Toyota klaasipuhastid

Tagavad hea nähtavuse ja ohutu sõidu

Olenemata sellest, kas naudid kõrvalistmel maastikuvaateid või oled roolis - hea nähtavus tagab mugava ja ohutu sõidu.

Põhjused, miks valida Toyota klaasipuhastid:

  • Vahetamine käib kiirelt ja lihtsalt ning selleks kulub vaid 30 sekundit.
  • Need töötavad vaikselt ja vibreerimata.
  • Need on valmistatud vastupidavast kvaliteetsest kummist, mis on rebenemiskindel ning sobib ka meie kliimasse.
  • Need eemaldavad vett klaasilt tõhusamalt kui konkurentide omad.
  • Need on valmistatud Toyota rangete kvaliteedistandardite kohaselt.
Millal vajavad klaasipuhastid väljavahetamist?

Klaasipuhastite vahetamine on lihtne, kui tead, millal ja kuidas seda teha. Klaasipuhastid vajavad vahetamist alljärgnevatel juhtudel:

/

Triibud klaasil
Probleem:klaasile jäävad peenikesed pühkimata triibud klaasipuhasti küljes olevate võõrkehade või mikroserva kulumise tõttu.
Lahendus:puhastage klaasipuhasti serv ja kui olukord ei parane, paigaldage uued klaasipuhastid.

/

Hüplemine
Probleem:klaasipuhastid liiguvad hüpeldes või lärmakalt vibreerides üle klaasi seal oleva vaha, kemikaalisetete või klaasipuhasti kummi deformeerumise tõttu. 
Lahendus: puhastage klaas ja klaasipuhasti serv ning kui olukord ei parane, paigaldage uued klaasipuhastid.

/

Jutid/vöödid
Probleem: pärast puhastamist jäävad klaasile plekid, sest klaasipuhasti hoob või kummist serv on deformeerunud või kulunud.
Lahendus: tuleb paigaldada uued klaasipuhastid.

Vaata lisaks

Järelturu varuosad vs. Toyota originaalvaruosad Järelturu varuosad vs. Toyota originaalvaruosad Järelturu varuosad võivad näida samasugused ja sobida samamoodi, kuid need ei ole valmistatud samamoodi. Kehvema konstruktsiooni ja kehvemate materjalide tõttu vastavad need väiksema tõenäosusega oodatud standardile. Kuna Toyotale on sinu ohutus ja sinu auto parimad tööomadused esmatähtsad, soovitame sul alati kasutada oma Toyota edasimüüjat ja paigaldada Toyota originaalvaruosi. Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Järgi neid kümmet lihtsat nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks alates auto elektrisüsteemi kontrollimisest ning lõpetades õigete võtete kasutamisega lumel ja jääl sõitmiseks. Toyota kollektsioon Toyota kollektsioon Võta oma armastus Toyota vastu teele kaasa. Nii nagu meie autod, on ka meie rõivad ja meened uuenduslikud, targalt disainitud ja parima kvaliteediga. Osta fännitooteid oma Toyota edasimüüjalt. Toyota originaalmootoriõli Toyota originaalmootoriõli Samamoodi nagu meie organism vajab talitlemiseks vett või nagu taimed vajavad õitsemiseks päikesevalgust, vajab sinu auto mootor mootoriõli pakutavat kaitset, et ellu jääda ja olla jätkuvalt parimas seisukorras.
Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.