Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Kaardiuuendused

Ükskõik kuhu te sõidate, on Toyota navigatsioonisüsteemi ajakohastamine teie meelerahu seisukohalt hädavajalik toiming. Nii võite kindel olla, et marsruut, mida mööda te sõidate, on valitud kõige värskemate kaardiandmete põhjal ja teil ei tule tegemist teha uue teedesüsteemi vms muudatustega.

Kaardiuuenduse eelised

Vältige pingelisi olukordi
Umbes 15%* kogu teedevõrgust muutub igal aastal. Toyota navigatsioonisüsteemi ajakohastamisega on teie päralt kõige uuemad saadaolevad kaardid, see aga tähendab pingevabamat sõitu.

Säästke kütust
Tänu uusimatele kaardiandmetele jõuate sihtpunkti kõige ökonoomsemat marsruuti pidi. See tähendab vähem kilomeetreid, vähem tühisõite ja ökonoomsemat kütusekasutust. See on hea nii meie planeedile kui ka rahakotile.

Säästke aega
Teie uuendatud Toyota navigatsioonisüsteem võimaldab valida marsruuti. Valige kas kõige kiirem või lühem marsruut, olenevalt sellest, kui palju teil on aega.

Koos kõige värskemate Toyota navigatsioonisüsteemi uuendustega saate kasutada ka selliseid uusi omadusi nagu paremad ristmikuvaated, täpsemad saabumisajad ja uued huvipunktid. Need muudavad sõidu mugavamaks ja nauditavamaks.

Uued omadused ja täiustused

2013. aasta kevade kaardiuuendused hõlmavad uusi omadusi ja täiustusi, mis parandavad veelgi teie Toyota navigatsioonisüsteemi kasutajakogemust. See tähendab paremat ühenduvust (nt Bluetooth, USB laadimine), paremat kartograafiat (nt automaatne suurendamine, tunnelite ja ristmike vaated, täpsemad marsruudiarvutused) ja võimalust integreerida sotsiaalmeedia rakendustega.**

Kui vana on teie kaart?

Võrrelge uusimat versiooni oma praeguse kaardiga.

Kevad 2012Sügis 2012Kevad 2013Suurenda (1 aasta)
Kaardi kohaldatavus (1)12.445.006 km12.675.032 km12.918.431 km+ 473.425 km
Huvipunktid (2)4.248.7124.696.5395.018.320+ 769.608 POIs

Uuendage kohe ja nautige tõelist meelerahu
Toyota navigatsioonisüsteemi kõige värskemad uuendused on nüüd saadaval.
 
Konsulteerige Toyota volitatud edasimüüjaga või vaadake
 
 
* Andmete allikas: Navteq.
** Võib juhtuda, et mõni seade ei võimalda neid omadusi kasutada. Lisateabe saamiseks pöörduge Toyota volitatud remonditöökoja poole.
 
1. Riigid, millele need andmed kohalduvad: Albaania, Austria, Valgevene, Belgia, Bosnia, Bulgaaria, Horvaatia, Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa (sh Andorra ja Monaco), Saksamaa, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Itaalia (sh San Marino ja Vatikan), Läti, Leedu, Luksemburg, Makedoonia, Malta, Moldova, Montenegro, Holland, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Valgevene, Venemaa (sh Kaliningrad), Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania (sh Gibraltar ja Kanaari saared), Rootsi, Šveits (sh Liechtenstein), Türgi, Ukraina ja Ühendkuningriik.
2. NAVTEQ Maps®-i andmebaasid sisaldavad järgmisi peamiste huvipunktide kategooriaid. Need huvipunktide kategooriad võivad olla erinevate nimedega ja/või kuuluda eri kategooriate või alamkategooriate alla. Juhime teie tähelepanu asjaolule, et mälu optimeerimiseks ei pruugi mõned kategooriad olla teie süsteemis saadaval. Peale NAVTEQ Maps®-i peamiste huvipunktide võib teie süsteem sisaldada ka NAVTEQ Maps®-i huvipunktide laiendatud kategooriaid, et saaksite veel rohkem teavet.
Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.