Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Toyota on Genfis tähelepanu keskpunktis

Genfi autonäitus 2015.

Toyota fännidele leidub meie 85. Genfi rahvusvahelise autonäituse väljapanekul kõike: on uute mudelite esitlusi, uuenduslikku tehnoloogiat, võidusõiduautosid ja ka murranguline uus auto, mille heitmeks on vaid vesi!

Ärge heitke meelt, kui te ei jõua Genfi. Allolevast sotsiaalmeedia voost leiate kõik näituse põnevad hetked reaalajas. Seal kuvatakse Facebooki postitused, Twitteri säutsud, Instagrami pildid, videod jne – teieni tuuakse kõik Toyota väljapanekul ja mujalgi toimuvad sündmused.

Oleme õhinas selle pärast, et näitusel leiab aset mitte ühe, vaid lausa kahe uue põneva mudeli – modernse Avensise ja silmapaistva Aurise – esmaesitlus maailmas.

Uue stiilse välimusega Avensis Touring Sports tõotab osutuda tõeliseks pilgupüüdjaks. Uuel autol, mida armastavad kogu Euroopa ärikliendid, on ohtralt täiustusi alates väljanägemisest kuni sõidunaudinguni, mida see pakub. Tegelikult on aga oluliseks uudiseks meie täiustatud aktiivohutuspakett Toyota Safety Sense, mis kuulub kõigi Avensise mudelite (ja teiste alates 2015. aastast turule tulevate Toyota mudelite) varustusse, ning seetõttu pälvib Avensis Euro NCAPilt tõenäoliselt maksimaalsed viis tärni.

Avensise väiksemal vennal Aurisel avaneb samuti esmakordne võimalus uhkeldada uue silmapaistva välimusega. Olemasoleva Aurise menukale kujundusele rajatud mudelile pole antud mitte ainult laiem hoiak ohtrate esmaklassiliste detailidega ees ja taga, vaid see on saanud ka täiustatud salongi, mis kuuluks justkui kallimale autole.

Aurise üheks trumbiks on alati olnud tema hübriidmootor, kuid nüüd, tänu uute ökonoomsusele ja jõudlusele orienteeritud bensiini- ja diiselmootorite turuletulekule, leiab igaüks endale meeldiva mootori. Kombineerige seda uut stiili ja võimsust suurema mugavuse ja lisavarustusse kuuluvate Toyota Safety Sense-pakettide loodud turvatundega ning saategi Aurise näol endale auto, mis on klass omaette.

Kui sellest teile ei piisanud, siis meie tulevane vesinikkütuseelemendiga sedaan Mirai ja kaks meistritiitlit pälvinud kestvussõidu auto TS040 HYBRID jätavad teid kindlasti ammulisui vaatama.


 

Uudne Mirai, mis pakub tänu moodsale vesinikkütuseelemendile ja meie aastatepikkusele hübriidautodega seotud oskusteabele heitevaba sõiduelamust, kirjutab ajalooraamatutesse uue peatüki, samamoodi nagu Prius Hybrid 1997. aastal. Tulevik on nüüd kohal ja seda kutsutakse Miraiks!

Lõpuks poseerib meie väljapanekul uhkelt kogu näituse aja hiljuti mulluse kestvussõidu maailmameistrivõistluste tiitli võitnud TS040 HYBRID. Tuuletunnelis vormitud kere ja nelikveolise 1000 hj hübriidmootoriga kestvussõidu auto meelitab kindlasti rahvast ligi ning TOYOTA tiim teeb juba kõvasti tööd selle nimel, et korrata 2014. aasta spordiedu.

Vaata lisaks

Uus Auris tuleb esitlusele Genfi autonäitusel Uus Auris tuleb esitlusele Genfi autonäitusel Peagi algaval Genfi autonäitusel (Salon International de l’Auto), mis toimub 3.–15. märtsini, esitleb Toyota esimest korda uut Aurist ja uut universaalkerega mudelit Auris Touring Sports. Toyota 2014. aasta Pariisi autonäitusel Toyota 2014. aasta Pariisi autonäitusel Hübriidtehnoloogiat on arendatud juba ligi 20 aastat. Pariisi autonäitusel tuleb esmaesitlusele pilkupüüdev ideeauto C-HR Concept, mis näitab, kuhu suunas hübriidsõidukid arenevad. Toyota Touch® 2 - kuidas kasutada Toyota Touch® 2 - kuidas kasutada Kui sinu Toyotal on Toyota Touch® 2 või lihtsalt soovid tutvuda võimalustega, mida see pakub, loe lisa siit. Avasta Toyota Corolla hübriidi mudeliseeria Avasta Toyota Corolla hübriidi mudeliseeria Corolla hübriidi jaoks algab uus põnev ajastu. Revolutsioonilisel Toyota New Global Architecture’i (TNGA) veermikuarhitektuuri platvormil põhinevad Corolla sedaan, luukpära ja Touring Sports on varustatud uute hübriidajamitega, mis pakuvad võrratuid sõiduelamusi.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK