1. Uued autod
 2. Ülevaade
Kiirtee

Yaris Cross Active

Linnamaastur

Yaris Cross - Active - Linnamaastur
Shimmering Silver Metallic (1L0)

Hind alates

21550.0

Mootor

1.5 Dynamic Force

Yaris Cross - Active - Linnamaastur

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Hind alates
21550.0
5.9 - 6.3 l/100 km

Kütusekulu

133 - 142 g/km

CO₂

Yaris Crossi hinnakiri

Tutvu Yaris Crossi hindadega
Opens in new window Ava hinnakiri
 • Disain

  Ole tähelepanu keskpunkis

  Yaris Cross jagab Su soovi silma paista. Enneolematus disainis on saanud kokku laialdane kogemus linnamaasturitega ja väikeautodega seotud asjatundlikkus. Jõulised rattakoopad, suured 18-tollised valuveljed ja eripärane rombist inspireeritud kujundus annavad kokku tõeliselt pilkupüüdva linnamaasturi, jättes Sinu ülesandeks vallutada enesekindlalt kogu linn.

 • Peatamatu energia

  Yaris Crossi neljanda põlvkonna iselaadiva hübriidsüsteemiga on iga sõit pingevaba. Uus 116 DIN hj 1.5-liitrine hübriidajam tagab oma klassi parimad sõiduomadused ja säästlikkuse. Sujuva üleminekuga bensiinimootorilt elektriajamile premeeritakse Sind ergu kiirenduse, suurepärase kütusesäästlikkuse ja muljetavaldavalt väikese CO₂ heitkogusega, millele aitab kaasa auto võime sõita heitmevabas režiimis veelgi pikem vahemaa.

 • T-Mate – Sinu kõrval

  Tänu T-Mate’ile on Yaris Cross alati sammukese sündmustest eespool, olenemata sellest, milliseid üllatusi päeval Sulle varuks on. T-Mate’iks kutsutakse Toyota arvukaid täiustatud juhiabi- ja ohutussüsteeme. T-Mate toetab Sind nii tiheda liiklusega maanteedel kui ka rahvarohketes linnades tänu aktiivohutustehnoloogiale, aidates kaitsta Sind, kaassõitjaid ja ka teisi liiklejaid.

 • Praktiline ja mitmekülgne

  Praktilisel ja mitmekülgsel Yaris Crossil on jalaviipega avatav elektriline tagaluuk puhuks, kui Su käed pole vabad. Auto paindlikku nutikat pakiruumi põhjakatet saab kohandada nii, et tekiks turvaline põrandaalune panipaik või suurem pakiruum, ning uuendusliku elastikrihma abil saab kinnitada kõike, alates jalgratastest kuni lumelaudadeni. Pakiruumi mahtu saab suurendada suhtega 40 : 20 : 40 kokkuklapitavate tagaistmete süsteemi abil, andes vajalikku ruumi juhuks, kui mõnda asja ei saa kuidagi maha jätta.

Täisekraan Sulge