LIIKUVUSLAHENDUSED
Tooted
Enam kui 85 aasta pikkuse uuendustele suunatud töö tulemusel oleme silmitsi oma seni suurima katsumusega – eesmärgiga anda igale inimesele liikumisvabadus. Seepärast ongi Toyota Rahvusvahelise Olümpiakomitee ja Rahvusvahelise Paraolümpiakomitee ametlik ülemaailmne liikuvuspartner. Vaata, millised tooted toetavad 2020. aasta Tokyo olümpiamänge ja ka tulevasi mänge.
Vaata lisa

Liikuvusprojektid
Kogu maailm on valla
Toyota usub, et liikumisvabadus teeb kõik võimalikuks. Seetõttu algatasime oma liikuvusprojektid. Vaata, mida see tähendab ratastoolimotokrossisõitja (WCMX-i) Lily Rice’i jaoks.
Vaata lisa

Erakordsed lood
Ülemaailmne ühendatus
Need sportlased tuletavad meile meelde, et kui sul on kirge ja sihikindlust, pole miski võimatu. Vaata nende ainulaadseid lugusid.
Vaata lisa

Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.