Vii Toyota proovisõidule
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg
Leia lähim edasimüüja
gr-sport-logo

GR Yaris Sport - Luukpära, 3 ust

gr-sport-logo
gr-sport-logo
 • 18-tollised mustad valuveljed (15 kodaraga)
 • Süsinikkiuga tugevdatud polümeerist katus
 • Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem
 • Liiklusmärkide jälgimise süsteem
Võrdle
Toyota GR Yaris - Sport - Luukpära, 3 ust
  • Pure White (040) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Platinum Pearl White (089) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Emotional Red 2 (3U5) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Precious Black (219) Ei ühildu valitud mootoriga
Hind alates
32 700 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt.
Lisateave uue WLTP katsemeetodi kohta
8.2 l / 100 km
CO2
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt.
Lisateave uue WLTP katsemeetodi kohta
186 g/km

Leia GRi pärusmaa

GR Yaris on loodud pakkuma suurimat sõidurõõmu, muutes iga tee sinu pärusmaaks. Võimas, särtsakas ja pakub ohtralt sõidulusti, olles samas praktiline. Ükskõik, missugust teed mööda sa ka ei sõidaks, toob ralligeenidega GR Yaris päikese igasse päeva.
Toyota GR Yarise tähtsaimad omadused
/

Igast küljest peegelduvad võidusõidugeenid

Koos TOYOTA GAZOO Racing World Rally Teamiga loodud GR Yaris annab sulle ralliässa enesekindluse. Kerge nelikveosüsteem GR-FOUR kasutab kiirreageerivat kesksidurit ning kaht piiratud libisemisega Torsen-diferentsiaali*, mis oskuslikult jagavad veojõu kõigi rataste vahel.
* saadaval Ringrajapaketis

/

Uute kõrgusteni küündiv võimsus

Maailmaklassi võimsusnäitajatega (261 hj ja 360 Nm) uus kolmesilindriline 1,6-liitrine turbomootor reageerib erksalt gaasipedaali vajutusele ning tagab silmapaistva kiirenduse. Toyota kasutab esmakordselt mitmeid uusi kaalu vähendavaid materjale ja juhitavust parandavaid võtteid nagu ainulaadne mootoriplokk, erilised kolvid ning ühe turbiiniga, kuullaagritel pöörlev turbolaadur, mis muudavad GR Yarisega sõitmise tõeliseks elamuseks.

/

Dünaamika määrab kuju

GR Yarise ainulaadne kere on kujundatud aerodünaamiliselt, mis tähendab madalamat katusejoont ning sujuvat kupeelikku üldilmet. Süsinikkiust katus ning mitmed alumiiniumpaneelid aitavad madaldada auto raskuskeset ja vähendada kaalu, suurendades seeläbi juhitavust. Lai esivõre rõhutab GR Yarise sportlikku olemust ning aitab võistlusolukorras jahutada pidureid ja mootorit.

Vaata ringi

Tutvu GR Yarise põhiomadustega. Pööra sõidukit ja vaata seda iga nurga alt.

 • Laiem ja madalam

  Aerodünaamika optimeerimiseks ning auto stabiilsuse ja juhitavuse parandamiseks on GR Yaris tavalisest laiem ja madalam. Seda rõhutavad ka 10 kodaraga 18-tollised valuveljed.

 • Rallisugemetega vedrustus

  TOYOTA GAZOO Racing World Rally Teami poolt häälestatud uus McPhersoni tugi- ja topeltõõtshoobvedrustus tagab autole suurepärase haardumise ja juhitavuse ka kõige keerulisemates oludes.

 • Kesksidur

  WRC-sarja sõitjate poolt korduvalt katsetatud ja viimistletud nelikvedu GR-FOUR kasutab kiirelt reageerivat kesksidurit, mis jaotab veojõudu esi- ja tagasilla vahel. Ükskõik, kui järsud on kurvid, annab see autole parema stabiilsuse ja reaktsioonivõime.

 • Turvalisus vastab auto dünaamikale

  Varustatuna uusima aktiivohutussüsteemiga Toyota Safety Sense, millesse kuuluvad ka kokkupõrke ennetussüsteem ja aktiivne roolimisabi, suudab auto ennustada potentsiaalseid ohte ning aitab kokkupõrget vältida või selle tagajärgi leevendada. Koos GR-FOUR nelikveo ülima veojõu ja stabiilsusega pakub GR Yaris oma dünaamikale vastavat turvalisust.