1. Used Cars
  2. Elke
Kiirtee

Toyota Approved kasutatud autod

Kui otsid suurepärast kasutatud sõidukit, võid usaldada Toyota Approved autosid – Su meelerahu on igas olukorras tagatud. Meie heakskiidu saanud kasutatud autodele kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Need sõidukid on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärsed ning Sinu elu muudavad lihtsamaks Toyota liisingu- ja kindlustusteenused.

POST https://usc-webcomponents.toyota-europe.com/v1/car-filter/ee/et?carFilter=used&brand=toyota&uscEnv=production&sortOrder=published&disabledFilters=usedCarLocation&location=dealerId%3A00CD9-794D1-849A4-2C400-01200-3

Timeout waiting for connection from pool

Toyota Approved kasutatud autode eelised

2-aastane garantii

Kõikidele Toyota Approved* heakskiidetud mudelitele kehtib vähemalt 2-aastane garantii, mis tagab Sulle just sellise kindlustuskaitse ja kindlustunde, mida ootad.
* Täpsemad tingimused leiad Toyota Approved garantiiraamatust.

2-aastane maanteeabi

Kõikidele Toyota Approved mudelitele pakutakse täielikku maanteeabiteenust, mis kehtib garantii kehtivusaja jooksul ning sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenuseid.

44 punkti tehniline kontroll

Enne müüki teevad meie eriväljaõppe saanud mehaanikud kõikidele Toyota Approved sõidukitele täieliku tehnilise kontrolli.

Hybrid Life Assurance

Kõikidele Toyota Approved hübriidmudelitele kehtib Hybrid Life Assurance kõrgepingeaku lisakaitse aastaks või 15 000 km-ks* (saab pikendada hübriidkomponentide tasulise kontrolli läbimisel kuni auto 10 aasta vanuseni).
* Olenevalt sellest, kumb täitub enne.

Sõiduks valmis

Ükskõik millise mudeli valid, kõik meie heakskiidetud Toyotad on täielikult ette valmistatud ja iluravi läbinud. Nii saad peagi turvaliselt teele asuda.

Toyota Liising ja Kindlustus

Kui oled leidnud sobiva heakskiidetud mudeli, võid olla kindel, et Toyota Liising ja Kindlustus pakub mitmeid paindlikke finantseerimisvõimalusi ning kindlustuslahendusi.

Autovahetus

Kui vahetad oma praeguse Toyota esinduses teise sõiduki vastu, ootab Sind asjatundlik ja läbipaistev teenus, konkurentsivõimeline hinnapakkumine ja – mis kõige tähtsam – täielik meelerahu. Lisateavet küsi Toyota esindusest.

Toyota Liising

Toyota Liising on kiire ja paindlik liisingulahendus. Meie hoolitseme kogu paberimajanduse eest, seega on liisingu taotlemine Sinu jaoks sujuv ja mugav. See võimaldab Sul kohe rahuliku südamega oma uue Toyotaga sõitma hakata. Lisateavet küsi Toyota esindusest.

Toyota Kindlustus

Saad Toyota Kindlustuse kõigile isiklikus kasutuses olevatele Toyota sõidukitele, mille vanus on alla 8 aasta. Toyota Kindlustus sisaldab ööpäevaringset maanteeabi ja tasuta asendusautot. Kui Su sõiduk peaks aga remonti vajama, võid olla kindel, et kõik tööd tehakse Toyota ametlikus remonditöökojas ja kasutatakse üksnes originaalvaruosi. Lisateavet küsi Toyota esindusest.

Alati hübriidautod. Alati Toyota

Toyota hübriidautod säästavad kütust ja raha ning on oma klassi väikseima CO2 heitkogusega. Kuna kõik meie hübriidautod on iselaadivad, pole vaja neid akude laadimiseks vooluvõrku ühendada.
Vaata lisaks
Näidiskalkulatsioon
Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Krediidi kulukuse määr on 6,78 %, vara hind 34 700,00 €, sissemakse 15,00 %, periood 60 kuud, läbisõidupiirang aastas 20 000 km, jääkväärtus 25,00 %, lepingutasu 250,00 €; intress: marginaal 2,29 % + 3 kuu EURIBOR 3,68 % aastas (24.06.2024 oli 3 kuu EURIBOR 3,68 %, EURIBOR võib muutuda iga 3 kuu järel). Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 29 495,00 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Pakkumine on indikatiivne ja võib erineda lõplikest liisingutingimustest. Vajaduse korral konsulteeri spetsialistiga. Kalkulaatori arvutused on informatiivsed ja võivad erineda konkreetsest pakkumisest.