1. Let's go beyond
 2. Mobility
Kiirtee

Liigume takistustest kaugemale

Kui meil on vabadus liikuda, on kõik võimalik. Mistõttu töötamegi selle nimel, et aidata kujundada maailma, kus kõik saavad liikuda vabalt. Ühtlasi oleme aastatel 2018–2024 olümpia- ja paraolümpiamängude liikuvuspartner. Just 2024. aasta Pariisi olümpiamängudel esitleme maailmale paljusid uusi mobiilsuslahendusi, mille hulka kuuluvad näiteks inimeste tugirobot, mis abistab neid, kes ei saa iseseisvalt liikuda, ja i-Ride – täiselektriline sõiduk, mis on mõeldud ratastooli kasutajatele ning mille eesmärk on muuta liikumine lihtsamaks ja tõhusamaks.
 • C+Walk T

  Elektriline, kompaktne ja lihtsalt manööverdatav stiilne C+Walk T on loodud selleks, et Sul oleks linnas lihtsam ja turvalisem liikuda. Ükskõik kas seisad, istud või oled ratastoolis, see keskkonnasäästlik akutoitega elektrisõiduk on alati valmis liikumist kõigi jaoks nauditavaks muutma.

 • Inimeste tugirobot

  Toyota Human Support tugirobot lubab liikuvusvabaduse piire veelgi kaugemale nihutada, aidates liikumispuudega abivajajatel palju iseseisvamat elu elada. Autonoomselt liikuv tugirobot täidab väsimatult mitmesuguseid käsklusi, mida on võimalik talle hääle või tahvelarvuti abil edastada.

 • Lihtsa ligipääsuga ühissõiduk

  Veel üks võimalus nullemissioonist kaugemale jõuda on aidata neid, kelle liikumisvõime on piiratud. Accessible People Mover ühissõiduk töötati välja selleks, et eakad ja puuetega inimesed, aga ka rasedad ja väikelastega pered saaksid kasutada istumisvõimalusega ühistransporti ning nautida veidi rohkem vabadust.

 • i-Ride

  i-Ride on meie geniaalne ratastooliga ligipääsetav elektriauto, mille juhtimine toimub imelihtsa juhtkangi abil. Selle ainulaadne istmete paigutus ja automatiseeritud sõidufunktsioonid annavad kasutajatele parema liikuvuse ning rohkem meelerahu.

 • i-Road

  Uuenduslik aktiivkallutuse tehnoloogia võimaldab Toyota i-Roadil olla intuitiivne sõiduvahend, mis sobib tänu paindlikkusele, dünaamikale ja suurusele eriti hästi linnaruumi, kus aitab vähendada nii ummikuid kui ka õhusaastet.

 • T-HR3

  Tugirobot T-HR3 on humanoidseade, millel on lisaks sõbralikule välimusele ka üks eriti oluline eesmärk. Tänu ülitäpsele liigutuste imiteerimise võimekusele saab T-HR3 abistada näiteks arste ja patsiente, pakkudes kaugprotseduuride võimalust ning seda isegi eluohtlikes olukordades ja keskkondades.

 • E-Care

  Täiendavat liikumisvabadust loob meie Toyota E-Care, mis toob virtuaalsed arstlikud kontrollid ja uuringud piiratud liikumisvõimega inimestele sõna otseses mõttes koduukseni või sinna, kuhu neil on mugav minna.

Alati saab minna kaugemale

Vaata lisa

Liigume nullemissioonist kaugemale

Vaata lisa

Liigume ootustest kaugemale

Vaata lisa

Liigume oma võimete piiridest kaugemale

Vaata lisa