Toyota Corolla hübriidi mudeliseeria

Näita teed

Sportliku Corolla luukpära ja kompaktse Touring Sports lisandumisel elegantsele Corolla sedaanile on kõigi aegade enimmüüdud auto saadavus veelgi mitmekülgsem, sisaldades ka hübriidversiooni. Toyota pakub esimest korda samale mudelile kaht hübriidmootorit: 1,8-liitrine ja 2,0-liitrine hübriidmootor. Koos Toyota uue veermikuarhitektuuri (TNGA) eelistega on tagatud energiline sõiduelamus.

Corolla luukpära

Uus Corolla hübriid on ääretult ökonoomne ja eriti madala heitetasemega – elektrijõul sõites on nii kütusekulu kui heitetase koguni nullis.
 
Ergas ja hea reaktsiooniga 1,8-liitrine hübriidajam tagab Corollaga sujuva ja pingevaba sõidu. Corolla luukpära on esimest korda saadaval ka uue, veel võimsama 2-liitrise Hybrid Dynamic Force’i hübriidajamiga. Sõltumata mootorivalikust saad nautida haaravat, kuid ökonoomset sõitu igas olukorras. Kuna Corolla on iselaadiv, ei pea sa seda isegi pistikupesasse ühendama.
 
Corolla luukpära näeb välja julge ja dünaamiline. Selle lai esiosa ja madal kapott annavad autole voolujoonelise välimuse, mida võimendavad sportlikud 18-tollised valuveljed, lai ja silmatorkav iluvõre ning eristuvad LED-esituled.


Corolla luukpära hinnad

/
Corolla sedaan

Stiilset ja praktilist Corolla sedaani iseloomustavad elegantsed jooned, mis kulgevad auto madalast esiosast ruumika pakiruumini. Samuti on sedaanile - sarnaselt teistele Corolla keretüüpidele - iseloomulik lai kerekuju. Uus Corolla avaldab muljet kõikjal, kus sa sõita otsustad.


Corolla sedaani hinnad

/
Corolla Touring Sports

Corolla Touring Sports paistab kompaktne, kuid pakub lisaruumi just seal, kus seda vaja on. Ükskõik, kas pead vedama mõnd kotti või terve pere pagasit, avar pakiruum mahutab kõik tänu pakiruumi reguleeritavale põhjale ja hõlpsalt kokkuklapitavatele istmetele.


Corolla Touring Sports hinnad

/

Vaata lisaks

Toyota Corolla 50. sünnipäev Toyota Corolla 50. sünnipäev 1966. aastal valmistuti Toyotas ajalukku mineva mudeli – uue Corolla – väljatoomiseks. Sel aastal jõudis maailma populaarseim auto Corolla, mida on nüüdseks müüdud kokku rohkem kui 40 miljonit, järjekordse verstapostini, tähistades oma 50. sünnipäeva.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK