1. Uued autod
  2. Yaris Cross
  3. Highlights
Kiirtee
25 250 €

Mudeli Yaris Cross silmapaistvad omadused

16-tollised veljed

Püüab kõikjal pilke

Stiilselt läikivad 16-tollised 10 kodaraga hõbedased valuveljed ei jäta Sind üheski olukorras hätta.

Tahavaatekaamera

Vaata maailma selja taga

Toyota tahavaatekaamera edastab selget pilti, mis aitab Sul vaevata parkimiskohale tagurdada. Näed kõike, mis Su selja taga toimub, saad vältida kokkupõrkeid ja teha muudki.

Kokkupõrke ennetussüsteem

Loodud ohutuks

Kokkupõrke ennetussüsteem kaitseb Sind, kaassõitjaid ja teisi liiklejaid nii kiirteel kui ka tihedas linnaliikluses. Selle täiustatud ohutustehnoloogia muudab teed kõigi jaoks ohutumaks.

6 kõlarit

Taba kõrgeid noote

Ükski sõit pole täiuslik, kui seal ei kõla sobiv taustaheli. Kuula oma lemmikmuusikat või näiteks mõnd netisaadet – tõelistele audiofännidele loodud kuus kõlarit tagavad alati nii ees- kui ka tagaistmetel kvaliteetse heli.

Toyota multimeedia

Mõeldud lihtsaks suhtluseks

Toyota Touch®3 multimeediasüsteem toob kristallselged visuaalid Sinu käeulatusse. Ükskõik kas vaatad uusimat liiklusinfot või lemmikmuusika esitusloendeid, see lihtsasti kasutatav puuteekraan toob Sinu sõitudesse interaktiivse rõõmu.

7-tolline ekraan

Mõeldud olulise info jaoks

Kompaktne 7-tolline ekraan kuvab kogu sõiduks vajaliku teabe alates navigeerimisabist kuni reaalajas liiklusteabeni, nii et saad täielikult keskenduda sihtpunkti jõudmisele.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/ee/et?path=highlights/5c933238-df10-41c5-b921-a2e4d25ef931 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.ee/new-cars/yaris-cross/highlights","configure":"","specs":"https://www.toyota.ee/new-cars/yaris-cross/specifications"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.ee/new-cars/yaris-cross/highlights","configure":"","specs":"https://www.toyota.ee/new-cars/yaris-cross/specifications"}}}}