GR Yaris Sport - Luukpära, 3 ust

 • 18-tollised mustad valuveljed (15 kodaraga)
 • Süsinikkiuga tugevdatud polümeerist katus
 • Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem
 • Avatud diferentsiaalilukustus
Võrdle
Toyota GR Yaris - Sport - Luukpära, 3 ust
  • Pure White (040) Not compatible with engine selection
 • Platinum Pearl White (089) Not compatible with engine selection
 • Emotional Red 2 (3U5) Not compatible with engine selection
 • Precious Black (219) Not compatible with engine selection
Hind alates
31 700 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt.
8.2 l / 100 km
CO2
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt.
186 g/km

Leia GRi pärusmaa

GR Yaris on loodud pakkuma suurimat sõidurõõmu, muutes iga tee sinu pärusmaaks. Võimas, särtsakas ja pakub ohtralt sõidulusti, olles samas praktiline. Ükskõik, missugust teed mööda sa ka ei sõidaks, toob ralligeenidega GR Yaris päikese igasse päeva.

Tahad rohkem teada?


Registreeru ja värsked uudised uue GR Yarise kohta jõuavad sinuni esimesena.

Telli uudiskiri

Toyota GR Yarise tähtsaimad omadused

 • Igast küljest peegelduvad võidusõidugeenid

  Koos TOYOTA GAZOO Racing World Rally Teamiga loodud GR Yaris annab sulle ralliässa enesekindluse. Kerge nelikveosüsteem GR-FOUR kasutab kiirreageerivat kesksidurit ning kaht piiratud libisemisega Torsen-diferentsiaali*, mis oskuslikult jagavad veojõu kõigi rataste vahel.
  * saadaval Ringrajapaketis

 • Uute kõrgusteni küündiv võimsus

  Maailmaklassi võimsusnäitajatega (261 hj ja 360 Nm) uus kolmesilindriline 1,6-liitrine turbomootor reageerib erksalt gaasipedaali vajutusele ning tagab silmapaistva kiirenduse. Toyota kasutab esmakordselt mitmeid uusi kaalu vähendavaid materjale ja juhitavust parandavaid võtteid nagu ainulaadne mootoriplokk, erilised kolvid ning ühe turbiiniga, kuullaagritel pöörlev turbolaadur, mis muudavad GR Yarisega sõitmise tõeliseks elamuseks.

 • Dünaamika määrab kuju

  GR Yarise ainulaadne kere on kujundatud aerodünaamiliselt, mis tähendab madalamat katusejoont ning sujuvat kupeelikku üldilmet. Süsinikkiust katus ning mitmed alumiiniumpaneelid aitavad madaldada auto raskuskeset ja vähendada kaalu, suurendades seeläbi juhitavust. Lai esivõre rõhutab GR Yarise sportlikku olemust ning aitab võistlusolukorras jahutada pidureid ja mootorit.

Vaata ringi

Tutvu GR Yarise põhiomadustega. Pööra sõidukit ja vaata seda iga nurga alt.

 • Laiem ja madalam

  Aerodünaamika optimeerimiseks ning auto stabiilsuse ja juhitavuse parandamiseks on GR Yaris tavalisest laiem ja madalam. Seda rõhutavad ka 10 kodaraga 18-tollised valuveljed.

 • Rallisugemetega vedrustus

  TOYOTA GAZOO Racing World Rally Teami poolt häälestatud uus McPhersoni tugi- ja topeltõõtshoobvedrustus tagab autole suurepärase haardumise ja juhitavuse ka kõige keerulisemates oludes.

 • Kesksidur

  WRC-sarja sõitjate poolt korduvalt katsetatud ja viimistletud nelikvedu GR-FOUR kasutab kiirelt reageerivat kesksidurit, mis jaotab veojõudu esi- ja tagasilla vahel. Ükskõik, kui järsud on kurvid, annab see autole parema stabiilsuse ja reaktsioonivõime.

 • Turvalisus vastab auto dünaamikale

  Varustatuna uusima aktiivohutussüsteemiga Toyota Safety Sense, millesse kuuluvad ka kokkupõrke ennetussüsteem ja aktiivne roolimisabi, suudab auto ennustada potentsiaalseid ohte ning aitab kokkupõrget vältida või selle tagajärgi leevendada. Koos GR-FOUR nelikveo ülima veojõu ja stabiilsusega pakub GR Yaris oma dünaamikale vastavat turvalisust.

Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.