Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Kaardiuuendused

Uuenda oma navigatsioonisüsteemi kaarte.

Ükskõik kuhu sa sõidad, on Toyota navigatsioonisüsteemi ajakohastamine sinu meelerahu seisukohalt hädavajalik toiming. Nii võid kindel olla, et marsruut, mida mööda sõidad, on valitud kõige värskemate kaardiandmete põhjal.

Kaardiuuenduse eelised

Väldi pingelisi olukordi
Umbes 15%* kogu teedevõrgust muutub igal aastal. Toyota navigatsioonisüsteemi ajakohastamisega on sinu päralt kõige uuemad saadaolevad kaardid, see aga tähendab pingevabamat sõitu.

Säästa kütust
Tänu uusimatele kaardiandmetele jõuad sihtpunkti kõige ökonoomsemat marsruuti pidi. See tähendab vähem kilomeetreid, vähem tühisõite ja ökonoomsemat kütusekasutust. See on hea nii meie planeedile kui ka rahakotile.

Säästa aega
Sinu uuendatud Toyota navigatsioonisüsteem võimaldab valida marsruuti. Vali kas kõige kiirem või lühem marsruut, olenevalt sellest, kui palju sul aega on.

Koos kõige värskemate Toyota navigatsioonisüsteemi uuendustega saad kasutada ka selliseid uusi omadusi nagu paremad ristmikuvaated, täpsemad saabumisajad ja uued huvipunktid. Need muudavad sõidu mugavamaks ja nauditavamaks.

Uued omadused ja täiustused

2013. aasta kevade kaardiuuendused hõlmavad uusi omadusi ja täiustusi, mis parandavad veelgi sinu Toyota navigatsioonisüsteemi kasutajakogemust. See tähendab paremat ühenduvust (nt Bluetooth, USB laadimine), paremat kartograafiat (nt automaatne suurendamine, tunnelite ja ristmike vaated, täpsemad marsruudiarvutused) ja võimalust integreerida sotsiaalmeedia rakendustega.**

Kui vana on sinu kaart?

Võrdle uusimat versiooni oma praeguse kaardiga.

Kevad 2012 Sügis 2012 Kevad 2013 Suurenda (1 aasta)
Kaardi kohaldatavus (1) 12.445.006 km 12.675.032 km 12.918.431 km + 473.425 km
Huvipunktid (2) 4.248.712 4.696.539 5.018.320 + 769.608 POIs

Uuenda kohe ja naudi tõelist meelerahu
Toyota navigatsioonisüsteemi kõige värskemad uuendused on nüüd saadaval.
 
Konsulteeri Toyota volitatud edasimüüjaga.
 
 
* Andmete allikas: Navteq.
** Võib juhtuda, et mõni seade ei võimalda neid omadusi kasutada. Lisateabe saamiseks pöördu Toyota volitatud remonditöökoja poole.
 
1. Riigid, millele need andmed kohalduvad: Albaania, Austria, Valgevene, Belgia, Bosnia, Bulgaaria, Horvaatia, Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa (sh Andorra ja Monaco), Saksamaa, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Itaalia (sh San Marino ja Vatikan), Läti, Leedu, Luksemburg, Makedoonia, Malta, Moldova, Montenegro, Holland, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Valgevene, Venemaa (sh Kaliningrad), Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania (sh Gibraltar ja Kanaari saared), Rootsi, Šveits (sh Liechtenstein), Türgi, Ukraina ja Ühendkuningriik.
2. NAVTEQ Maps®-i andmebaasid sisaldavad järgmisi peamiste huvipunktide kategooriaid. Need huvipunktide kategooriad võivad olla erinevate nimedega ja/või kuuluda eri kategooriate või alamkategooriate alla. Juhime sinu tähelepanu asjaolule, et mälu optimeerimiseks ei pruugi mõned kategooriad olla sinu süsteemis saadaval. Peale NAVTEQ Maps®-i peamiste huvipunktide võib sinu süsteem sisaldada ka NAVTEQ Maps®-i huvipunktide laiendatud kategooriaid, et saaksid veel rohkem teavet.
/
/

Vaata lisaks

Üheksa nõuannet suvereisi õnnestumiseks Üheksa nõuannet suvereisi õnnestumiseks Alates salongi jahedana hoidmisest kuni vedelike lisamiseni – järgi neid üheksat lihtsat nõuannet ja sul saab olemas olema kõik suvereisiks vajalik. Toyota Extracare | Lisagarantii Toyota Extracare | Lisagarantii Kui võtad Toyota Extracare’i pikendatud garantii, saad jätkata mitmekülgset sõiduki garantii ja täieliku meelerahu nautimist. Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist. Toyota salongihooldusvahendid Toyota salongihooldusvahendid Toyota sisepinna hoolduse tooted aitavad teil kaitsta ja puhastada auto salongi, et see oleks täpselt selline, nagu te seda soovite. Lõõgastuge ja nautige sõitu. Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus muudab sinu Toyota veelgi kaunimaks, personaalsemaks ja funktsionaalsemaks. Toyotal on mitmekülgne valik kõigi põlvkondade kõigi mudelite jaoks. Vali oma Toyotale lisavarustus siit.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK