Taastatud varuosad

Remondi oma sõidukit ohutult

Sõidunaudingu saamisel on oluline, et usaldad oma Toyotat. Seepärast säilitavad meie taastatud varuosad sinu sõidukite tööomadused ja ökonoomsuse, pakkudes samal ajal ka samasugust garantiid nagu meie originaalvaruosadel. Lisaks hoiab sõiduki remontimine taastatud varuosadega keskkonda.

Sõiduki tööomaduste ja kütusesäästlikkuse suurendamiseks kasutatakse üksnes algseadmete spetsifikatsioonidele vastavaid materjale, mille on kujundanud Toyota tootmisinsenerid. Taastatud varuosa sobib sinu Toyota sõidukile nagu valatud ja on konkurentsivõimelise hinnaga. Kõiki varuosi kontrollitakse, tagades nii ohutu sõiduelamuse.

 

Kuidas see protsess toimib?

1. Sinu edasimüüja kontrollib toote kasutamist ja kättesaadavust.

2. Varuosa tellitakse deposiidiga.*

3. Sõiduk remonditakse taastatud osa kasutades.

4. Katkine varuosa tagastatakse Toyotale ja saadetakse heakskiidetud taastamisüksusesse.

5. Osa võetakse koost lahti, puhastatakse ja kontrollitakse selle vastavust Toyota spetsifikatsioonidele.

6. Taastamine on valmis.

7. Varuosa pannakse kokku tagasi ja seda katsetatakse Toyota algseadmete (OE) spetsifikatsioonide kohaselt.

8. Varuosa pakendatakse ja see on kasutamiseks valmis.

* Deposiit tagab katkise varuosa tagastamise Toyotale. Deposiit makstakse varuosa kättesaamisel tagasi.

Üksnes Toyota taastatud varuosad parandavad tööomadusi kooskõlas Toyota originaalvaruosadega. Lisateavet küsi oma Toyota volitatud edasimüüjalt.

Vaata lisaks

Toyota kollektsioon Toyota kollektsioon Võta oma armastus Toyota vastu teele kaasa. Nii nagu meie autod, on ka meie rõivad ja meened uuenduslikud, targalt disainitud ja parima kvaliteediga. Osta fännitooteid oma Toyota edasimüüjalt. Toyota originaalmootoriõli Toyota originaalmootoriõli Samamoodi nagu meie organism vajab talitlemiseks vett või nagu taimed vajavad õitsemiseks päikesevalgust, vajab sinu auto mootor mootoriõli pakutavat kaitset, et ellu jääda ja olla jätkuvalt parimas seisukorras. Teave tagasikutsumise kohta Teave tagasikutsumise kohta Toyota esitab oma sõidukite kvaliteedile kõrgeimad nõudmised ja jälgib sõidukite ekspluatatsiooni jooksul nende tehnilist seisukorda erinevate meetoditega. Aeg-ajalt sõidukite kasutamisel erinevates tingimustes ilmneb olukord, kus Toyota sõiduki mõni komponent ei vasta tehase karmidele kvaliteedinõuetele. Seda, kas tagasikutsumine puudutab ka sinu sõidukit, saad kontrollida sellel lehel. Toyota orginaalvaruosad Toyota orginaalvaruosad Toyota originaalvaruosad parim viis tagada, et sinu Toyota töötab ideaalselt ja on jätkuvalt võimalikult töökindel.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK