Vali puhas õhk

Toyota salongiõhufilter

Autosse siseneb õhuavade kaudu välisõhk, mis sisaldab hulgaliselt ärritavaid aineid ning mille hulgas leidub heitgaase, tolmu, õietolmu ja teisi ebameeldivaid ning isegi kahjuliku toimega osakesi. Õhu ventilatsioonisüsteemi kaudu sisenemisel tulevad kaasa saasteained – välja arvatud juhul, kui tõhus salongiõhufilter need enne kinni püüab.

Toyota salongiõhufilter tagab puhta õhu!

Valida saab kahe filtri vahel – standardne filter või aktiivsöefilter.

/

Standardne salongiõhufilter on nn õietolmufilter, mis on valmistatud kvaliteetsest materjalist. Filter eemaldab õhust eelkõige tolmu ja õietolmu ning suures osas ka tahma, plii, sulfaadid ja heitgaasides leiduvad tahked osakesed.

Soodushind koos paigaldusega: 26 €*

/

Aktiivsöefilter on samuti valmistatud kvaliteetsest materjalist ja selle pinnale on kantud veel aktiivsöe kiht. Tavafiltriga võrreldes eemaldab aktiivsöefilter 25% rohkem saasteaineid. Olulise eelisena eemaldab aktiivsöefilter õhust ka ebameeldivad lõhnad.
Aktiivsüsi seob endaga heitgaasi osakesi, mis põhjustavad astmaatikutele ja teistele hingamisteede haiguste põdejatele vaevusi. Seega on aktiivsöefilter parim lahendus, kui reisijate seas on allergikuid või kui sõidate sageli suure õhusaastega piirkondades.

Soodushind koos paigaldusega: 34 €*

Vaheta salongiõhufiltrit kord aastas
Toimiv õhufilter:
  • Aitab astma, hingamisprobleemide või allergiaga inimesi, eraldades õhust kahjulikud osakesed;
  • Püüab kinni levinumad saasteained ja eemaldab õhust ebameeldivad lõhnad;
  • Aitab sinu Toyota kliimaseadmel tõhusamalt töötada, mis on eriti oluline kondensaadi tekke vältimiseks talvekuudel ja tänu püsivalt heale nähtavusele on sõit turvalisem.
/

Vaata lisaks

Toyota kaardiuuendused Toyota kaardiuuendused Uuenda oma Toyota navigatsioonisüsteemi kaarte ja muuda oma teekond veelgi mugavamaks. Praktilised juhendid Praktilised juhendid Vaata hõlpsalt mõistetavatest juhendvideotest, kuidas hoolitseda oma Toyota eest. Toyota aitab aitajaid Toyota aitab aitajaid Toyota pakub selle aasta lõpuni tasuta 24/7 maanteeabi kõikidele COVID-19 eesliini Toyota-omanikele. Meditsiini-, politsei- ja päästetöötajad saavad abi liiklusõnnetuse, tühja aku, purunenud rehvi, kütuse otsasaamise, auto võtmete kaotamise või nende autosse unustamise ning mehaanilise rikke korral. Toyota ja Toyota esinduste info seoses Covid-19 viirusega Toyota ja Toyota esinduste info seoses Covid-19 viirusega Anname endast parima, et kõik meie teenused oleksid sulle kättesaadavad ka praeguses hädaolukorras. Siiski juhime tähelepanu sellele, et Toyota esinduste lahtiolekuajad ja pakutavate teenuste valik võivad olla muutunud.

* Pakkumine kehtib Toyota ametlike edasimüüjate juures kuni 30.06.2021.

Pakkumisi ei saa kombineerida, korraga saab kasutada ainult üht eripakkumist.