Kaardiuuendused

Ükskõik kuhu sa sõidad, on Toyota navigatsioonisüsteemi ajakohastamine sinu meelerahu seisukohalt hädavajalik toiming. Nii võid kindel olla, et marsruut, mida mööda sõidad, on valitud kõige värskemate kaardiandmete põhjal.
Kaardiuuenduse eelised
  • Väldi pingelisi olukordi. Umbes 15%* kogu teedevõrgust muutub igal aastal. Toyota navigatsioonisüsteemi ajakohastamisega on sinu päralt kõige uuemad saadaolevad kaardid, see aga tähendab pingevabamat sõitu.
  • Säästa kütust. Tänu uusimatele kaardiandmetele jõuad sihtpunkti kõige ökonoomsemat marsruuti pidi. See tähendab vähem kilomeetreid, vähem tühisõite ja ökonoomsemat kütusekasutust. See on hea nii meie planeedile kui ka rahakotile. 
  • Säästa aega. Sinu uuendatud Toyota navigatsioonisüsteem võimaldab valida marsruuti. Vali kas kõige kiirem või lühem marsruut, olenevalt sellest, kui palju sul aega on.
Uued funktsioonid ja täiustused Kaardiuuendused hõlmavad uusi omadusi ja täiustusi, mis parandavad veelgi sinu Toyota navigatsioonisüsteemi kasutajakogemust. See tähendab paremat ühenduvust (nt Bluetooth, USB laadimine), paremat kartograafiat (nt automaatne suurendamine, tunnelite ja ristmike vaated, täpsemad marsruudiarvutused) ja võimalust integreerida sotsiaalmeedia rakendustega.**

* Andmeallikas: Navteq.
** Kõnealuseid funktsioone ei pruugi olla kõigis seadmetes. Lisateabe saamiseks pöördu oma Toyota kohaliku edasimüüja poole.


Vii oma sõiduelamus uuele tasemele
 
/

Koos kõige värskemate uuendustega saad kasutada ka selliseid uusi omadusi nagu paremad ristmikuvaated, täpsemad saabumisajad ja uued huvipunktid. Need muudavad sõidu mugavamaks ja nauditavamaks.

Milline kaardiversioon on minu Toyotas?
Tarkvaraversiooni kontrollimiseks järgi allpool toodud samme.
  • Vajuta püsiklahvi „SETUP“.
  • Vajuta ikooni „General“.
  • Keri alla viimasele lehele.
  • Vajuta ikooni „System information“.

Seejärel kuvatakse ekraanile kaardi- ja tarkvaraversioonid.
Üksikasjalikku teavet selle kohta, kuidas leida tarkvaraversiooni oma multimeediasüsteemist, saab aadressil: https://www.toyota-tech.eu   
Milline on värskeim saadaolev kaardiversioon Toyotale?

Tavaliselt värskendatakse tarkvara kaks korda aastas.

Värskeim praegu saadaolev versioon on: oktoober 2019

Saadaval on Toyota navigatsioonisüsteemi värskeimad uuendused. Uuenda kohe ja naudi tõelist meelerahu.

Oma Toyota navigatsioonisüsteemi värskeima uuenduse saamiseks võta ühendust oma Toyota volitatud edasimüüjaga.

Vaata lisaks

Toyota maanteeabi Toyota maanteeabi Toyota 24/7 maanteeabi kehtib kuni 10 aastaks kõigis Balti riikides ja rohkem kui 30 Euroopa riigis. Toyota garantii sinu meelerahuks Toyota garantii sinu meelerahuks Toyota annab igale autole 5-aastase (või 150 000 km) garantii ja 24/7 maanteeabi teenuse. Lisaks annab Toyota hübriidi veojõuakule 10-aastase garantii ning Toyota Approved kasutatud autodele kehtib garantii ja maanteeabi vähemalt 24 kuuks. Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist. Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus muudab sinu Toyota veelgi kaunimaks, personaalsemaks ja funktsionaalsemaks. Toyotal on mitmekülgne valik kõigi põlvkondade kõigi mudelite jaoks. Vali oma Toyotale lisavarustus siit.