Uhiuus Toyota Corolla hübriidi mudeliseeria

Valik on sinu

An icon becomes a hybrid. Alongside the dynamic Corolla Hatchback and practical Touring Sports, there is now the stylish new Sedan. One of the most loved cars of all time is introduced as a hybrid. Corolla Sedan rounds up a perfect trio of Corollas providing choices, ideal for every kind of driver. So whichever body type you choose, you’ll benefit from Corolla’s illustrious reputation, as well as Toyota’s self-charging hybrid.

Uus sportlik ja dünaamiline ilme

Uus Corolla on iga nurga alt pilkupüüdev. Voolujooneline madal kapott annab sellele sportliku profiili, samal ajal kui eest- ja tagantvaates paljastub selle jõuline ja lai hoiak. Pilkupüüdva efekti lisavad muljetavaldav eesmine iluvõre, LED-esituled, kolm omapärast veljekujundust ja kahetooniliste värvilahenduste valik. Uus Corolla Touring Sports on seest mitmekülgne ja väljast dünaamiline.

/
Uus vaatenurk energilisele sõidule

Toyota uuel veermikuarhitektuuril (TNGA) rajaneb kõikide Toyota tulevaste mootorite ja sõidukite arendustöö. See tähistab läbimurret selles, kuidas ettevõte kujundab, projekteerib ja toodab sõidukeid, ning on lahutamatult seotud ettevõtte eesmärgiga valmistada aina paremaid autosid, mis on stiilsemad ja veelgi ohutumad ning mille sõiduomadused on nauditavamad.

/

Toyota Safety Sense

Lisateave Corolla kohta

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK