Vii Toyota proovisõidule
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg
Leia lähim edasimüüja
gr-sport-logo

Toyota C-HR GR Sport - Linnamaastur

gr-sport-logo
gr-sport-logo
 • LED-ribatuled ees
 • Bi-LED esituled
 • Kohanduvate esitulede süsteem (AFS)
 • Nutikad eesmised parkimisandurid koos automaatse pidurdamisega
Võrdle
Toyota Toyota C-HR - GR Sport - Linnamaastur
  • Bi-tone Pure White (040/202) Ei ühildu valitud mootoriga
  • Bi-tone Shimmering Silver Metallic/Black (1L0/202) Ei ühildu valitud mootoriga
  • Bi-tone Platinum Pearl White/Black (089/202) Ei ühildu valitud mootoriga
  • Bi-tone Deep Amethyst/Black (9AH/202) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Bi-tone Ash Grey (202/1G3) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Bi-tone Hydro Blue (202/8X2) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Bi-tone Emotional Red 2 (202/3U5) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Bi-tone Celestite Grey (202/1K3) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Bi-tone Dynamic Grey (1K6/202) Ei ühildu valitud mootoriga
Hind alates
33 200 €
Toyota C-HR Active hind alates 26 900 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt.
Lisateave uue WLTP katsemeetodi kohta
4.9 l / 100 km
CO2
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt.
Lisateave uue WLTP katsemeetodi kohta
111 g/km

Toyota C-HR varustustasemed

Kõike muud kui tavaline

Meie igapäevaelu on täis tavalisi asju – eraldu hallist massist, tavapärastest ja silmatorkamatutest lahendustest ning usalda ebatavalist. Toyota C-HRi nurgelisest välimusest kiirgub dünaamikat ning muljetavaldav võimsus teeb sellest sõidukist kompromissitu linnamaasturi. Naudi elu pakutavaid seiklusi uue Toyota C-HRi roolis.
Tee on sinu

Toyota C‑HRi viimistletud nurgeline disain on äratuntav juba kaugelt. Selle lai hoiak ja progressiivne stiil loovad jõulise mulje. Tipptasemel viimistlus paneb kõrvalseisjad pilke pöörama ja teeb Toyota C‑HRist erilise sõiduki.

/

Ärata linn

Kõik Toyota C-HRi komponendid, alates uuenduskuuri läbinud esiosast ja lõpetades uue tagatulede disainiga, on ühtaegu elegantsed, isikupärased ja viimistletud. See modernne kupee on loodudki tavapärasest eristuma.

/

Ühendus loob uusi võimalusi

Intuitiivne tehnoloogia väärindab iga sõitu. Saa tuttavaks Toyota Smart Connectiga. Selle innovatiivne pakett Premium Connectivity võimaldab sujuvat pilvepõhist navigeerimist, kasutada hääljuhtimist Voice Agent ning saada reaalajas liiklusinfot. Nii saabud igasse sihtkohta õigel ajal.

/

Valluta tänavad

Uue taseme hübriidauto on saabunud. Kiirelt rakenduv võimsus, sujuv kiirendus ja suurepärane säästlikkus teevad Toyota C-HRist traditsioone murdva hübriidauto. Suurepäraselt juhitav Toyota C-HR on linnamaastur, mis saab stiilselt hakkama igasugustes teeoludes.

Eristu

Toyota C-HRil on nii stiili kui ka sisu. Voolujooneline jõuline välimus, ainulaadne ja esmaklassiline sõitjateruum ning uus kaheliitrine hübriidajam Dynamic Force Hybrid teevad Toyota C-HRist tõeliselt silmapaistva sõiduki. See auto on nii seest kui ka väljast täisfunktsionaalne linnamaastur.

/

Vaimustavad sõiduomadused

Toyota C-HR on linnasõitudeks ideaalne. Madal ja lai hoiak säilitab sõiduki stabiilsuse kurvides, võimas kiirendus muudab möödasõidud lihtsaks ning tipptasemel hübriidajam on puhta õhuga keskkonnas liikumiseks hädavajalik.

Komplekteeri oma Toyota C-HR

/

Rõõmusta oma meeli

Salongi pehmed pinnad loovad kontrasti läikivmustade iluliistudega ning pimeduse saabudes lülitub sisse õdus sinakas meeleoluvalgustus. Mugavus pole kunagi nii hea välja näinud.

/

Sina sea eesmärgid, meie aitame hoolitseda turvalisuse eest

Kindlustunde annab teadmine, et Toyota C-HRi varustuses on tipptasemel ohutustehnika, sealhulgas kokkupõrke ennetussüsteem koos jalgratturite ja jalakäijate öise tuvastamise funktsiooniga.