Toyota avariijärgne remont ja radiaatorid

Kiiresti teele tagasi

Auto ootamatu purunemine toob igapäevaellu palju segadust. On tähtis, et avariijärgne remont saaks tehtud kvaliteetselt ja kiiresti.

Põhjused, miks remontida auto Toyota esinduses:

  • Taastame, mitte lihtsalt ei remondi. Iga detail autos on oluline. Vahetame välja kõik kahjustada saanud osad, ka need, mis on varjatud vigastusega.
  • Kontrollime kvaliteeti ja ohutust. Auto läbib enne tagastamist põhjaliku kvaliteedikontrolli veendumaks, et kõik on turvaline.
  • Kasutame ainult originaalvaruosi. Taastame sinu Toyota samade osadega, millega see on tehases koostatud.
  • Hoiame sinu auto väärtust. Anname garantii tehtud töödele ja paigaldatud originaalosadele .
/
/

Kahjustunud radiaator võib mõjuda halvasti mootori tööomadustele. Avariijärgselt või auto vananendes soovitame selle asendada uue Toyota originaalradiaatoriga, mis:

  • on konkurentsivõimelise hinna ja Toyota kõrge kvaliteediga;
  • on kõrgema ohutusega;
  • jahutab paremini kui teiste tootjate radiaatorid;
  • saadaval Avensise, Corolla, Corolla Verso, RAV4 ja Yarise mudelitele.

Vaata lisaks

Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Kümme nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks Järgi neid kümmet lihtsat nõuannet ohututeks ja edukateks talvisteks sõitudeks alates auto elektrisüsteemi kontrollimisest ning lõpetades õigete võtete kasutamisega lumel ja jääl sõitmiseks. Toyota kollektsioon Toyota kollektsioon Võta oma armastus Toyota vastu teele kaasa. Nii nagu meie autod, on ka meie rõivad ja meened uuenduslikud, targalt disainitud ja parima kvaliteediga. Osta fännitooteid oma Toyota edasimüüjalt. Ühenduvus Bluetooth®-iga Ühenduvus Bluetooth®-iga Vaadake, mis funktsioone saab erinevaid Bluetooth®-i süsteeme ja seadmeid kombineerides kasutada. Toyota originaalmootoriõli Toyota originaalmootoriõli Samamoodi nagu meie organism vajab talitlemiseks vett või nagu taimed vajavad õitsemiseks päikesevalgust, vajab sinu auto mootor mootoriõli pakutavat kaitset, et ellu jääda ja olla jätkuvalt parimas seisukorras.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK