Toyota originaalgarantii

Täieliku meelerahu tagamiseks

Meie sõidukid on konstrueeritud erakordselt rangete standardite kohaselt, kuid klientide meelerahu huvides pakume kõigile auto mehaanilistele osadele kolmeaastast garantiid (v.a kuluosad) ja 12-aastast roostegarantiid (ei kohaldu tarbesõidukitele).

Toyota garantii üksikasjad

/
Kõikehõlmav
 
Garantii hõlmab kõiki valmistus- või koostevigadest tingitud rikkeid, mis ilmnevad sõidukil tavapärase kasutuse käigus. Garantii kehtib kolm aastat või 100 000 km (olenevalt sellest, kumb tingimus täitub varem), ilma läbisõidupiiranguta esimesel aastal (kehtib ainult Euroopa riikides).
 
Garantii katab kulud, mis on seotud sõiduki pukseerimisega lähimasse volitatud remonditöökotta, kui auto muutub rikke tagajärjel liikumisvõimetuks (garantiiga kaetud defekt). 
/
Pinnarooste ja värvidefektid
 
Kolmeaastane värvigarantii hõlmab materjali- või valmistusvigadest tulenevat pinnaroostet ja värvidefekte, mis ilmnevad värvitud kerepaneelidel kolme aasta jooksul läbisõidust olenemata.
/
Läbiv rooste
 
12-aastane korrosioonigarantii (Hilux ja Proace puhul 6-aastast kaitset) katab mis tahes läbisõidu korral materjali- või valmistusvigade tõttu tekkinud korrosioonikahjustused sõiduki keres (st keret läbivad korrosiooniaugud, mis on alguse saanud seestpoolt).
/
Lisateave
 
Originaallisavarustusel on samuti kolmeaastane garantii, mis hõlmab tootmisvigu.
 
Standardsed kehtivad garantiid saab üle kanda sõiduki uuele omanikule.

Hübriidkomponentide garantii

Garantii alla kuuluvad kõik auto tootmis- või koostamisvigadest tulenevad defektid, mis ilmnevad tavapärase kasutuse korral kas 5 aasta või 100 000 km jooksul (olenevalt sellest, kumb täitub enne), esimesel aastal kehtib läbisõidupiiranguta garantii järgmistele hübriidauto osadele:
— Aku;
— Aku elektrooniline juhtplokk;
— Elektrooniline juhtplokk ehk aju (ECU);
— Inverter ja konverter.

/

Millistel tingimustel garantii kehtib?

  • Sõiduki hooldus peab vastama kasutusjuhendis sisalduvatele tootja spetsifikatsioonidele ja juhistele. Vastasel juhul võib hooldusega seotud osade garantii muutuda tühiseks.

  • Omanik peab alles hoidma kõik vajalikud dokumendid, mis tõestavad, et hooldus on tehtud.

  • Omanik peab toimetama sõiduki esimesel võimalusel volitatud remonditöökotta. Muidu võib defekt süveneda ja sõiduk vajada esialgsest ulatuslikumat remonti.

Vaata lisaks

Teave tagasikutsumise kohta Teave tagasikutsumise kohta Toyota esitab oma sõidukite kvaliteedile kõrgeimad nõudmised ja jälgib sõidukite ekspluatatsiooni jooksul nende tehnilist seisukorda erinevate meetoditega. Aeg-ajalt sõidukite kasutamisel erinevates tingimustes ilmneb olukord, kus Toyota sõiduki mõni komponent ei vasta tehase karmidele kvaliteedinõuetele. Seda, kas tagasikutsumine puudutab ka sinu sõidukit, saad kontrollida sellel lehel. Garantii ja maanteeabi Garantii ja maanteeabi Meie sõidukid on konstrueeritud erakordselt rangete standardite kohaselt, kuid klientide meelerahu huvides pakume kõigile auto mehaanilistele osadele kolmeaastast garantiid. Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota korraldas eile Tallinna lauluväljakul 14. Baltimaade kutsemeistrivõistlused, mille fookus oli tänavu hooldusnõunike teenindusoskustel. Baltikumi parimaks osutus Läti esinduse Amserv Motorsi hooldusnõunik Kristaps Narubins. Visuaalne turvalisuse kontroll Visuaalne turvalisuse kontroll Toyota volitatud remonditöökoja hooldenõunik vaatab enne sinu soovitud tööde tegemist auto seisukorra tasuta üle, et tagada sinu ohutus ja sinu Toyota selline seisukord, nagu ootad.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK