Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Avensis saavutas J.D Poweri uuringus esikoha

Avensis tunnistati Saksamaa autoomanike rahulolu-uuringus parimaks.

Toyota legendaarne maine leidis 2014. aasta J.D. Poweri Saksamaa sõidukiomanike rahuloluküsitluses (VOSS) taas kinnitust.

Rahulolevad omanikud

Automarkidest saavutasime seekord teise koha, kuid meie Avensis sai keskklassi autode seas parima punktisumma, mis oli ühtlasi parim tulemus kõigi autoklasside arvestuses, ning Yaris tuli esikohale väikeautode klassis.

AYGO saavutas linnaautode klassis teise koha ja Auris oli väikekeskklassis kolmas.

/

• Toyota Avensis kogus keskklassi autode hulgas suurima punktisumma, mis oli ühtlasi parim tulemus kõigi mudelite arvestuses
• Toyota Yaris osutus väikeautode klassis parimaks
• Toyota AYGO tuli linnaautode seas teisele kohale; Auris saavutas väikekeskklassis kolmanda koha
• Üldarvestuses saavutas Toyota teise koha

Toyota kvaliteet

Uuring näitab ühtlasi, et uue sõiduki ostjate ostuotsust mõjutavad Saksamaal kõige sagedamini töökindlus/vastupidavus (56%), soodne tehing (48%) ja ohutus (46%).

Saksamaa 2014. aasta sõidukiomanike rahulolu-uuring põhineb sõidukiomanike poolt interneti kaudu edastatud 18 288 hinnangul. Uuring hõlmab jaanuarist 2011 detsembrini 2012 arvele võetud uusi sõidukeid. Uuring toimus detsembrist 2013 veebruarini 2014.

/

Vaata lisaks

Toyota autojuhi meelespea Toyota autojuhi meelespea Olgu need talvised rasked teeolud, lumetuisk, pakane või hoopis suvine kuumalaine - autojuht peab olema valmis. Siit leiad terve rea kasulikke näpunäiteid igaks hooajaks, mis aitavad sul ohutult teekonda nautida. Toyota on parimatest parim – TÜV 2015. aasta aruanne Toyota on parimatest parim – TÜV 2015. aasta aruanne 2015. aasta lõpus on õige aeg meenutada, millega Toyota on tänavu silma paistnud. Toyota töökindlus Toyota töökindlus Tutvu lugudega Toyotadest – autodest, mis on alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib. Toyota on Genfis tähelepanu keskpunktis Toyota on Genfis tähelepanu keskpunktis Toyota fännidele leidub meie 85. Genfi rahvusvahelise autonäituse väljapanekul kõike: on uute mudelite esitlusi, uuenduslikku tehnoloogiat, võidusõiduautosid ja ka murranguline uus auto, mille heitmeks on vaid vesi.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK