Toyota AdBlue™

Meie uusimate diiselmootorite ülioluline koostisosa

Toyota on pühendunud selliste autode tootmisele, mis pakuvad nauditavaid sõiduelamusi ja säästavad keskkonda ning samal ajal vastavad rangematele heitenormidele. Meie uusimad (Euro 6) diiselmootorid – mis on paigaldatud Hiluxi ja Land Cruiseri mudelitele – kasutavad tööks diiselmootori heitgaasivedelikku AdBlueTM, millel on tähtis osa kahjuliku lämmastikoksiidi (NOx) heitkoguste vähendamisel ning selle tagamisel, et naudite töökindlat autot pikki aastaid.

AdBlue™ eelised
 • AdBlueTM on diiselmootori heitgaasivedelik, mis vähendab lämmastikoksiidi (NOx) heitkoguseid diiselmootorites.
 • See on kõrge puhtusastmega karbamiidlahus, mis on ohutu ja hõlpsalt kasutatav.
 • See ei ole kütus ega kütuselisand ning seda kasutatakse spetsiaalses paagis.
 • See ei avalda mingit mõju sinu Toyota sõiduomadustele, säästlikkusele ega sinu sõidunaudingule.
 • Kaitseb keskkonda kahjulike lämmastikoksiidide (NOx) vähendamise teel.
/
Kuidas AdBlue™ toimib?


Kui sinuToyota kasutab AdBlueTM-d, muundatakse sinu sõiduki diiselmootori tekitatud lämmastikoksiid lämmastikuks ja auruks. See vähendab märkimisväärselt õhusaaste olulise tekitaja – kahjuliku lämmastikoksiidi – heitkoguseid.

/
Kuidas tankida AdBlue™-d oma Toyotasse?


Saad tankida AdBlueTM-d ise, kuigi soovitame, et palud lähimal Toyota volitatud remonditöökojal seda sinu eest teha.

 1. Veendu, et Toyota on pargitud tasasele pinnale, seiska mootor ja avage kapott.
 2. Eemalda AdBlueTM paagi kork.
 3. Sisesta AdBlueTM pudel ja kinnita see tugevasti.
 4. Suru pudelit allapoole ja alusta tankimist. Tangi aeglaselt, nii et vedelik ei loksuks maha. Ära eemalda pudelit enne, kui see on tühi.
 5. Kontrolli, ega pudelisse ei jäänud AdBlueTM-d, ja seejärel eemalda see. Kui AdBlueTM taseme näidik on tühi, korda samme 3–5, kuni on lisatud umbes 3,8 l või rohkem AdBlueTM-d.
 6. Sulge AdBlueTM paagi kork, kuni kuuled klõpsatust, ja kontrolli, kas mootor käivitub – selleks võib kuluda mõni sekund kauem kui tavaliselt.
/

Korrapärase tankimisega tagab AdBlueTM, et sinu sõiduelamused on endiselt nauditavad ja säästlikud.

Vaata lisaks

Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Järgi neid kümmet lihtsat nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks alates auto elektrisüsteemi kontrollimisest ning lõpetades õigete võtete kasutamisega lumel ja jääl sõitmiseks. Toyota kollektsioon Toyota kollektsioon Võta oma armastus Toyota vastu teele kaasa. Nii nagu meie autod, on ka meie rõivad ja meened uuenduslikud, targalt disainitud ja parima kvaliteediga. Osta fännitooteid oma Toyota edasimüüjalt. Ühenduvus Bluetooth®-iga Ühenduvus Bluetooth®-iga Vaadake, mis funktsioone saab erinevaid Bluetooth®-i süsteeme ja seadmeid kombineerides kasutada. Toyota originaalmootoriõli Toyota originaalmootoriõli Samamoodi nagu meie organism vajab talitlemiseks vett või nagu taimed vajavad õitsemiseks päikesevalgust, vajab sinu auto mootor mootoriõli pakutavat kaitset, et ellu jääda ja olla jätkuvalt parimas seisukorras.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK