Vali puhas õhk

Toyota salongiõhufilter

Autosse siseneb õhuavade kaudu välisõhk, mis sisaldab hulgaliselt ärritavaid aineid ning mille hulgas leidub heitgaase, tolmu, õietolmu ja teisi ebameeldivaid ning isegi kahjuliku toimega osakesi. Õhu ventilatsioonisüsteemi kaudu sisenemisel tulevad kaasa saasteained – välja arvatud juhul, kui tõhus salongiõhufilter need enne kinni püüab.

Toyota salongiõhufilter tagab puhta õhu!

Valida saab kahe filtri vahel – standardne filter või aktiivsöefilter.

/

Standardne salongiõhufilter on nn õietolmufilter, mis on valmistatud kvaliteetsest materjalist. Filter eemaldab õhust eelkõige tolmu ja õietolmu ning suures osas ka tahma, plii, sulfaadid ja heitgaasides leiduvad tahked osakesed.

Soodushind koos paigaldusega: 26 €*

/

Aktiivsöefilter on samuti valmistatud kvaliteetsest materjalist ja selle pinnale on kantud veel aktiivsöe kiht. Tavafiltriga võrreldes eemaldab aktiivsöefilter 25% rohkem saasteaineid. Olulise eelisena eemaldab aktiivsöefilter õhust ka ebameeldivad lõhnad.
Aktiivsüsi seob endaga heitgaasi osakesi, mis põhjustavad astmaatikutele ja teistele hingamisteede haiguste põdejatele vaevusi. Seega on aktiivsöefilter parim lahendus, kui reisijate seas on allergikuid või kui sõidate sageli suure õhusaastega piirkondades.

Soodushind koos paigaldusega: 34 €*

Vaheta salongiõhufiltrit kord aastas
Toimiv õhufilter:
  • Aitab astma, hingamisprobleemide või allergiaga inimesi, eraldades õhust kahjulikud osakesed;
  • Püüab kinni levinumad saasteained ja eemaldab õhust ebameeldivad lõhnad;
  • Aitab sinu Toyota kliimaseadmel tõhusamalt töötada, mis on eriti oluline kondensaadi tekke vältimiseks talvekuudel ja tänu püsivalt heale nähtavusele on sõit turvalisem.
/

Vaata lisaks

Toyota maanteeabi Toyota maanteeabi Toyota 24/7 maanteeabi kehtib kuni 10 aastaks kõigis Balti riikides ja rohkem kui 30 Euroopa riigis. Toyota garantii sinu meelerahuks Toyota garantii sinu meelerahuks Toyota annab igale autole 5-aastase (või 150 000 km) garantii ja 24/7 maanteeabi teenuse. Lisaks annab Toyota hübriidi veojõuakule 10-aastase garantii ning Toyota Approved kasutatud autodele kehtib garantii ja maanteeabi vähemalt 24 kuuks. Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist. Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus muudab sinu Toyota veelgi kaunimaks, personaalsemaks ja funktsionaalsemaks. Toyotal on mitmekülgne valik kõigi põlvkondade kõigi mudelite jaoks. Vali oma Toyotale lisavarustus siit.

* Pakkumine kehtib Toyota ametlike edasimüüjate juures kuni 30.06.2021.

Pakkumisi ei saa kombineerida, korraga saab kasutada ainult üht eripakkumist.