Vii Toyota proovisõidule
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg
Leia lähim edasimüüja

Toyota originaallisavarustus

Sinu auto. Sinu valik.

Leia oma edasimüüja

Toyota originaallisavarustus muudab sinu Toyota veelgi kaunimaks, personaalsemaks ja funktsionaalsemaks. Toyota originaallisavarustust on põhjalikult katsetatud kõige karmimates tingimustes. See tagab kvaliteedi ja töökindluse igas olukorras. Toyotal on mitmekülgne valik kõigi põlvkondade kõigi mudelite jaoks. Meie lisavarustus on loodud spetsiaalselt sinu Toyota jaoks.
Küsi oma Toyota mudelile sobivat lisavarustust oma Toyota edasimüüjalt.

Transport
/
Katuseraamid Sõltuvalt mudelist saab autole paigaldada kas põiktalad (kinnituvad katusekaartele) või katuseraamid (kinnituvad otse katusele). Nendele saab omakorda kinnitada katuseboksi, jalgrattahoidiku jne.
/
Toyota veokonks Võimaldab muretult transportida seda, mida vaja, nt paadikäru, rattahoidikut. Horisontaalselt või vertikaalselt eemaldatav, koos juhtmestiku ja 13-klemmise pistikupesaga.
/
Suusa- ja lumelauahoidik Pehme kinnitusega lukustatav hoidik, mis kinnitab suusad ja lumelaua kindlalt katusele neid kahjustamata. Keskmine suurus - kinnitab 4 paari suuski või 2 lumelauda. Suur luksuslik - kinnitab 6 paari suuski või 4 lumelauda.
/
Jalgrattahoidik katusele Jalgratta rattad kinnituvad vormitud profiilidesse, võimaldades jalgrattal iseseisvalt püsti seista. See tähendab, et saate kasutada rataste ja raami kinnitamiseks mõlemat kätt.
/
Katuseboks Voolujooneline, mugav ja ruumikas katuseboks. Turvaline kesklukustus, võti eemaldatav vaid siis, kui kõik punktid on sulgunud. Lihtne laadida - mõlemalt poolt avatav, sisekinnitusrihmad hoiavad esemed kindlalt paigal.
/
Alumiinimumist lävepakukaitsmed Alumiiniumist lävepakukaitsmed mõjuvad salongis stiilsete kujunduselementidena, kaitstes ühtlasi lävepakkude värvikihti kriimustuste eest sisenemistel ja väljumistel. Saadaval nii esi- kui ka tagaustele.
/
Toyota parkimisabi Suurepärane abimees kitsastes oludes parkimisel. Parkimisandurid saate lisada tagakaitserauale. Need on ühendatud autosisese hoiatussignaaliga, mis muutub takistusele lähenemisel üha sagedamaks.
/
Ukseserva kaitse Uste on servade spetsiaalne kaitse, mis ei lase värvikihti kahjustada, kui peaksite uksega seda avades kogemata mõne kõva eseme vastu lööma. Saadaval kõigis kerevärvides.
Stiil
/
Esipõrkeraua kroomehis
Kroomitud lisad rõhutavad auto esiosa ja näitavad tõelist rafineeritust. See on vaieldamatult stiilne aktsent.
/
Tagaluugi kroomliist
Lisadetail, mis muudab teie auto tagaosa disaini jõulisemaks.
/
Puutetundlik Toyota navi Touch® 2 & Go Muuda oma teekond veelgi mugavamaks Toyota Touch® 2 & Go naviga! Lihtne ja intuitiivne süsteem, mida on mugav kasutada ka sõidu ajal. Suuremad nupud, jagatud ekraan, online teenused ja palju muud.
/
Veljelukud Karastatud terasest kroomitud ümara profiiliga veljelukud sobivad olemasolevate rattamutritega hästi kokku. Veljeluku ainulaadne koodvõti kaitseb tõhusalt teie sõiduki väärtuslikke valuvelgi.
/
Alarmiseade Ärandamisvastasel originaalsüsteemil on võimas häiresignaal, mis täiendab tehases autosse paigaldatud immobilisaatorit. Lisavarustuses on ka kaldeandur, mis hoiatab rattavarguse ja pukseerimiskatsete eest.

Vaata lisaks