1. Uued autod
  2. Yaris
  3. Highlights
Kiirtee
22 200 €

Mudeli Yaris silmapaistvad omadused

HALOGEENESITULED

Tarvilikud tuled igal sõidul

Nende prožektori tüüpi halogeenesituledega valgustad elu igas linnanurgas. Hädavajalikud tuled nähtavuse saavutamiseks siis, kui seda kõige rohkem vaja on, kiirgavad sooja, linnastiilis valgust, mis sobib ideaalselt öisteks linnasõitudeks.

TAHAVAATEKAAMERA

Vaata maailma selja taga

Toyota tahavaatekaamera edastab selget pilti, mis aitab Sul vaevata parkimiskohale tagurdada. Näed kõike, mis Su selja taga toimub, saad vältida kokkupõrkeid ja teha muudki.

9-TOLLINE EKRAAN

Multimeedia käeulatuses

Saad end asjadega kursis hoida stiilse 9-tollise HD-multimeediaekraani abil, mis tagab kiire ja ülevaatliku juurdepääsu reaalajas infole. Linnas saad õige tee hõlpsalt leida Apple CarPlay või Android Auto™ abil, mille intuitiivset kasutajaliidest on mugav kasutada.

4 KÕLARIT

Muusika peab kõlama

Põgene argipäeva eest ja ärata rütmid ellu erakordset helikvaliteeti pakkuvate kesksageduskõlaritega. Ükskõik kas kuulad uudiseid või laulad kaasa oma lemmiklauludele, nelja kõlariga süsteemist tuleb alati kvaliteetne heli.​

NUTITELEFONIGA ÜHENDAMINE

Telefoni lihtne ühendamine

Nutitelefoni saad mugavalt ja juhtmevabalt ühendada Apple CarPlay või Android Auto™ kaudu. See intuitiivne tehnoloogia on mõeldud linnaeluks – saad vastu võtta telefonikõnesid ja kuulata muusikat kõikjal, kuhu lähed.

TOYOTA MULTIMEEDIA

Mõeldud lihtsaks suhtluseks

Toyota Touch®3 multimeediasüsteem toob kristallselged visuaalid Sinu käeulatusse. Ükskõik kas vaatad uusimat liiklusinfot või lemmikmuusika esitusloendeid, see lihtsasti kasutatav puuteekraan toob Sinu sõitudesse interaktiivse rõõmu.

ROOL

Sujuv ja mugav roolimine

Hoia end linnas sõites enesekindlalt kursil. Kvaliteetseimatest materjalidest kolme kodaraga nahkrool on erakordselt sile ja mugav.

KLIIMASEADE

Sõida meeldivalt jahedas

Sobivat salongitemperatuuri aitab hoida automaatne kliimaseade, mis reguleerib salongis temperatuuri, et Sina saaksid saad sõidule keskenduda.​

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/ee/et?path=highlights/09a6531a-c3f1-4d2d-b4d3-eb45cbb35478 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.ee/new-cars/yaris/highlights","configure":"https://www.toyota.ee/new-cars/yaris/build","specs":"https://www.toyota.ee/new-cars/yaris/specifications"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.ee/new-cars/yaris/highlights","configure":"https://www.toyota.ee/new-cars/yaris/build","specs":"https://www.toyota.ee/new-cars/yaris/specifications"}}}}