Kaardiuuendused

Ükskõik kuhu sa sõidad, on Toyota navigatsioonisüsteemi ajakohastamine sinu meelerahu seisukohalt hädavajalik toiming. Nii võid kindel olla, et marsruut, mida mööda sõidad, on valitud kõige värskemate kaardiandmete põhjal.

Kaardiuuenduse eelised
  • Väldi pingelisi olukordi. Umbes 15%* kogu teedevõrgust muutub igal aastal. Toyota navigatsioonisüsteemi ajakohastamisega on sinu päralt kõige uuemad saadaolevad kaardid, see aga tähendab pingevabamat sõitu.
  • Säästa kütust. Tänu uusimatele kaardiandmetele jõuad sihtpunkti kõige ökonoomsemat marsruuti pidi. See tähendab vähem kilomeetreid, vähem tühisõite ja ökonoomsemat kütusekasutust. See on hea nii meie planeedile kui ka sinu rahakotile. 
  • Säästa aega. Sinu uuendatud Toyota navigatsioonisüsteem võimaldab valida marsruuti. Vali kas kõige kiirem või lühem marsruut, vastavalt vajadusele.
Uued funktsioonid ja täiustused

Kaardiuuendused hõlmavad uusi omadusi ja täiustusi, mis parandavad veelgi sinu Toyota navigatsioonisüsteemi kasutajakogemust. See tähendab paremat ühenduvust (nt Bluetooth, USB laadimine), paremat kartograafiat (nt automaatne suurendamine, tunnelite ja ristmike vaated, täpsemad marsruudiarvutused) ja võimalust integreerida sotsiaalmeedia rakendustega.**

* Andmeallikas: Navteq.
** Kõik funktsioonid ei pruugi olla saadaval kõigis seadmetes. Lisateabe saamiseks pöördu oma kohaliku Toyota edasimüüja poole.

/
Uuenda oma Toyota kaardiversiooni

Tavaliselt värskendatakse tarkvara kaks korda aastas.

Oma Toyota navigatsioonisüsteemi värskeima uuenduse saamiseks võta ühendust oma Toyota edasimüüjaga.

Vaata lisaks

Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist. Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus muudab sinu Toyota veelgi kaunimaks, personaalsemaks ja funktsionaalsemaks. Toyotal on mitmekülgne valik kõigi põlvkondade kõigi mudelite jaoks. Vali oma Toyotale lisavarustus siit. Toyota orginaalvaruosad Toyota orginaalvaruosad Toyota originaalvaruosad parim viis tagada, et sinu Toyota töötab ideaalselt ja on jätkuvalt võimalikult töökindel. Toyota talverattad Toyota talverattad Toyota talverattad aitavad tagada meelerahu ka siis, kui ilmad muutuvad külmemaks.