Uus Highlander Hybrid
Palju ruumi, vähe heitmeid

Esitleme uut Highlanderit. See stiilne ja ruumikas seitsmekohaline linnamaastur kasutab meie uusimat hübriidtehnoloogiat ja intelligentset nelikvedu. Highlander pakub nii mugavat sõitu kui ka võimsust, säästlikkust ja mitmekülgsust, sobides ka väga aktiivse elulaadiga inimesele.

Uus linnamaastur Highlander Hybrid jõuab Euroopasse 2021. aasta algul.

Auto sisemus
STIILI JA RUUMI IGAKS ELUJUHTUMIKS

Jõulise hoiaku ja 20-tolliste kergmetallvelgedega Highlander ühendab linnamaasturi välimuse ning maastikuauto karmi võlu.

Seitsmekohalises Highlanderis on piisavalt ruumi ka kolmandas reas, kuhu pääseb kergelt kaks täiskasvanut. Jalaviibutuse andur annab käed vaba ligipääsu 658 liitrit mahutavale pakiruumile, mida saab laiendada 1909 liitrini – et alati oleks käepärast küllaldaselt ruumi.

Highlanderi tagavaade
VÕIMSUSE JA HEITMETE TASAKAAL

Võtnud kasutusele meie neljanda põlvkonna hübriidajami, laseb Highlander nautida suure linnamaasturi kõiki eeliseid, tegemata seda kütusekulu ja heitmete arvelt.
 
Highlander näitab oma klassis võimsuse ja heitmete tasakaalu tipptaset: sujuvakäiguline 2,5-liitrine mootor Hybrid Dynamic Force arendab 248 hobujõudu, kulutades 100 kilomeetrile vaid 6,6 liitrit kütust ja eraldades kilomeetriga 146 grammi süsinikdioksiidi. Põhivarustusse kuuluva nelikveo turvalisuse ning erksa, kuid mugava vedrustusega Highlander pakub rõõmu ja turvalisust kõigile seitsmele reisijale.  

Highlanderi armatuur
PALJU MUGAVUST, ROHKELT VÕIMALUSI

Highlanderi vaikset rafineeritud sõitu rõhutab kõrgekvaliteediline interjöör, kus leidub käsitööna valmistatud ehisdetaile, pehmeid materjale ning hulgaliselt varustust ja ühenduvust – põhivarustusena.

Interjööris äratavad tähelepanu ventileeritavad esiistmed, JBL 11 kõlariga audiosüsteem* ja 12,3-tolline puutetundlik multimeediaekraan, mis sisaldab navigatsioonisüsteemi ning nutitelefoniühendust Apple CarPlay™ ja Android Auto™ abil. Liiklusõnnetusi aitab Highlanderis ennetada või leevendada Toyota uusim turvapakett Safety Sense koos tuuleklaasinäidiku ja digitaalse tahavaatepeegliga*.

* Sõltuvalt varustustasemest

Tule meiega Highlanderi-reisile

Kui tellid Highlanderi uudiskirja, jõuavad kõik uudised sinuni esimesena.
Liitu uudiskirjaga

Vaata lisaks

Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi 1. septembril avati Tartu Kutsehariduskeskuses uus Toyota hübriidauto õppeklass ning koolile anti üle Priuse pistikhübriid. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Maailmas korraldatakse alates ringrajasõitudest kuni rallietappideni hulgaliselt autospordiüritusi. Nüüd on kõik Toyota autospordivaldkonna tegevused kogu maailmas koondatud ühe nime alla, milleks on TOYOTA GAZOO Racing.
Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.