Toyota Extracare

Pikenda oma Toyota garantiid ühe või kahe aasta võrra

Leia oma edasimüüja

Kui võtad Toyota Extracare’i pikendatud garantii, saad jätkata mitmekülgset sõiduki garantii ja täieliku meelerahu nautimist. Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist. Toyota Extracare’i lisagarantiiga kaasnevad eelised kajastavad meie pühendumust seista sinu heaolu eest ajal, mil omad Toyota sõidukit.

Mida pead teadma

Toyota pakub enne 01.01.2020 müüdud sõidukitele, mille iga on alla 3 aastat, läbisõit ei ületa 100 000 km ning mille hooldus on toimunud kooskõlas Toyota hooldusprogrammiga, võimalust pikendada sõiduki garantiid kuni kahe aasta võrra. Lisagarantii hakkab kehtima pärast Toyota originaalgarantii kehtivuse lõppemist. Omaniku vahetumise korral jääb pikendatud garantii garantiiperioodi ajaks seotuks Toyota sõidukiga tingimusel, et sõidukit hooldatakse kooskõlas tootja soovitustega.

Toyota Extracare’i pikendatud garantii annab sulle täieliku meelerahu alljärgneva abil:
/
Vähemalt 12-kuuline lisagarantii
/
Kaetud osade asendamine või parandamine
/
Toyota Eurocare 24h autoabi teenus
Kui palju Toyota Extracare maksab
/

Lisateavet Toyota Extracare’i pikendatud garantii eeliste ja saadavaolevate teenuste kohta saad kohalikult edasimüüjalt.

Vaata lisaks

Toyota kaardiuuendused Toyota kaardiuuendused Uuenda oma Toyota navigatsioonisüsteemi kaarte ja muuda oma teekond veelgi mugavamaks. Express Service Express Service Toyota Express Service - Korraline hooldus 1 tunniga. Kiire ja mugav.