Toyota klaasipuhastid

Tagavad hea nähtavuse ja ohutu sõidu

Olenemata sellest, kas naudid kõrvalistmel maastikuvaateid või oled roolis - hea nähtavus tagab mugava ja ohutu sõidu.

Põhjused, miks valida Toyota klaasipuhastid:

  • Vahetamine käib kiirelt ja lihtsalt ning selleks kulub vaid 30 sekundit.
  • Need töötavad vaikselt ja vibreerimata.
  • Need on valmistatud vastupidavast kvaliteetsest kummist, mis on rebenemiskindel ning sobib ka meie kliimasse.
  • Need eemaldavad vett klaasilt tõhusamalt kui konkurentide omad.
  • Need on valmistatud Toyota rangete kvaliteedistandardite kohaselt.

Millal vajavad klaasipuhastid väljavahetamist?

Klaasipuhastite vahetamine on lihtne, kui tead, millal ja kuidas seda teha. Klaasipuhastid vajavad vahetamist alljärgnevatel juhtudel:

/

Triibud klaasil
Probleem:klaasile jäävad peenikesed pühkimata triibud klaasipuhasti küljes olevate võõrkehade või mikroserva kulumise tõttu.
Lahendus:puhastage klaasipuhasti serv ja kui olukord ei parane, paigaldage uued klaasipuhastid.

/

Hüplemine
Probleem:klaasipuhastid liiguvad hüpeldes või lärmakalt vibreerides üle klaasi seal oleva vaha, kemikaalisetete või klaasipuhasti kummi deformeerumise tõttu. 
Lahendus: puhastage klaas ja klaasipuhasti serv ning kui olukord ei parane, paigaldage uued klaasipuhastid.

/

Jutid/vöödid
Probleem: pärast puhastamist jäävad klaasile plekid, sest klaasipuhasti hoob või kummist serv on deformeerunud või kulunud.
Lahendus: tuleb paigaldada uued klaasipuhastid.

Vaata lisaks

Toyota kollektsioon Toyota kollektsioon Võta oma armastus Toyota vastu teele kaasa. Nii nagu meie autod, on ka meie rõivad ja meened uuenduslikud, targalt disainitud ja parima kvaliteediga. Osta fännitooteid oma Toyota edasimüüjalt. Toyota originaalmootoriõli Toyota originaalmootoriõli Samamoodi nagu meie organism vajab talitlemiseks vett või nagu taimed vajavad õitsemiseks päikesevalgust, vajab sinu auto mootor mootoriõli pakutavat kaitset, et ellu jääda ja olla jätkuvalt parimas seisukorras. Teave tagasikutsumise kohta Teave tagasikutsumise kohta Toyota esitab oma sõidukite kvaliteedile kõrgeimad nõudmised ja jälgib sõidukite ekspluatatsiooni jooksul nende tehnilist seisukorda erinevate meetoditega. Aeg-ajalt sõidukite kasutamisel erinevates tingimustes ilmneb olukord, kus Toyota sõiduki mõni komponent ei vasta tehase karmidele kvaliteedinõuetele. Seda, kas tagasikutsumine puudutab ka sinu sõidukit, saad kontrollida sellel lehel. Toyota orginaalvaruosad Toyota orginaalvaruosad Toyota originaalvaruosad parim viis tagada, et sinu Toyota töötab ideaalselt ja on jätkuvalt võimalikult töökindel.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK