1. Uued autod
  2. Garantii ja maanteeabi
Kiirtee
Kiirtee

Vaheta sõidukit

Camry Premium
Garantii ja maanteeabi

Sedaan, 4 ust

Camry - Premium - Sedaan, 4 ust
Pure White (040)

Hind alates

44650.0

Mootor

2.5 Hybrid Dynamic Force

Camry - Premium - Sedaan, 4 ust

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Toyota garantii

Sinu meelerahu on meile esmatähtis. Toyota panustab iga auto tootmisesse nii palju aega, teadmisi ja oskusi, et anname kõigile oma autodele 10-aastase (või kuni 185 000 km) Toyota Relax garantii.

3-aastane tootjagarantii

Anname Sinu Toyotale tootjagarantii kolmeks aastaks või kuni 100 000 km täitumiseni. Esimesel aastal läbisõidupiirangut pole. Garantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud rikked.

Toyota Relax garantii

Pärast tootjagarantii lõppu hakkab kehtima Toyota Relax garantii. Jätkates korraliste hooldustega Toyota edasimüüja juures, pikeneb Toyota Relax garantii kuni sõiduki 10 aastaseks saamiseni või läbisõiduni 185 000 km.

10-aastane hübriidi veojõuaku garantii

Garantii kehtib korraga ühe aasta või 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb garantii pikendamiseks tuua auto Toyota ametlikku esindusse hooldusesse, kus kontrollitakse hübriidi veojõuaku seisukorda (kontroll on Sinu jaoks hoolduse käigus tasuta). Pärast kontrolli hakkab veojõuaku garantii uuesti kehtima. Nii saab garantiid pikendada kuni 10 aastat.

12-aastane korrosioonigarantii

Piiramatu läbisõiduga korrosioonigarantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud korrosioonikahjustused sõiduki kerepaneelidele (see tähendab keret läbivad korrosiooniaugud, mis on alguse saanud seestpoolt).

 

Maanteeabi

Toyota 24/7 maanteeabi kehtib kuni 10 aastat kõigis Balti riikides ja rohkem kui 30 Euroopa riigis.

Kui käid oma Toyotaga ametlikus esinduses korralises hoolduses, pikeneb täielik maanteeabi iga hooldusega järgmiseks aastaks. Seda ka pärast garantii lõppu. Ja nii kuni auto 10‑aastaseks saamiseni. Läbisõidupiirangut pole.

Maanteeabi sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenust.

Kontaktandmed

  • Eestis helista
    800 44 11
  • Välismaal helista
    +372 650 98 99