Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Hilux

Peatamatu aastast 1968.

Hind alates 29 050 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 8,9 l / 100 km
CO2 Alates 234 g/km
 • Pilkupüüdev disain

  Siin on Toyotale iseloomulik disain esindatud selle kõige uljamal kujul, kus jõulised vormid ja teravad nurgad rõhutavad mudeli tugevust. Kõigest – alates 3D-iluvõrest kuni jõuliste rattakoopalaiendite ja dünaamiliste küljejoonteni – õhkub jõudu.

 • Tugev nii seest kui ka väljast

  2,4-liitrine D-4D pakub suurepärast sooritusvõimet tänu pöördemomenditehnoloogiale, mis suurendab oluliselt pöördemomenti madalal ja keskmisel kiirusel ning võimaldab enneolematult head kiirendust. Samuti parandab see tehnoloogia oluliselt Hiluxi pukseerimisvõimet.

 • Väljakutseks valmis

  Heast asjast ei saa kunagi küllalt. Tänu oma rohkem kui ühetonnisele kandevõimele suudab uus Hilux vedada senisest rohkem. Ka kastiala on ümber kujundatud ja laiendatud, et suurte esemete vedamiseks oleks rohkem ruumi.

 • Kaitstud nutikate ohutusfunktsioonidega

  Toyota Safety Sense koosneb nutikatest ohutussüsteemidest, mis teevad sõidu turvalisemaks: kohanduv kiirushoidik, kokkupõrke ennetussüsteem öise jalakäija- ja jalgratturituvastusega ning nutikas kohanduv kiirushoidik.

  Tutvu ohutusfunktsioonidega >

Hinnatud tugevus alates aastast 1968

Valmis igaks väljakutseks

Valmis igaks väljakutseks

Hilux ühendab endas pikapi tugevused ja vastupidavuse ning uuendusliku tehnoloogia. Uudne sõiduelamus.
Avasta veel

Täiesti tavaline Hiluxi päev

Hilux on täis uuenduslikke funktsioone.

 • Jõuline välimus igas keskkonnas.

  Vähesed pikapid on porise või liivase kere üle nii uhked kui Hilux. See jõulise välimusega mudel näeb alati hea välja, sõltumata sellest, millise töö, katsumuse või väljasõiduga rinda pista tuleb või kas väljas lõõskab põrgukuumus või on jäiselt külm – Hilux jääb ikka stiilseks.

 • Suur pöördemoment.

  Hilux esitab väljakutse senisele arusaamale võimsusest. 2,4-liitrine D-4D mootor võlgneb oma suurepärased omadused uuele pöördemomenditehnoloogiale, mis suurendab tunduvalt pöördemomenti madalates kuni keskmistes pöördevahemikes ning võimaldab enneolematut kiirendust.

 • Väljast karm, seest mugav.

  Hiluxis kasutatakse mugavuse parandamiseks kvaliteetseid ja vastupidavaid kauneid materjale ning uusimat tehnoloogiat. Tänu oma klassi esimesele elektroonilisele kontrollsüsteemile, mis vähendab kere õõtsumist, tundub sõit mugav nagu luksusmaasturis.

Milline Hilux sobib sulle?

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK