1. Uued autod
 2. Ülevaade
Kiirtee

Proace City Professional Plus

Pika kerepikkusega kaubik, 4 ust

Proace City - Professional Plus - Pika kerepikkusega kaubik, 4 ust
Hind alates
27 650 €
 • 16-tollised ilukilpidega terasveljed (5 kolmikkodaraga)
 • Parkimisandurid taga
 • Elektrooniline seisupidur
6 - 6.5 l/100 km
158 - 171 g/km
1.5 Diisel (130 hj)

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Proace City hinnakiri

Tutvu Proace City hindadega
Opens in new window Ava hinnakiri
 • Disain

  Liigub nagu kergekaallane, mõjub nagu raskekaallane

  Kolme keretüübi ja kahe teljevahepikkusega Proace City mahutab mugavalt kogu vajaliku kauba. Lühikesed mudelid mahutavad kuni 3,7 m³ ja pikad kuni 4,3 m³. Meeskonnabussi mudeli täielikult kokkuklapitavad tagaistmed ja liugvahesein võimaldavad kaubaruumi muuta täpselt nii suureks, kui Sul on vaja.

 • Leia endale sobivaim

  Laias valikus täiustatud bensiini- ja diiselmootorite võimsus jääb vahemikku 100-130 DIN hj ning valida saab kuuekäigulise manuaalkäigukasti ja kaheksakäigulise automaatkäigukasti vahel. Oma klassi sõidukitest kõige väiksema CO₂ heite ja silmapaistvalt väikse kütusekuluga Proace Cityl on mootor, mis vastab suurepäraselt Sinu ettevõtte vajadustele.

 • Õigel hetkel vajalik lisaruum

  Tänu mitmesugustele salongilahendustele pakub Proace City paindlikkust, et vastata iga ettevõtte vajadustele. Nutika kaubaruumi süsteem Smart Cargo suurendab laadimispikkust ning kandevõimet vaheseinas oleva geniaalse luugi abil, mis võimaldab vedada pikemaid asju.

 • Ohutuse arvelt kokku ei hoita

  Proace City ostmisel saad valida kolme ohutuspaketi vahel, mis on kohandatud Sinu vajaduste järgi. Sulle tagavad turvalisema sõiduelamuse Proace City põhivarustusse kuuluvad ohutussüsteemid, näiteks täiustatud kokkupõrkeennetussüsteem, liiklusmärkide jälgimise süsteem, sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem koos rooli korrigeerimisega, kiirushoidik koos reguleeritava kiiruspiirikuga (ASL) ning juhi valvsuse jälgimise süsteem.

Täisekraan Sulge