T-HR3
Kuvatud prototüüp. Pole müügil.
Kohanduv ja kaugjuhitav robootika.
Oma eelkäijate jälgedes sammuv kolmanda põlvkonna humanoidrobot murrab uusi piire. Tehnoloogiad, mille oleme välja arendanud selleks, et pakkuda kõigile üha paremaid liikuvuslahendusi, on võimaldanud meil luua arenenumate ja põhjalikult läbi mõeldud funktsioonidega, turvalise ja tasakaalustatud roboti. Inimliigutuste elegantset mehaanikat rakendades võime peagi olla suutelised tegutsema võimatutena näivates kohtades ja olukordades.
KÕRGUS
1540 MM
LIITEKOHAD
32
SÕIDUULATUS
99,78 KM
Tehnoloogia
Sõidukit saab juhtida žestide abil.
Tehnoloogia Master Maneauvering System (MMS) abil saad kogu roboti keha juhtida kantavate, labakäe, küünarvarre ja jalgade liikumist haldavate juhtseadmete abil. Pea külge kinnitatud näidiku vahendusel näeb kasutaja robotiga sama pilti.
Kohandatud inimestega töötamiseks.
Paindlikkus
Tehnoloogia, mis reageerib sinu igale liigutusele.
Tehnoloogia Torque Servo Modules (TSM) võimaldab robotil inimliigutusi suurepärase paindlikkuse ja tasakaaluga jäljendada. Kakskümmend üheksa täieliku liikumisulatusega kehaosa (sealhulgas kümme sõrme) tagavad roboti sujuva ja sünkroonitud töö.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK