude partnerlus Toyota olümpia- ja paraolümpiamängude partnerlus Meil Toyotas on äärmiselt hea meel teatada oma partnerlusest Rahvusvahelise Olümpiakomitee ja Rahvusvahelise Paraolümpiakomiteega kuni 2024. aastani.