Toyota salongiõhufilter

Värske õhk sinu autos

Kui sõidad palju tolmustel kruusateedel või kannatad astma, hingamisprobleemide või allergia käes, siis on eriti oluline, et autos oleks alati õige ja toimiv õhufilter. Toyota salongiõhufiltrid ei lase õhusaastel sõiduki salongi siseneda ning tänu sellele on õhk sinu autos värske ja tervislik.

Õhuavade kaudu sisenevad autosse koos õhuga saasteained – kuni Toyota salongiõhufilter need kinni püüab. See tähendab, et sina ja su kaassõitjad saate vabalt hingata, teades täie kindlusega, et sõidu ajal puhastatakse õhku. Uued salongiõhufiltrid aitavad mis tahes ilmaolude korral sinu sõiduki kliimaseadmel tõhusalt töötada, mis on eriti oluline kondensaadi tekke vältimiseks talvekuudel, ja muudavad sõitmise turvalisemaks tänu püsivalt heale nähtavusele.

Vaheta salongiõhufilter iga hoolduse käigus. Toimiv õhufilter:

  • aitab tõhusalt astma, hingamisprobleemide või allergiaga inimesi, eraldades õhust kahjulikud osakesed;
  • püüab kinni levinumad saasteained ning eemaldab õhust ebameeldivad lõhnad;
  • aitab sinu Toyota kliimaseadmel tõhusamalt töötada.

Kas salongiõhufilter vajab vahetamist?

Kui tunned ebameeldivat lõhna ja salongi siseõhk ei ole nii värske, kui see peaks suvel olema, või kondensaat esiklaasil takistab talvel nähtavust, tuleb salongiõhufilter tõenäoliselt välja vahetada.

Määrdunud salongiõhufiltrite vahetamata jätmine võib põhjustada üha läppunumat õhku sõidukis ja määrida salongi. Saastunud filtrid võivad muutuda bakterite, seente ja mikroorganismide ehk potentsiaalsete allergeeniallikate kasvulavaks.

Värske õhk sinu autos on tervislik.

/

Millist salongiõhufiltrit valida?

Valida saab kahe erineva filtri vahel - standardne filter või täiustatud söefilter.
/
 
Toyota standardne salongiõhufilter

Standardne filter on valmistatud väga kvaliteetsest mittekootud kangast. Eemaldab õhust levinumad saasteained, sealhulgas tolmu, tahma, plii, sulfaadid ja heitgaasides leiduvad tahked osakesed.

/
 
Toyota täiustatud salongiõhufilter

Standardsele filtrile on lisatud aktiivsöe kiht, mis eemaldab 25% rohkem saasteaineid kaasa arvatud allergeenid ja heitgaasid.

Vaheta salongiõhufilter iga hoolduse käigus.

Värske õhk taskukohase hinnaga

Toyota salongiõhufiltri vahetamine ei maksa palju – isegi täiustatud salongiõhufiltri pakutav lisakaitse on taskukohane valik, mida tasub kaaluda. See on väike hind lõõgastava, mugava sõidu ning selle eest, et kaitsta sind ja su kaassõitjaid väsimuse, peavalude, soovimatute lõhnade ja allergiliste reaktsioonide eest.

Kiire ja mugav vahetus

Toyota ameltikud esindused ei kasuta taastatud salongiõhufiltreid, vaid seal paigaldatakse sinu autole üksnes uhiuued hügieeniliselt puhtad vahetusfiltrid. Ainult ametlik esindus pakub parimal tasemel hooldust ja kogemusi, mida kliendid on harjunud Toyotalt saama, ning kuna nad tunnevad iga Toyota mudelit, on nad ideaalne valik salongiõhufiltrite vahetamiseks. Toiming on kiire ja mugav ning võid kindel olla kvaliteetses teenuses koos Toyota täisgarantiiga.

Vaata lisaks

Toyota kollektsioon Toyota kollektsioon Võta oma armastus Toyota vastu teele kaasa. Nii nagu meie autod, on ka meie rõivad ja meened uuenduslikud, targalt disainitud ja parima kvaliteediga. Osta fännitooteid oma Toyota edasimüüjalt. Toyota originaalmootoriõli Toyota originaalmootoriõli Samamoodi nagu meie organism vajab talitlemiseks vett või nagu taimed vajavad õitsemiseks päikesevalgust, vajab sinu auto mootor mootoriõli pakutavat kaitset, et ellu jääda ja olla jätkuvalt parimas seisukorras. Teave tagasikutsumise kohta Teave tagasikutsumise kohta Toyota esitab oma sõidukite kvaliteedile kõrgeimad nõudmised ja jälgib sõidukite ekspluatatsiooni jooksul nende tehnilist seisukorda erinevate meetoditega. Aeg-ajalt sõidukite kasutamisel erinevates tingimustes ilmneb olukord, kus Toyota sõiduki mõni komponent ei vasta tehase karmidele kvaliteedinõuetele. Seda, kas tagasikutsumine puudutab ka sinu sõidukit, saad kontrollida sellel lehel. Toyota orginaalvaruosad Toyota orginaalvaruosad Toyota originaalvaruosad parim viis tagada, et sinu Toyota töötab ideaalselt ja on jätkuvalt võimalikult töökindel.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK