Hilux DLX+ - Double Cab

 • Maastikusõidu rehvid
 • Elektriliselt reguleeritavad küljepeeglid
 • Soojendusega küljepeeglid
 • 4WD pöördlüliti
Võrdle
Toyota Hilux - DLX+ - Double Cab
  • Pure White (040) Not compatible with engine selection
 • Crimson Red (3T6) Not compatible with engine selection
 • Ash Grey (1G3) Not compatible with engine selection
 • Attitude Black (218) Not compatible with engine selection
 • Avantgarde Bronze (4V8) Not compatible with engine selection
 • Nebula Blue (8X2) Not compatible with engine selection
 • Hot Lava Orange (4R8) Not compatible with engine selection
 • Zircon Silver (1D6) Not compatible with engine selection
 • Pearl White (070) Not compatible with engine selection
Kampaania

Legendaarne töömurdja – Toyota Hilux DLX+

Kombineeritud kütusekulu 9,3 l / 100 km, kombineeritud CO2 heide 245 g/km (WLTP andmete järgi).
Fotod on illustratiivsed.

Kampaania kestab kuni 30.09.2020 või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval. Soovituslikud jaemüügihinnad. Toyota Baltic AS jätab endale õiguse muuta hinnakirja ette teatamata. Konkreetse müügipakkumise saamiseks pöörduge Toyota ametlikku müügiesindusse.

Kuumakse näidisarvutus:
Toyota Liisingu teenust pakuvad Luminor Liising AS, Swedbank Liising AS ja SIA UniCredit Leasingu Eesti filiaal.
Näidiskalkulatsiooni tegi Swedbank Liising AS. Tutvuge teenuse tingimustega www.swedbank.ee, vajaduse korral konsulteerige pangatöötajaga. Krediidi kulukuse määr on 2,64%, vara hind 39 700 € km-ga, sissemakse 15%, periood 5 aastat, jääkväärtus 30%, lepingutasu 285 €, intress 6 kuu EURIBOR + 2,29% aastas (29.12.2019 oli 6 kuu EURIBOR –0,325%; EURIBORi negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga; EURIBOR võib muutuda iga 6 kuu järel), tagasimaksete summa 30 261,76 €. Krediidi kogukulu on 30 320,32 €. Läbisõidupiirang aastas on 20 000 km. Koostatud pakkumine on indikatiivne ja võib erineda lõplikest liisingutingimustest.


Hind alates
25 220 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt.
9.3 l / 100 km
CO2
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt.
245 g/km

Täiesti tavaline Hiluxi päev

Hilux on täis uuenduslikke funktsioone.

 • Jõuline välimus igas keskkonnas

  Vähesed pikapid on porise või liivase kere üle nii uhked kui Hilux. See jõulise välimusega mudel näeb alati hea välja, sõltumata sellest, millise töö, katsumuse või väljasõiduga rinda pista tuleb või kas väljas lõõskab põrgukuumus või on jäiselt külm – Hilux jääb ikka stiilseks.

 • Suur pöördemoment

  Hilux esitab väljakutse senisele arusaamale võimsusest. 2,4-liitrine D-4D mootor võlgneb oma suurepärased omadused uuele pöördemomenditehnoloogiale, mis suurendab tunduvalt pöördemomenti madalates kuni keskmistes pöördevahemikes ning võimaldab enneolematut kiirendust.

 • Väljast karm, seest mugav

  Hiluxis kasutatakse mugavuse parandamiseks kvaliteetseid ja vastupidavaid kauneid materjale ning uusimat tehnoloogiat. Tänu oma klassi esimesele elektroonilisele kontrollsüsteemile, mis vähendab kere õõtsumist, tundub sõit mugav nagu luksusmaasturis.

Valmis kõigiks ülesanneteks

Valmis kõigiks ülesanneteks

Hilux ühendab pikapi tugevad küljed ja sitkuse uuendusliku tehnoloogiaga. Uus sõidukogemus.
Vaata lähemalt
Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.