Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Hilux

Peatamatu aastast 1968.

Hind alates 28 850 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 8,9 l / 100 km
CO2 Alates 234 g/km
 • Pilkupüüdev disain

  Siin on Toyotale iseloomulik disain esindatud selle kõige uljamal kujul, täis jõulisi kujundeid ja teravaid nurki, mis rõhutavad selle mudeli intelligentset tugevust. Kõik, alates 3D-iluvõrest kuni jõuliste rattakoopalaiendite ja dünaamiliste küljejoonteni, väljendab rafineeritud võimsust.

 • Tugev seest ja väljast

  2,4-liitrine D-4D pakub suurepärast sooritusvõimet tänu pöördemomendi tehnoloogiale, mis suurendab oluliselt pöördemomenti madalal ja keskmisel kiirusel ning tagab enneolematult hea kiirenduse. Samuti parandab see tehnoloogia oluliselt Hiluxi pukseerimisvõimet.

 • Väljakutseks valmis

  Heast asjast ei saa kunagi küllalt. Tänu oma üle ühetonnisele kandevõimele suudab uus Hilux vedada senisest rohkem. Ka kastiala on ümber kujundatud ja laiendatud, et suurte esemete vedamiseks oleks rohkem ruumi.

 • Kaitstud nutikate ohutusfunktsioonide poolt

  Toyota Safety Sense koosneb tasemel ohutussüsteemidest, mis teevad sõidu veelgi turvalisemaks: kohanduv kiirushoidik, kokkupõrke ennetus öise jalakäija ja jalgratturi tuvastusega ning nutikas kohanduv kiirushoidik.

  Uuri ohutusfunktsioone >

Tunnustatud tugevus alates aastast 1968

Valmis igaks väljakutseks

Valmis igaks väljakutseks

Hilux ühendab endas pikapi tugevad omadused ja jõu ning uuendusliku tehnoloogia. Uudne sõiduelamus.
Avasta veel

Täiesti tavaline Hiluxi päev

Hilux on täis uuenduslikke funktsioone.

 • Jõuline välimus igas keskkonnas.

  Vähesed pikapid on kerele pori või liiva lisandumise üle nii uhked kui Hilux. Selle jõuline disain on loodud näima parim iga töö, katsumuse või väljasõidu korral – olgu see tulikuum või jääkülm. Hilux on kõigutamatu.

 • Suur pöördemoment.

  Hilux esitab väljakutse senisele arusaamale võimsusest. 2,4-liitrine D-4D mootor võlgneb oma suurepärased omadused uuele pöördemomendi tehnoloogiale, mis suurendab tunduvalt pöördemomenti madalates kuni keskmistes pöördevahemikes ning tagab enneolematu kiirenduse.

 • Väljast karm, seest mugav.

  Hilux pakub kvaliteetset salongi ja pilkupüüdvaid vastupidavaid materjale koos uusima tehnoloogiaga selleks, et suurendada sinu mugavust. Tänu oma klassi esimesele elektroonilisele kontrollsüsteemile, mis vähendab kere õõtsumist, tundub sõit mugav nagu luksusmaasturis.

Milline Hilux sobib sulle?

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK